Trafiłem do Rapido z polecenia. Miałem problem z ciągłym przybywaniem oleju, którego nikt nie był w stanie zdjagnozować poprawnie. W Rapido zdiagnozowali usterkę filtra DPF. Wymienili na nowy i po problemie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ryszard ★★★★★
-
Karol Jadczyszyn ★★★★★
Rok temu robiłem tam bmw e92 był wyciek oleju oraz płynu chłodniczego chlopaki wszystko elegancko zrobili,uszczelnili podstawe filtra oleju oraz wymienili chłodnice kazali nawet przyjechać po 1tyś km zeby zobaczyć czy wszystko gra i jest okey do tej pory takze jesli chodzi naprawe to chlopaki sie znają i jak najbardziej polecam,musiałem tylko podjechać ponownie bo spadła rura od dolotu i ato mocy nie mialo ale zrobili to w 5minut z mały marudzeniem kierownika który myślał ze chyba sam sobie to zrobie bo jak przyjechalem powiedziec ze cos jest nie tak od razu checka wywaliło i nie idzie auto jak powinno to zaczął byc po prostu niemiły, połamali mi takze pływak w zbiorniczku i musialem sie niezle naprosic i upominac zeby majster zapytal pracownikow co sie z tym stalo bo był a nagle nie ma , to zaproponowal ze wstawią mi nowy za ktory oczywiscie bym musial zapłacić xd ale sie okazało ze "pracownik widzial ze pływak sie rusza wiec go połamał na zapas zeby sam sie nie połamał" no ale tak to spoko
-
1332 12 ★☆☆☆☆
Kontrolka cisnienia opon w bmw. Skierowalem prosbe o zapoznanie sie ze sprawą. Podlączono komputer, natomiast ogledzin opony nie zrobiono. Przez telefon informacja ze „Nam nic nie wyskoczylo” (wyskoczylo, ale mi, w drodze powrotnej po raz kolejny). Komputer podłączony tylko dla zasady, bo blad mozna skasowac przez przyciski za kierownica. Diagnoza 250zł. Nie polecam. P.S ze wzgledu na odpowiedz warsztatu, jestem w stanie udostepnic fakture na usluge.
-
Tomek ★★★★★
Najlepszy mechanik w tej części planety. Znają się jak mało kto na samochodach. Zawsze służą pomocą i dobrą radą. Szczerze polecam.
-
Arekso Wypijewski ★★★★★
Polecam najlepszy warsztat w okolicy.
-
marcin Acowastointeresuje ★☆☆☆☆
Oddałem samochod na komplet sprzegła z dwumasą plus łożysko oporowe, zapłacilem 3500 zl cena taka bo taki model, po odbiorze bylo wszystko ok, ale minął rok przejechane z jakies 6000km i przestaly wchodzic biegi, diagnoza: po zrzuceniu skrzynii łapa do wymiany oraz pompa sprzęgła, koszt wymiany zmiescil sie do 1000zl, natomiast juz cos bylo nie tak, biegi wchodzily na sprzegle docisnietym do podlogi, po 2 tyg jazdy przestaly wchodzic, trzeba bylo dopompowywac sprzęgło by jedynka weszla. na poprawke do serwisu, znowu pare dni bez samochodu bo znowu trzeba zrzucić skrzynie, i jak sie okazuje tarcza sprzęgła uszkodzona, cale szczęście wymienili na gwarancji, ale że naprawa nieodpłatna to juz składali byle jak, i tak: nie dokręcony błotnik ktory zaczął wpadac pod kolo podczas jazdy, oraz samochod zaczał caly sie trząść, dzwonie poraz 3 ze strasznie trzesie przy ruszaniu, przy poruszaniu w garażu silnik jakby chciał wyskoczyć, jak juz wchodzi na wyzsze obroty to jest ok, dostałem odpowiedż: proszę jeżdzic, wkońcu sie ułoży bo dwu masa pracowała z innym sprzegłem i to normalne. mineło pół roku i sie nie ułożyło, zaczeło trząsć jeszcze bardziej. Już nie dzwoniłem do fachowców z RAPIDO, oddałem do zaufanego Mechanika 200km od wrocławia, diagnoza: uszkodzone łożysko oporowe nie miało osiowości oraz połamane blaszki które latały w środku, łożysko prawdopodobnie uszkodzone przez łapę, powinno być ocenione przez mechanika wymienione przy poprawce , uszkodzona łapa sprzegła, po roku wygladała gorzej niż orginalna, uszkodzone sprzegło, zęby po nie całym roku (okolo 8000 km) zużyte. Wymieniłem znów caly komplet łacznie z łapą ktora kosztuje 80 zł o łozyskiem oporowym 120 zł czyli łacznie 4000zl i jest git. Niewiem czy łapa za pierwszym razem nie zostala wymieniona z nie uwagi czy umyślnie, niewiem też czy tak samo było z łozyskiem oporowym na poprawce, ale gdyby to bylo wymienione z rutyny, bo to tania część a może sie popsuć zaoszczędziło by mi troche kasy czasu i nerwów, a RAPIDO złej oceny, bo w wymienianiu oslon przegubów, opon i żarówek jestescie dobrzy ale za sprzegła to sie lepiej nie bierzcie
-
Patryk Mazur ★★★★★
Wszystkie auta serwisuję w tym warsztacie od lat. Uczciwie, terminowo, rozsądnie cenowo;)
-
Edward Parużyński ★★★★★
Edward "Kierowca zawodowy" Po trzech różnych naprawach mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Auto-Servis Rapido. Też zacząłem korzystać z usług tego warsztatu z polecenia .
-
Anna Drewniak ★★★★★
Bardzo jestem zadowolona z usług Rapido, problem za każdym razem był rozwiązany szybko i profesjonalnie. Kontakt z Panami bardzo sympatyczny, serdecznie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rapido Auto-Service?
Rapido Auto-Service znajduje się przy Wrocławska 7, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rapido Auto-Service?
Można skontaktować się z Rapido Auto-Service pod numerem +48 536 505 308
Jak można dotrzeć do Rapido Auto-Service?
Do Rapido Auto-Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku