Opinie

  1. Vanessa Szutran ★★★★★

    Serdecznie polecam ten warsztat! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko jasno wytłumaczone, bez naciągania. Dodatkowo ogromny plus za szybki czas realizacji. Widać, że pracują tam ludzie sympatyczni i z poczuciem humoru.

  2. Maciej Sobieski ★★★★★

    Miałem okazję korzystać z usług serwisu dwoma różnymi samochodami - Alfa Romeo i Seat. Przy każdej okazji byłem na bieżąco informowany o postępie zleconych napraw, które się kończyły pomyślnie i nie musiałem wracać na poprawki. Pracownicy potrafią wytłumaczyć co się dzieje z samochodem i uczciwie zasugerują wymianę rzeczy, o których nie miało się świadomości, wcześniej informując o tym.

  3. Martucha Lecia ★☆☆☆☆

    Ten warsztat to jedno wielkie dno.Bardzo długo trzymają auta i wymieniaja co im sie podoba bez uzgodnienia to z wlasciciel auta.Nie miałam wyjscia i musialam tam dac auto raz i wiecej nie dam.Podejscie do klienta tez wiele mowi do zyczenia.Nie jest to tylko moja opinia ale znam osoby ktore ten warsztat omijaja szerokim lukiem.Ludzie jak uwielbiacie swoje auta to pojedzcie w miejsce w olawie w ktorym mechanik nie oszuka i nie trzyma auta dwa miesiace.Dodam że mieszkam tutaj i widzę jakie auta ile czasu stoją więc czas robienia auta nie jest wyssany z palca.

  1. Wojciech Skarżyński ★★★★★

    Serwis Samochodowy Aftermarket to absolutne mistrzostwo! Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, zawsze znajdą rozwiązanie. Ich wysoka kultura sprawia, że wizyta tam to czysta przyjemność. Właściciel jest bardzo kontaktowy i otwarty, co tylko podnosi komfort obsługi klienta.

  2. Katarzyna Drabczak ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Polecam w 100%.

  3. Wilhelm Schiller ★★★★★

    Na ten moment korzystałem 2 razy z usług tego warsztatu i w obu przypadkach byłem bardzo zadowolony. Polecam!

  1. Piotr Matusiak ★★★★★

    Nie lubię używać tego określenia, ale mechanicy w tym warsztacie to prawdziwi fachowcy. Znają się na swojej robocie, potrafią zdiagnozować co inne warsztaty przerastało, no i naprawić tak jak się należy. Kilka razy korzystałem, zarówno z niemieckimi jak i francuskimi autami, wszystko zawsze na tip top.

  2. Mateusz Domański ★☆☆☆☆

    Rok temu oddałem auto na serwis z powodu rozwalonego koła sprężarki klimatyzacji. Koło zostało wymienione na nowe, ale po odebraniu z serwisu wróciłem spowrotem, ponieważ koło zostało źle założone i tarło o sprężarkę. Po powrocie Panowie zamontowali dystanse o wartości 6zł i za usługę musiałem zapłacić 80 zł mimo że powinno być to zrobione w ramach reklamacji. Dzisiaj oddałem auto do innego mechanika na serwis klimy i okazuje się, że sprężarka jest rozwalona i do wymiany. Koszt samej sprężarki 1000 zł. Przyczyną? Źle dopasowane koło sprężarki i te dystanse rozwaliły sprężarkę. Zaraz pewnie pod moją opinią pojawi się wymóweczka, ale chyba nie ma co jej brać na serio bo fakty mówią za siebie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Serwis Samochodowy Aftermarket?

Serwis Samochodowy Aftermarket znajduje się przy Nowy Otok 4, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Serwis Samochodowy Aftermarket?

Można skontaktować się z Serwis Samochodowy Aftermarket pod numerem +48 572 709 130

Jak można dotrzeć do Serwis Samochodowy Aftermarket?

Do Serwis Samochodowy Aftermarket można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements