Oddałem auto na wyciek płynu chłodniczego, nie dość że nic z tym nie zrobiono choć mistrz twierdził że sprawdzano , to jeszcze uszkodzili czujnik ciśnienia oleju, to jest relikt PRLu powinno się takie miejsca jak najszybciej zamykać
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Szczepanowicz ★☆☆☆☆
-
Paweł Gaweł ★★★★★
Zazwyczaj nie pisze komentarzy ale przypadkiem tu trafiłem i poczytałem trochę. Korzystam z usług tej firmy od lat , nigdy nie było problemu, nigdy nie odmówili pomocy jak i rady. zdarzało się że diagnosta zrobił coś co nie należało do jego obowiązku a mimo to pomógł. Mógł równie dobrze zawrócić auto na warsztat i skasować mnie za usługę. Wiadomo że nie mylą się Ci co nic nie robią. Polecam
-
ruru riru ★★★★☆
diagnosta totalna sigma 4 gwiazdki zamiast 5 tylko dlatego że rozbił mercedesa o ścianę ale to nic takiego zdarza się najlepszy
-
Tomasz Musiał ★☆☆☆☆
Generalnie sama usługa została wykonana prawidłowo. Niestety w kwestii kultury osobistej jednego z pracowników nie można powiedzieć nic pozytywnego. Samochód oddany do naprawy w poniedziałek z samego rana na serwis przednich hamulców, zwrócony został w środę po południu. W między czasie wykonałem dwa telefony do zakładu by dowiedzieć się jak wyglądają postępy, szczególnie że przez cały pierwszy dzień nie otrzymałem żadnej rzeczowej informacji. Rzekomo mieli zaległości z zeszłego tygodnia z tytułu braków personalnych. W środę gdy odbierałem samochód po zapłaceniu za usługę dowiedziałem się od Pana mechanika że go wk..wia jak ktoś dzwoni dopytywać się o postępy pracy, że nikt mi nie obiecywał że samochód będzie gotowy na wtorek i jak mi się nie podoba to mogę poszukać innego zakładu w przyszłości. Skoro tak, to faktycznie zakładów w Oleśnicy nie brakuje i nie zamierzam wiecej Pana denerwować swoją osobą. Widać najlepiej oddać samochód i i liczyć na cud że może ktoś kiedyś się łaskawie odezwie. Ja naprawdę rozumiem że mamy okres wakacyjny i część pracowników jest na urlopie, ale po pierwsze po co umawialiście się na poniedziałek skoro doskonale wiedzieliście o sytuacji personalnej jak i o zaległych samochodach. Wystarczyło powiedzieć żebym przyjechał w środę, a tak samochód prawdopodobnie stał przez dwa dni kompletnie bezsensu, a ja musiałem kombinować żeby mieć jakiś samochód zastępczy w tym czasie. Po drugie dzwoniłem nie z pretensjami aby kogoś poganiać, tylko jak człowiek chciałem się dowiedzieć tak podstawowych rzeczy jak na przykład orientacyjna wycena. Pewnie moja ocena była by kompletnie inna ale Pan który najwyraźniej zajmował się moim samochodem i nie mógł wytrzymać i postanowił podzielić się ze mną swoją frustracją ostecznie o niej przesądził.
-
Krzysztof Kaczmarczyk ★★★★★
Super firma . Miła obsługa. Przegląd bez zarzutu choć auto niemłode . Polecam .
-
Kamil solid ★★★★★
Fachowa i szybka naprawa.
-
Wojtek Z ★☆☆☆☆
Jeśli robią tak przeglądy jak sprawdzają auta ludziom przed zakupem to strach pomyslec jakie auta jeżdżą po Oleśnicy, Ci super fachowcy od przybijania pieczątek, nie stwierdzili u mnie wylanego amortyzatora, gum stabilizatora przedniego oraz co najważniejsze wycieku ze skrzyni automatycznej! Myślę ze każda inna stacja w okolicy będzie lepsza niż ta pseudo stacja diagnostyczna. Wrogowi bym nie polecił ...
-
Anna Nienałtowska ★★★★★
Dobry warsztat,tylko mogliby wcześniej zamawiać części,byłoby szybciej naprawione.Polecam
-
Kazimierz Kowalczyk ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z usług. Dobrzy fachowcy, w przyjaznych cenach.
-
Tom ski ★★★☆☆
Ogólnie ok i od ręki. Cena taka sobie. Przy okazji dowiedziałem się, że można przywieźć swoje graty jeśli to jest prawda to następnym razem tak zrobię i to mnie najbardziej interesuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Spolmot 5 Sp. z o.o.?
Spolmot 5 Sp. z o.o. znajduje się przy Wojska Polskiego 34, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Spolmot 5 Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Spolmot 5 Sp. z o.o. pod numerem +48 713 143 517
Jak można dotrzeć do Spolmot 5 Sp. z o.o.?
Do Spolmot 5 Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku