Najlepszy mechanik który nie zdziera z klientów. Naprawy konkretne bez ceregieli i bezzsenownej wymiany dobrych części. Za każdym razem części stare do wglądu po naprawie a w miedzy czasie zdjęcia ,jeżeli zostanie namierzone cos dodatkowego i szybki kontakt w celu powiększenia naprawy. To w tych czasach ważne aby powiększyć naprawę i nie płacić kolejnych pieniędzy za rozebranie elementu który już jest zdemontowany. Uczciwe podejście. Brawo !!!! Oby tak dalej, POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Chmurzyński ★★★★★
-
Lukasz Lis ★★★★★
Jak dla mnie najlepszy mechanik. Serwisuje auto tylko tam i zawsze mogę liczyć na uczciwe podejście do wyceny jak i rzetelna naprawę auta. Ponad to jest elastyczny w razie pilnej potrzeby znajdzie termin na już. Polecam ten warsztat z czystym sumieniem.
-
Izabella Malej ★★★★★
Pan Damian najwyższej klasy profesjonalista w swoim fachu, nigdy nie odmawia pomocy, dwoi się i troi, robiłam kompleksowy przegląd, auto sprawuje się teraz idealnie. Ale sądząc po ilości klientów nie ma chwili wytchnienia, więc nie zamęczmy Pana Damiana-:)))
-
Maciek Kowalik ★★★★★
Pełen profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu. Lokalizacja przyczyn usterki blyskawiczna i co najważniejsze trafna bez naciągania. Polecam Pana Damiana . Ja i moje stare Audi jestesmy zostajemy waszymy klientami. Myślę że citroen tez u Was wyladuje na wymiany części eksploatacyjnych. Jeszcze raz dzięki wielkie za ogarnoecie tematu. Pozdrawiam serdecznie
-
Gosia Stremecka ★★★★★
Zdecydowanie polecam: profesjonalna usługa, rzetelna (i szczera) diagnoza i uczciwe wykonanie roboty. Dwa samochody serwisowane: 1. Mercedes A klasa 1,4, nastolatka - ciężko jest znaleźć w okolicy warsztat, który bez gadania podejmie się roboty i zrobi to w BARDZO atrakcyjnej cenie jak na ten model (aczkolwiek zaznaczam, że wszystko kosztuje); doświadczenie w dziedzinie Mercedesów samego właściciela winduje ten warsztat na naprawdę wysoki poziom w okolicy Wrocławia, myślę że całego Dolnego Śląska (wówczas polecenie przyszło z Lubina) 2. VW Polo 1,4 - właśnie siedzi na przeglądzie i konserwacji; każdy komentarz wysłuchany (nawet klienta laika) i przyjęty, czekam na odbiór :) * Dodać muszę, że również w nagłych i palących przypadkach Warsztat Caroline służy pomocą. Dla przykładu: w momencie zdarzenia drogowego wręcz natychmiast uzyskałam pomoc, także z logisytcznego punktu widzenia - co, jak, gdzie, w którą stronę iść i czy w ogóle warto. Nieoceniona pomoc w stresie. Dla osoby, która nie jest oblatana w samochodowe tematy, to jest ogromna wartość dodana, w szczególności, że każdy aspekt, którego dotyczy dyskusja jest wytłumaczony od podstaw (jeśli istnieje zainteresowanie od strony klineta :) ), objawy i komentarze klienta wzięte pod uwagę. Do Damiana trafiłam z polecenia lat kilka temu, kiedy jeszcze pracował w innych warsztatach, nie na swoim. Szczerze się cieszę, że udało się postawić na własne, biorąc pod uwagę jego profesjonalizm i wiedzę. Może wydawać się minusem dla Wrocławia lokalizacja w Sobótce, ale dla zdecydowanie konkurencyjnej ceny i fachowej uslugi, przemiłej obsługi (Żona Karolina równie zaangażowana i pomocna w kontakcie) - WARTO!
-
Hahahah Hahahaha ★★★★★
Bardzo dobry mechanik bardzo szybko zdiagnozował w moim audi A4 B5 wyciek płynu na drugi dzień zamówił cześć nie za million monet i wymienił od tamtej pory wymieniłem u Pana Damiana jeszcze wahacz i rozrząd jestem zadowolony profesjonalne podejście do klienta i roboty. Ceny bardzo przystępne z czystym sumieniem polecam.
-
Agnieszka Macheta ★★★★★
Serwis okresowy sprawnie i rzetelnie wykonany (sprawdzenie płynów, świateł, opon, układów: hamulcowego i kierowniczego...) w Citroenie C4 I 1.6 HDI 90 KM. Damian powiedział na co zwrócić uwagę i w przyszłości wymienić, naprawić. Dostałam kilka cennych wskazówek jak użytkować diesla. Tak! Kobiety często nie wiedzą takich OCZYWISTYCH rzeczy, bo mają zazwyczaj inne tematy do rozmów ;) 10 lat jeździłam autem na benzynę i ciężko było mi się przesiąść na diesla. Po fachowym serwisie i miłej obsłudze nie wyobrażam sobie innego warsztatu do napraw mojego samochodu. Gorąco polecam Warsztat Caroline!
-
Edward Kulczyk ★★★★★
Uwielbiam ludzi którzy nie rozkładają rąk jak widzą coś nietypowego albo trudnego do zrobienia. Nie odsyłaja do innego mechanika, żeby pozbyć się klienta razem z jego problemem. W Carolinelain tak jest. To bardzo dobry warsztat samochodowy z ciekawym, upartym właścicielem, który nie boi się pracy i wyzwań. Jeździłem do Pana Damiana z mercedesem 204. Nigdy nie odmówił usługi i zrobił tak jak być powinno. Bardzo polecam .
-
Paweł Pilipczuk ★★★★★
Hmmm co tu dużo gadać 5 gwiazdek :) Jakoś napraw oraz trafna diagnoza problemu. Przede wszystkim uczciwa diagnoza bez naciągania klienta na koszty. Damian ( boss ) jest bardzo miłym człowiekiem oraz prawdziwym specjalistą. Mercedesy to konik wiem co mówię bo serwisuje w Caroline 4sztuki . Zawsze zadowolony choć wiadomo że jak fachowiec jest dobry to ma kolejki i tak bywa w tym przypadku . Ale zdecydowanie warto poczekać:) Polecam serdecznie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik?
Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik znajduje się przy Poprzeczna 17, 55-050 Sobótka, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik?
Można skontaktować się z Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik pod numerem +48 667 553 638
Jak można dotrzeć do Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik?
Do Warsztat Caroline - Twój dobry mechanik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku