Opinie

  1. Paweł Sztul ★★★★★

    Jestem stałym klientem od 2019 i serwisuję już drugi swój motocykl. Wszystkie mniejsze jak i większe naprawy do tej pory w jak najlepszym porządku. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym musiał z czymś wracać, bo coś nie zostało zrobione bądź wyregulowane. Nie mam porównania z innymi warsztatami, ale jak dla mnie jest to wzór jakości, właściwego podejścia do klienta i rzetelności - tak, że opłaca mi się przejechać 20 km i zostawić bezstresowo motocykl, bo wiem, że będzie w dobrych i fachowych rękach. Przy okazji można pogadać i się dużo nauczyć. Andrzej i Grzesiek robią kawał świetnej roboty. Polecam!

  2. anka k ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam!!!!! Ceny salonowe, jakość wykonania jak u Kazia w stodole. Moje Moto po regulacji gaźnika jeździło jeszcze gorzej. Gośc, który poprawia po nich był załamany. Stwierdził, że ktoś to robił na szybcika i byle jak. A już rozwiercanie dysz to mistrzostwo świata.

  3. Anna P ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam!!!!! Ceny salonowe, jakość wykonania jak u Kazia w stodole. Moje Moto po regulacji gaźnika jeździło jeszcze gorzej. Gośc, który poprawia po nich był załamany. Stwierdził, że ktoś to robił na szybcika i byle jak. A już rozwiercanie dysz to mistrzostwo świata.

  1. Damian Michalak ★★★★★

    Fantastyczne miejsce. Polecam serdecznie. Właściciel Pan Andrzej, pomimo długiego weekendu i teoretycznie wolnej soboty pomógł w wymianie łożysk i wyważeniu koła. Warsztat w pełni wyposażony, między innymi w wyważarkę kòł motocyklowych. Natomiast najważniejsze jest to jak podchodzi do klienta i jego uczciwość do drugiego człowieka. Polecam w 100 % Damian

  2. Damijano 21 ★★★★★

    Najlepszy mechanik motocyklowy jakiego znam , a znałem kilku. Andrzej posiada niesamowita wiedzę, zawsze pomoże doradzi. Cenowo hmmm może tanio nie jest ale za to bardzo solidnie . Jestem zadowolony .

  3. mateo xvs ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam ten Warsztat - przepraszam wydział chirurgii motocyklowej. Tak piszę to świadomie bo z takim pietyzmem, precyzją i zaangażowaniem nie robił mi jeszcze nikt nigdy motocykla. Andrzej to taki ordynator i ogarnia chłopaków dwóch chirurgów Piotra i Sznurka :) Jak oddacie tam swój sprzęt to zrozumiecie o czym mówię. Każdy z całej trójki widać że wie co ma robić i widać tam oprócz bardzo wysokiego poziomu obsługi pasję, a to chyba najważniejsze. Dlaczego tak zachwalam? bo wystarczyło mi odpalić motocykl po regulacji zaworów i przejechać się po wymianie lagów, itp. żeby stwierdzić że mój 14 letni DL oddaje liniowo moc, równo pracuje i trzyma się po prostu drogi. Mógłbym jeszcze wiele opisać, ale przekonajcie się o tym sami jak będziecie chcieli mieć pewność rzetelnie wykonanej usługi.

  1. Łukasz ★★★★★

    Polecam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Moto garaz Wrocław?

Moto garaz Wrocław znajduje się przy Władysława i Jana Wardzyńskich 3, Fabryczna, 54-530 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Moto garaz Wrocław?

Można skontaktować się z Moto garaz Wrocław pod numerem +48 783 247 305

Jak można dotrzeć do Moto garaz Wrocław?

Do Moto garaz Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements