Przywiozlem pojazdw terminie na który czekałem miesiąc czasu, i tak mi jego nie zrobili tylko na następny dzień bo nie było miejsca. A teras sprawdziłem auto u iniego mechanika i okazało się że nie odkręcili mi niektóre elementy . I jestem bardzo wkurwiony
Zdjęcia
Opinie
-
Mia Haruki ★☆☆☆☆
-
Filip Weglarz ★★★★★
Bardzo miła i przyjemna obsługa praktykant Kacper lata na miotle tak jak trzeba wszystko jest w porządku chłopaki dobrze robią
-
DARIUSZ ★☆☆☆☆
Zachęcony opiniami z Google.pl postanowiłem oddać swojego Mercedesa z 5.5 litrową wolnossącą jednostką do naprawy u Pana Grzegorza. Do naprawy miałem: wymiana termostatu, wypadający zapłon na 7 cylindrze oraz jakieś stuki zawieszenia, wymiana oleju w skrzyni biegów. Czekałem miesiąc w kolejce i w końcu gdzieś w marcu oddałem auto. Odebrałem samochod po naprawie, zapłaciłem dość sporo, ale uznałem że tak ma być i nie protestowałem. Wymieniona została cewka zapłonowa na 7 cylindrze, jakieś elementy przedniego prawego zawieszenia, termostat, oraz olej w skrzyni biegów. Tydzień później jechałem A4ką dość dynamicznie i wypadanie zaplonu pojawiło się na stałe, zawieszenie stukało jak dawniej... termostat działał jak należy, ale pojawiło się skrzypienie paska czy rolek Bóg wie czego, bynajmniej z okolic termostatu - na zimnym silniku. Umówiłem się więc ponownie na wizytę, ale tym razem chciałem usunąć wypadający zapłon a reszta, nie miała znaczenia bo nie szło jeździć autem tak trzęsło. Termin miałem na 16.05 ale auto postanowiłem zawieźć 15.05 żeby było zimne od rana. Mniej więcej 19.05 Pan Grzegorz zadzwonił i powiedział, że zabrał się za auto i KOMPRESJA JEST(To istotne w dalszej czesci bo prosiłem go, aby to sprawdził w pierwszej kolejności). Po wielu tygodniach ciężkiej walki (tak mi się wydawało, że cokolwiek się z Tym autem dzieje) diagnoza padła na elektrykę, potem na ECU. Wysłałem więc komputer do jedynego serwisu który je naprawia i się z tym ogłasza, odesłali go po naprawie w 3 dni. Pan Grzegorz dostał go ale nie miał czasu włożyć. Więc poczekałem kilka dni i usłyszałem, że po włożeniu komputera, wybuchła cewka napięciowa na 7 cylindrze. Kupiłem więc drugi sterownik za 3000zł, odczekałem kolejny tydzień lub dwa zanim znalazł się czas aby Pan Grzegorz go wpiął. Okazało się że nie da się zupełnie uruchomić auta... Minęły kolejne dwa tygodnie i Pan Grzegorz postanowił usunąć instalację LPG bo gaz jest do kuchenek i na pewno to jego wina. Zadzwonił do mnie jednak chwilę później, że głupia sprawa ale okazało się że to była wina spalonych bezpieczników. Tak. Bezpieczników. Na szczęście nie udało się usunąć instalacji LPG. Byłem przeszczęśliwy! Odbierałem w końcu auto! Wprawdzie była końcówka lipca ale cieszyłem się jak dziecko, że nim pojeżdżę! Następnego dnia rano Pan Grzegorz uświadomił mnie jednak, że mam akumulator nowy kupić, ponieważ stary to złom. Zapytałem go jak to możliwe, skoro niedawno kupiłem nowy akumulator?! Odebrałem w końcu auto, dojechałem z lipowej do ronda przy KFC i.... pojawiło się znowu wypadanie zaplonu. Nie wróciłem już tam. Odczekałem w kolejce do innego serwisu. Diagnozę miałem też późno ale trafną... uwaga " Brak Kompresji na u cylindrze- uszkodzony zawór". Całość naprawy zajęła kolejne 2 tygodnie ale w końcu mam sprawne jeżdżące auto.... trzeszczące coś w pobliżu termostatu oraz stukający element zawieszenia już olewam... zrobię na spokojnie, mogę w końcu jeździć. Straciłem tylko 3 miesiące życia i zdrowia psychicznego na lipowej. Jest taki trójkąt zależności "Tanio-Dobrze-Szybko" zawsze działają 2 elementy i wyklucza się trzeci. Najgorzej, gdy nie jest ani tanio, ani szybko, ... a już na pewno nie dobrze.
-
PioD ★★☆☆☆
Umówiłem się na naprawę wydechu. Termin czekania 2 tygodnie. Z powodu zagrożenia powodziowego termin wydłużył się do 3 tygodni. W umówiony z góry dzień, jeszcze potwierdziłem czy przyjeżdżać i zamówiłem lawetę z OC i z rana odstawiłem auto. Przez następny tydzień nic nie zostało zrobione, ani nie byłem o niczym informowany. Jak rozpoczynał się 5 tydzień zapytałem przez telefon co w końcu robimy. Pan tłumaczył się, że ma za dużo pracy i jak mi nie pasuje to sobie mogę zabrać auto, bo on w sumie to nie robi wydechów. Jak grzecznie wytłumaczyłem, że czekałem 3 tygodnie na termin, tydzień nic nie zrobiliśmy, a teraz rozpoczyna się 5 tydzień i zapytałem czy wszystkie inne auta, które Pan robi przede mną tyle czekały nastała głupia cisza i łaskawie zgodził mi się załatwić lawetę do innego warsztatu. Szkoda tylko czasu.
-
Jzhf Igroxo ★☆☆☆☆
Punktualność masakra , jak i trzymanie się tego co pan mechanik mówił. Auto nie zrobione na czas. Nie odbiera tel i nie daje znać kiedy skończy i czy w ogóle naprawia. Auto miało być gotowe na sobotę po czym okazuje się że nie pracują i nawet nie można się w żaden sposób skontaktować. Porażka
-
Magdalena Gil ★★★★★
Gorąco polecam!!!Pomoc od ręki.Super podejście do nowego klienta.Pełen profesjonalizm.
-
Bambaryla XXX ★★★★★
Najlepszy mechanik w Oławie,do tego uczciwy, co często nie idzie w parze.
-
Jan Paweł 2 ★★★★★
Polecam pana mechanika, przywiozłem mu nie dość ze starego gruza to że śruba, która miała okrągły gwint. Nie wiem jakim cudem, ale udało mu się to odkręcić. Możliwe że magii uczył się od samego Gandalfa szarego, ale mniejsza. 1.5h i auto do odebrania. Cena legancka tu tego, wszystko profesjonalnie, polecam serdecznie.
-
Beata Brunner ★★★★★
Super diagnostyk, czysta Parca, najlepszy warsztat na Dolnym Slasku. Ja naprawiam i serwisuje moje 6 samochodow tylko w tym warsztacie od lat. I tak tez pozostanie bez zmian
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mechanika samochodowa LOJEK?
Mechanika samochodowa LOJEK znajduje się przy Lipowa 34c, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mechanika samochodowa LOJEK?
Można skontaktować się z Mechanika samochodowa LOJEK pod numerem +48 691 244 197
Jak można dotrzeć do Mechanika samochodowa LOJEK?
Do Mechanika samochodowa LOJEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku