Opinie

  1. Anna Szofer ★★★★★

    23 grudnia i padło mi w aucie światło, Myślę zaje....Śŵięta z kłodą, jednak nie. Gdy trafisz do Premio Car Concept na Bielanach Wrocławskich - podjeżdzasz, konkretna krótka rozmowa, dajesz kluczyki i w 15 min. temat zakończony. Czekając, inni klienci wychodzili również zadowoleni. Polecam - obym długo nie musiała ale zyskali mnie jako swoją klientkę. Anna

  2. Michael Dutton ★☆☆☆☆

    Pracownicy tego miejsca są wyjątkowo nieuprzejmi wobec klientów. Nie biorą żadnej odpowiedzialności za swoją pracę i nie wykazują najmniejszej troski o niedogodności, jakie powoduje ich słaba obsługa. Odmawiają rozmowy z klientami, a do tego nie są ani elastyczni, ani pomocni. Osoby tam pracujące wykazują kompletny brak empatii, są lekceważące i po prostu niegrzeczne. Tego miejsca należy unikać za wszelką cenę — chyba że ktoś lubi być traktowany jak śmieć i nie ma nic przeciwko wyrzucaniu pieniędzy na jedne z najgorszych usług w Europie.

  3. Petro Perchyk ★★★★★

    Korzystałem z usługi naprawy jednej opony oraz wyważenia wszystkich kół i jestem bardzo zadowolony. Obsługa szybka, profesjonalna i konkretna. Po wizycie auto prowadzi się znacznie lepiej, a naprawiona opona trzyma powietrze bez żadnych problemów. Polecam ten serwis każdemu, kto szuka solidnej i rzetelnej obsługi!

  1. Kacper Jankowski ★★★★★

    Serdecznie polecam warsztat! Przyjęli mnie prosto z trasy w przeciętą oponą. Niedość, że zadziałali w sobotę bez umówienia, to jeszcze zorganizowali komplet nowych opon na wymianę. Mega kontakt, super obsługa! Dziękuję Panowie, to była czysta przyjemność :)

  2. Magdalena Sokołowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam Premio Car Concept na Bielanach Wrocławskich. W poprzednim roku diagnosta zatwierdził przegląd mojego samochodu, w tym roku otrzymałam informację, że nie mam w dowodzie rejestracyjnym haka holowniczego i mój samochód nie przejdzie przeglądu, muszę najpierw wbić hak do dowodu (samochód zarejestrowany w innym mieście), a następnie przyjechać na przegląd. Tym sposobem zostałam bez samochodu na kilka dni, nie spodziewając się, że samochód nie przejdzie przeglądu, bo przecież w poprzednim roku wszystko było w porządku i diagnosta nie zwrócił wtedy uwagi na hak. Jadąc do specjalisty oczekuję, że firma wykona swoje usługi na najwyższym poziomie i że to oni będą znać się na swoim fachu, a nie ja. Gdyby usługa w poprzednim roku została wykonana na należytym poziomie, nie doszłoby do dzisiejszej sytuacji, ponieważ byłabym świadoma konieczności wbicia haka. Stacja usprawiedliwia się tym, że diagnosta już u nich nie pracuje, jednak gdyby nadal pracował, również nie dowiedziałam się jakie konsekwencje zostałyby z tej sytuacji wyciągnięte. Oprócz powyższej sytuacji, w zeszłym roku panowie wymieniając kółka w samochodzie wyjęli półkę z bagażnika i nie schowali jej z powrotem do samochodu. Nikt nie skontaktował się ze mną, że coś zostało przeoczone i pozostawione w warsztacie, gdybym ja tego nie zauważyła, zapewne półki zostałyby u nich. Na koniec dodam, że również mój mąż, który korzystał z usług Premio Car Concept miał nieprzyjemną sytuację z firmą - został uszkodzony zamek w bagażniku jego samochodu oraz naruszone hamulce (po wizycie świeciła się kontrolka klocków hamulcowych, jednak panowie nie mieli czasu, aby to sprawdzić i, cytuję "to nie ich sprawa"). Komentarze, że „czasami do mechanika jedzie się wymienić hamulce, a wraca z uszkodzonym silnikiem”, są nie na miejscu. Wszystkie moje wizyty w Premio Car Concept zakończyły się w sposób, który mnie nie satysfakcjonował, a wręcz odrzucał, w związku z czym mocno odradzam.

  3. Viacheslav Hordiei ★☆☆☆☆

    Bardzo drogo nie polecam. Wymiana opon 150zł. Wyważenie stałówek z zimą 120zł. Co do tego jeszcze nie bardzo chcieli to robić, za śruby zapłaciłem 120zł ponieważ śród do felg aluminiowych nie miałem i nawet nie posmarowali szpilki ( na zardzewiałe nakręcili nowe śruby. 390zł. Całość moim zdaniem przesada.

  1. Katarzyna J. ★☆☆☆☆

    Nie polecam… No chyba, że ktoś ma ochotę wydać 180 zł i zastać samochód w takim stanie jak na zdjęciach. Nie wymyte siedzenia. Nie odkurzone , plamy i kurz w środku auta … dramat.

  2. Kur C Hose ★☆☆☆☆

    Szczerze żałuję, że nie spytałem o cenę przed wykonaniem usługi,zatem muszę się z tym pogodzić...tak czy inaczej za ( tylko) wyważanie kół 220 zł. ( bez zmiany opon) to jakaś parodia. Proszę robić innych klientów w chu...mnie ale po raz ostatni. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM!

  3. Lukas Syska ★☆☆☆☆

    Umówiłem się na zbieżność na 15godzine specjalnie wcześniej wróciłem żeby być na czas przyjeżdżam , zakład zamknięty nikt nie powiadomił że kończą wcześniej pół dnia zmarnowane żeby być wcześniej na zbieżności . Jak dla mnie słabe podejście do klienta wystarczyło dać znać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Car Concept?

Car Concept znajduje się przy Klecińska 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Car Concept?

Można skontaktować się z Car Concept pod numerem +48 661 505 605

Jak można dotrzeć do Car Concept?

Do Car Concept można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements