Jeżdżę tu na przegląd juz ładne parę lat z uwagi na bliską odległość. Niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Czas oczekiwania bardzo długi, a Panowie mają nieprzyjemny sposób prowadzenia rozmowy, co mocno zniechęca do korzystania z usług. Do tego kartki z różnymi informacjami rozwieszone w różnych miejscach, np. Inf o zmianie godzin i przerwach na bramie wjazdowej zamiast obok tablicy z godzinami otwarcia, co jest w moim odczuciu nieintuicyjne. W tym roku postanowiłam zmienić na inną stację, jak zobaczyłam, że po 20 min auto nadal stoi przed bramą i nic sie nie dzieje, mimo że poprzedni klient te 20 min wcześniej opuścił stanowisko stacji.
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Paruch ★★☆☆☆
-
Krystian Fras ★☆☆☆☆
Robiłem tu przeglądy od lat, ale już mam naprawdę dość tego, że Panowie z obsługi zamiast skupić się na diagnostyce chcą sobie pogadać o życiu. A klienci muszą czekać w 2-3 godzinnej kolejce, która jest zawsze. Brak możliwości zapisania się na konkretną godzinę. Ostatnie auto wjeżdża niby na 20min przed zamknięciem, ale ta definicja jest płynna dla diagnosty i potrafi zamknąć o 20:20 stacje. Mamy 21 wiek. Naprawdę można lepiej prowadzić takie zakłady. Nie polecam.
-
Pe Ch ★☆☆☆☆
Niestety, odjechałam bez przeglądu, wywieszka ze stacją czynna do 21, o 19:35 w okienko puka pan z zapytaniem czy dobrze mi się przegląda internet, a jak tak to mam sobie sprawdzić do której dziś jest czynna stacja w internecie Okazała się m, że do 20:00, czekałam dobre 20min…szkoda że wcześniej łaskawy Pan nie zapukał w okienko…i życząc mi miłego wieczoru otrzymałam info, że przeglądu dziś nie będzie…dzięki za wysyłanie przypomnień kiedy mija czas przeglądu, bez info do kiedy jest czynna stacja
-
Piotrek Chudy ★★★★★
Polecam stację diagnostyczną Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan diagnostyk bardzo wporzadku człowiek. Lokalizacja stacji i godziny otwarcia duży plus. Potrzebowałem przegląd blisko miejsca zamieszkania. Polecam 100%
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Według informacji na drzwiach stacja czynna jest od poniedziałku do piątku, przyjechałam w czwartek - niestety była zamknięta, a żadnej informacji o przyczynie czy zmianie godzin nie znalazłam. Szkoda, bo liczyłam na szybkie załatwienie sprawy.
-
Piotr Tomza ★★★★★
Szybki i dokładny przegląd samochodu. Tylko swoje w kolejce trzeba odstać zwłaszcza po 7.
-
Mr Sokol ★★★☆☆
Przegląd dobrze zrobiony. Wyrazie awarii wymienią żarówkę przed samym przeglądem. Jednak jeden z Panów często nie ma humoru przez to można posłuchać różnych niemiłych komentarzy.
-
Maciej ★★★★★
Genialne podejście, moja wizyta nie była związana z przeglądem rejestracyjnym a chęcią sprawdzenia czy zdiagnozowane usterki zawieszenia (przez inny warsztat) są prawdziwe. Okazało się, że nie. Pan dokładnie sprawdził zawieszenie i hamulce.
-
Mikołaj Reczek ★★★★★
Trzeba liczyć około 20 minut na sprawdzenie auta. Już trzeci raz tam przyjeżdżam i wszystko jest sprawdzane należycie, bez żadnych problemów i w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam.
-
Jerzy Kozłowski ★★★★★
Super stacja. Rzetelny diagnosta z dużą znajomością tematu. Podpowie jak usunąć ewentualne usterki solidnie sprawdzi auto bo to przecież gwarancja naszego życia i zdrowia.Diagnosta p.Stanislaw to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam ozonowanie auta w gratisie !!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Speed Car Wrocław, Małopanewska?
Speed Car Wrocław, Małopanewska znajduje się przy Małopanewska 2, Fabryczna, 54-212 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Speed Car Wrocław, Małopanewska?
Można skontaktować się z Speed Car Wrocław, Małopanewska pod numerem +48 713 568 778
Jak można dotrzeć do Speed Car Wrocław, Małopanewska?
Do Speed Car Wrocław, Małopanewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku