Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsluga - bardzo dziękujemy i pozdrawiamy
Zdjęcia
Opinie
-
Tadeusz Wawrzyniak ★★★★★
-
Serge Kartsman ★★★☆☆
Było zamknięte w sobotę 09/08/2025 mimo tego że na mapie pokazywało jako otwarte.
-
Dorota Trajder ★★★★★
Wielokrotnie wcześniej korzystałam z usług notarialnych. Rok temu przypadkowo trafiłam do pani Katarzyny Wicher. Tak profesjonalne podejście do podpisywanych dokumentów i jednocześnie sympatyczne i rzeczowe załatwianie wszystkich spraw z którymi się zgłaszałam sprawiło, że mam nadzieję zostać stałą klientką pani notariusz. Na tle wszystkich notariuszy, z którymi miałam do czynienia ( a było ich naprawdę wielu) panią Katarzynę oceniam najwyżej.
-
Norbi ★★★★★
Szczerze polecamy usługi świadczone przez Kancelarię Notarialną Katarzynę Wicher. Pani Notariusz kompetentna, rzeczowa i bardzo zaangażowana w sprawę. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Bardzo miła atmosfera i świetny kontakt. POLECAM
-
Ольга Бондаренко ★★★★★
Pani Katarzyna jest najbardziej profesjonalnym notariuszem, którego poznałam. Wielokrotnie załatwiałam u niej różne czynności. Jest nie tylko świetnym specjalistą ale też bardzo miłą osobą. Polecam na 100%
-
Natalia Pietrewicz ★★★★★
Korzystałam z usług Pani Katarzyny i z czystym sercem mogę polecić. Wszystko zrobione na tiptop - pyszna kawa i miła atmosfera. Pozdrawiam serdecznie
-
Małgorzata Zegadło ★☆☆☆☆
Bardzo stronnicza pani notariusz Nie polecam Napewno inny notariusz nie dałby odczuc nie znajac sytuacji ze osoba wydziedziczona jest winna. Bądź osoby nie dziedziczace są winne zaistnialej sytuacji a tu bylo odczuc i w odczytaniu testamentu poruszyla pani osobe nie zyjaca rok temu ktora testament sporzadzila a testament dotyczył tego roku. Jestem niezadowolona z błędów podstawowych które pani nanosila poprawki a dokumenty byly naniesione tydz przed
-
Anna Biernacka ★☆☆☆☆
Mało kompetentna i stronnicza, nie polecam, dokładnie nie zna Pani sytuacji jaka panuje w rodzinie a jednak pozwoliła Pani na obecność osoby której zgłaszalysmy że nie chcemy, Pani jest od tego żeby grzecznie wyprosić a nie pytać przy stole już o takie sprawy, jeżeli nie zna się sytuacji nie robi sie takich błędów, każdy przychodzi do Pani z różnymi sprawami i różne są rodziny więc naprawdę jak na notariuszu, pomijając całość, bardzo się zawiodlam, nam też zależało na czasie a można było to zrobić całkiem inaczej
-
Kamil Borczyk ★★★★★
Pani Notariusz to osoba z ogromnym doświadczeniem, która w pełni angażuje się w każdą sprawę. Zawsze służy rada, dysponuje czasem i nie liczy sobie za to abstrakcyjnych cen. Będę korzystał już tylko z usług tej kancelarii do czego zachęcam wszystkich. Pozdrawiam.
-
Krzysztof Majewski ★★★★★
Pani Katarzyna jest najlepszym notariuszem jakiego spotkałem. Potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta. Pełny profesjonalizm i świetna obsługa. Jednocześnie ma bardzo ciepłe i ludzkie podejście. Szkoda, że w opinii mogę dać tylko 5 gwiazdek bo zasługuje na kolejne 5.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Katarzyna Wicher?
Katarzyna Wicher znajduje się przy Jagiellońska 28, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Katarzyna Wicher?
Można skontaktować się z Katarzyna Wicher pod numerem +48 746 478 717
Jak można dotrzeć do Katarzyna Wicher?
Do Katarzyna Wicher można dotrzeć, korzystając z poniższego linku