Opinie

  1. Galiusz Annonymus ★★★★★

    Dla mnie spoko, bo znaleźli niewielki wyciek na miejscu. mimo warsztatu na zewnątrz. Bylem tam z moja Kią Rio 4. Warsztat, który naprawia klimę mają w Mirkowie i też polecam. Do tego najważniejsze - czynnik ten najdroższy do mają 15 zeta taniej, niż u konkurencji czyli zamiast 200 zeta za 100 gram tam mają za 185. Polecam

  2. Sebastian ★★★★★

    Świetna robota. Pełna profeska. Gorąco polecam, facet zna się na swojej robocie. Zostawiasz auto idziesz na zakupy wracasz i ogarnięte.

  3. Kacper Szczęsny ★★★★★

    Mega gość, zna się na rzeczy, wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, jedne z lepszych podejść do klienta jakie można mieć

  1. kwa ★★★★★

    Dziękuję za świetnie wykonaną pracę. Zdecydowanie polecam Wasze usługi każdemu :)

  2. Ewelina Salamon ★★★★★

    Byłam ostatnio nabić klimatyzację, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Klimę można nabić wszędzie, liczy się obsługa

  3. BrudnyHarry ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z usługi, fachowa obsługa, ekspresowa diagnoza, wymiana nieszczelnego zaworka, napełnienie i niskie ceny w porównaniu do konkurencji. Widzimy się za rok, polecam!

  1. SyropKlonowy ★☆☆☆☆

    Skorzystałem z usług tej firmy kilka dni temu, sama usługa zakładam że została wykonana poprawnie, jednak czuje nieco słabszy efekt niż po wizycie u konkurencji. To nie byłoby problemem gdyby nie obsługa tegoż miejsca. Pan który obsługiwał to miejsce zachowywał się jakby wyświadczył mi niesamowitą przysługę że o 18.15 jeszcze weźmie moje auto, bo przecież do 19.00 pracuje, mimo tego że po wcześniejszym zapytaniu czekałem tam już od 40 minut. Przy odbiorze auta żadnego paragonu czy faktury, płatność tylko gotówką, którą musiałem wrócić się do sklepu aby rozmienić bo miałem mieć równo, kasa do kieszeni i do widzenia.

  2. Marek Walkowiak ★★★★★

    Naprawdę polecam , pełen profesionalizm , nie duże pieniądze , bez naciągania , pełen serwis 350 ziko

  3. Patryk “Raven” Gratka ★★★★★

    Szybko, sprawnie, dużo porad. Po serwisie chodzi sprawnie, nie śmierdzi,obroty nie szaleją. Koszt 270zl z diagnostyką komputerową.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto klimatyzacja serwis klimatyzacji samochodowych?

Auto klimatyzacja serwis klimatyzacji samochodowych znajduje się przy Jana Długosza 74, Psie Pole, 51-162 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Auto klimatyzacja serwis klimatyzacji samochodowych?

Do Auto klimatyzacja serwis klimatyzacji samochodowych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements