Profesjonalna, wspaniała, sympatyczna, miła obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Florek ★★★★★
-
karolek066 Nowaczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam Chłop się bierze za naprawe samochodów a kompletnie nie ma o tym pojęcia ani czasu. Kazał sobie płacić za wymianę oraz za część która nie została zamontowana w samochodzie. Zwodzi, oszukuje, przedłuża, kłamie i wymyśla niestworzone historię. Po demontażu tunelu środkowego wszystko trzeszczy i pozapadaly się przyciski. Do tego w trakcie wymiany przycisku od ręcznego nagle padła pompa paliwa w zbiorniku, nasz majster poinformował mnie że mam sobie sam przyjechać i wymienić pompę bo on nie ma czasu . Po przyjeździe z nową pompa paliwa ujrzałem obraz nędzy i rozpaczy . Wnętrze rozebrane , śrubki porozrzucane po całym samochodzie Wymieniłem pompę to okazało się tak długo kręcił wcześniej że, aż całkiem rozładował mi akumulator Omijac tego manipulanta i nie dać się namówić na " ja to panu zrobię, jutro będzie auto gotowe". Jeśli na przeglądzie wyjdzie jakaś usterka to jechać do normalnego serwisu a nie oddawać gościowi który nie potrafi używać komputera i chciałby robić milion rzeczy na raz . Jak odmówiłem zapłaty za części które leżały na stole to królowa spk nie chciała mi wydać dokumentów ani kluczyków . Przy pierwszej rozmowie myślałem że fajny gość mi się trafił, jednak wystarczyło poczekać dwa dni... Nie polecam . Nie pozdrawiam
-
Piotr Kotliński ★★★★★
Mocne 5. Dzisiaj byliśmy na kontroli przedzakupowej auta i Pan diagnosta perfekt. Zapowiedzi sprzedającego ni ja się miały do rzeczywistości. Sprzedający coś próbował polemizować ale został zgaszony przez diagnostę. Bardzo rzetelne i uczciwe podejście polecam. PS. Auto nie kupione.
-
Adrian Hain ★★★★★
Przemiła obsługa, wszystko pięknie wytłumaczone, wymarzony przegląd. Polecam SKP na Oleśnickiej 2a :)
-
Michał Klucowicz ★★★★★
Stacja kontroli pojazdów, obsługa i wykonanie świadczeń na mega wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim osobom, którzy chcą sprawdzić swój pojazd, zrobić przegląd, uzyskać fachową poradę. 100% skuteczności!!! :)
-
A Berka ★★★★★
Mega miła i profesjonalna obsługa- posiadam kilka samochodów i od lat po każdym przeglądzie wyjeżdżając ze stacji nie wiedziałem w jakiej kondycji jest auto ( wynik pozytywnie I koniec) tutaj dowiesz się wszystkiego- auto sprawdzone od A do Z wszystkiego się dowiesz. POLECAM
-
Anna Szczepaniak ★★★★★
Bardzo miła i kulturalna obsługa. Tak powinno wyglądać badanie w każdym miejscu, Pan tłumaczy co jest nie tak z autem i rekomenduje dalsze naprawy. Doceniam czystość całego miejsca pracy.
-
Rasta98 ★★★★★
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zazwyczaj przy przeglądzie jak coś jest nie tak to negatywny i do widzenia. Ale tutaj elegancko Pani powiedziała co jest nie tak a Pan wymienił i można było bezpiecznie odjechać. Szanuje. Widać że te 5 gwiazdek to zasłużona ocena. Polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów Namysłów?
Stacja kontroli pojazdów Namysłów znajduje się przy Oleśnicka 2A, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów Namysłów?
Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów Namysłów pod numerem +48 880 820 343
Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów Namysłów?
Do Stacja kontroli pojazdów Namysłów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku