Opinie

  1. Krzysztof Garbacz ★★★★★

    Same dobre doświadczenia, auto szybko doprowadzone do porządku, Pan Mirek nie naciąga na niepotrzebne koszta. Polecam

  2. Tomasz P ★★★★★

    Ja też jak moi przedmówcy jestem zadowolony z tego serwisu i auta francuskie zawsze będę tu serwisował, właśnie będę się umawiał na kolejny serwis.

  3. Paweł Sznajder ★★★★★

    Trafiłem do warsztatu trochę przypadkiem, zaskoczyła mnie nagła awaria hamulca ręcznego. Po krótkiej rozmowie telefonicznej i opisaniu problemu, auto zostało przyjęte na drugi dzień. Naprawa przebiegła bardzo sprawnie, szybka i trafna diagnoza, a do tego przedstawiono mi kilka opcji rozwiązania problemu. Odbiór auta również bez zastrzeżeń, konkretna rozmowa, dokładne wyjaśnienie usterki i wskazanie innych elementów, na które warto zwrócić uwagę. Cenowo? Bardzo przystępnie! Na pewno wrócę kolejny raz :)

  1. Jacek Kowalski ★★★★★

    Trafiłem do tego zakładu z polecenia, mając problem z Citroenem C4, który odmawiał współpracy. Nie miał chęci odpalić. U mnie w mieście nikt nie miał chęci podjąć się tego zadania. Z zewnątrz warsztat nie robi wielkiego wrażenia, więc przyznam szczerze - miałem pewne wątpliwości. Właściciel od razu uczciwie ostrzegł, że może to być skomplikowana sprawa i poprosił o cierpliwość. Przez cały czas diagnostyki byłem regularnie informowany o postępach prac - zarówno przez właściciela, jak i mechaników. To bardzo cenię, bo zazwyczaj zostawiasz auto i modlisz się, żeby nie wyszło zbyt drogo. Mega doceniam, że nikt nie próbował mnie naciągać na dodatkowe naprawy. Cena była uczciwa (a biorąc pod uwagę ogrom pracy włożony nawet bardzo uczciwa), a na koniec otrzymałem jeszcze wskazówki dotyczące przyszłej eksploatacji samochodu - co i dlaczego warto byłoby wymienić (nadmieniając, że do niczego mnie nikt nie namawia). Pomimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Już wiem, gdzie będę przywozić pozostałe francuskie perełki ;-) Zdecydowanie polecam - uczciwy warsztat to dzisiaj prawdziwa rzadkość.

  2. Wojciech Ścieszka ★★★★★

    Mojego Peugeota 206 w warsztacie na Gądowskiej naprawiam od prawie 3 lat. Jest (a raczej był) to trudny pacjent. Poza typową eksploatacją zaczęła się sypać elektryka oraz sterowanie zapłonem. Francuski wynalazek dał w kość zarówno mi jak i mechanikom. Ostatecznie po kilku próbach pojazd udało się prawidłowo zdiagnozować i wyeliminować wszystkie usterki (a trochę ich było). Od pół roku (odpukać) samochód jeździ bez żadnych problemów. Szef zakładu ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w naprawach pojazdów francuskich. Zawsze stara się doradzić, jak rozwiązać problem nie pchając się w koszty i nie naciąga na niepotrzebne naprawy - co ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy każdy serwis to 20-30% wartości pojazdu (w tym miejscu pozdrawiam wszystkich właścicieli tanich gratów ;) Panowie dzielnie znosili moje częste wizyty i nawroty do warsztatu w kilka dni po naprawie. Podsumowując, polecam za (dosyć rzadko spotykane) uczciwe podejście, rzetelność i nie naciąganie klienta. PS. To fakt, że warsztat nie prezentuje się zjawiskowo. Proszę się tym nie sugerować - nie ma to wpływu na jakość świadczonych usług.

  3. Kam Kei ★★★★★

    Polecam to miejsce. Jedyny mechanik we Wrocławiu który zdiagnozował właściwie przyczyne awarii i ja naprawił. Do tego naprawdę expresowo.

  1. Jerzy M ★★★★★

    Doświadczony serwis. Ceny wrocławskie, ale bez naciągania. Wszystko ustalane przed zrobieniem. W przypadku wykrycia dodatkowych usterek również informacja telefoniczna przed podjęciem działań. Na wielki plus to, że kiedyś, zostawiłem auto do diagnozy skomplikowanej usterki i pomimo dwudniowych prób nie skasowano ode mnie nawet złotówki. Co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Generalnie polecam.

  2. Wiktor Paluchniak ★★★★★

    Fantastyczny serwis, bardzo szczegółowa diagnostyka w przystępnej cenie (a nawet bardzo niskiej jak na zakres wykonanych zadań). Nie naciągają na naprawy, dokładnie tłumaczą co zostało zrobione i co zrobić by wypadało. Bardzo polecam każdemu!

  3. Jacek Janik ★★★★★

    Przystępne ceny i bardzo fachowa pomoc i naprawa. W tym wypadku dotyczyło to Renault Clio III. Szybko zamówione potrzebne części, wymiana i auto gotowe w tym samym dniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław?

France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław znajduje się przy Gądowska 1, Fabryczna, 54-213 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław?

Można skontaktować się z France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław pod numerem +48 713 513 908

Jak można dotrzeć do France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław?

Do France Serwis | Serwis Samochodów Francuskich | Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements