Opinie

  1. Angelika Paruch ★★☆☆☆

    Jeżdżę tu na przegląd juz ładne parę lat z uwagi na bliską odległość. Niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Czas oczekiwania bardzo długi, a Panowie mają nieprzyjemny sposób prowadzenia rozmowy, co mocno zniechęca do korzystania z usług. Do tego kartki z różnymi informacjami rozwieszone w różnych miejscach, np. Inf o zmianie godzin i przerwach na bramie wjazdowej zamiast obok tablicy z godzinami otwarcia, co jest w moim odczuciu nieintuicyjne. W tym roku postanowiłam zmienić na inną stację, jak zobaczyłam, że po 20 min auto nadal stoi przed bramą i nic sie nie dzieje, mimo że poprzedni klient te 20 min wcześniej opuścił stanowisko stacji.

  2. Krystian Fras ★☆☆☆☆

    Robiłem tu przeglądy od lat, ale już mam naprawdę dość tego, że Panowie z obsługi zamiast skupić się na diagnostyce chcą sobie pogadać o życiu. A klienci muszą czekać w 2-3 godzinnej kolejce, która jest zawsze. Brak możliwości zapisania się na konkretną godzinę. Ostatnie auto wjeżdża niby na 20min przed zamknięciem, ale ta definicja jest płynna dla diagnosty i potrafi zamknąć o 20:20 stacje. Mamy 21 wiek. Naprawdę można lepiej prowadzić takie zakłady. Nie polecam.

  3. Pe Ch ★☆☆☆☆

    Niestety, odjechałam bez przeglądu, wywieszka ze stacją czynna do 21, o 19:35 w okienko puka pan z zapytaniem czy dobrze mi się przegląda internet, a jak tak to mam sobie sprawdzić do której dziś jest czynna stacja w internecie Okazała się m, że do 20:00, czekałam dobre 20min…szkoda że wcześniej łaskawy Pan nie zapukał w okienko…i życząc mi miłego wieczoru otrzymałam info, że przeglądu dziś nie będzie…dzięki za wysyłanie przypomnień kiedy mija czas przeglądu, bez info do kiedy jest czynna stacja

  1. Piotrek Chudy ★★★★★

    Polecam stację diagnostyczną Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan diagnostyk bardzo wporzadku człowiek. Lokalizacja stacji i godziny otwarcia duży plus. Potrzebowałem przegląd blisko miejsca zamieszkania. Polecam 100%

  2. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Według informacji na drzwiach stacja czynna jest od poniedziałku do piątku, przyjechałam w czwartek - niestety była zamknięta, a żadnej informacji o przyczynie czy zmianie godzin nie znalazłam. Szkoda, bo liczyłam na szybkie załatwienie sprawy.

  3. Piotr Tomza ★★★★★

    Szybki i dokładny przegląd samochodu. Tylko swoje w kolejce trzeba odstać zwłaszcza po 7.

  1. Mr Sokol ★★★☆☆

    Przegląd dobrze zrobiony. Wyrazie awarii wymienią żarówkę przed samym przeglądem. Jednak jeden z Panów często nie ma humoru przez to można posłuchać różnych niemiłych komentarzy.

  2. Maciej ★★★★★

    Genialne podejście, moja wizyta nie była związana z przeglądem rejestracyjnym a chęcią sprawdzenia czy zdiagnozowane usterki zawieszenia (przez inny warsztat) są prawdziwe. Okazało się, że nie. Pan dokładnie sprawdził zawieszenie i hamulce.

  3. Mikołaj Reczek ★★★★★

    Trzeba liczyć około 20 minut na sprawdzenie auta. Już trzeci raz tam przyjeżdżam i wszystko jest sprawdzane należycie, bez żadnych problemów i w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam.

  1. Jerzy Kozłowski ★★★★★

    Super stacja. Rzetelny diagnosta z dużą znajomością tematu. Podpowie jak usunąć ewentualne usterki solidnie sprawdzi auto bo to przecież gwarancja naszego życia i zdrowia.Diagnosta p.Stanislaw to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam ozonowanie auta w gratisie !!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Speed Car Wrocław, Małopanewska?

Speed Car Wrocław, Małopanewska znajduje się przy Małopanewska 2, Fabryczna, 54-212 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Speed Car Wrocław, Małopanewska?

Można skontaktować się z Speed Car Wrocław, Małopanewska pod numerem +48 713 568 778

Jak można dotrzeć do Speed Car Wrocław, Małopanewska?

Do Speed Car Wrocław, Małopanewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements