Opinie

  1. M N ★☆☆☆☆

    Szanowni klienci tego pseudo sklepu („firmy”). Ostrzegam przed jakimikolwiek zakupami i stycznością z tym sklepem. Na zdjęciach poglądowych produktu w internecie znajdują się zupełnie inne produkty niż te które do was dotrą w paczce. Po takim incydencie, zrobiłem zdjęcie i wysłałem do nich na maila. Otrzymałem informację że zdjęcie jest jedynie poglądowe i nie należy się nim sugerować podczas zakupu. Poniosłem koszty przesyłki podczas zamówienia i za odesłanie również muszę zapłacić. Czyli już na samych przesyłkach -40 zł. Serdecznie nie polecam. Unikać

  2. Tomasz Śledź ★☆☆☆☆

    Niestety zmuszony jestem przestrzec przed tą firmą. Mimo złożonego zamówienia, nie zostało zrealizowane. Po rezygnacji z zamówienia zamówienie zostało wysłane nie wiadomo po co. Dziś nie ma ani towaru ani pieniędzy. Firma nie chce oddać pieniędzy za towar który ma opłacony jednocześnie ma go u siebie. Sprawa prawdopodobnie skończy się zgłoszeniem sprawy na policję.

  3. Dawid pieron ★☆☆☆☆

    Jestem przewoźnikiem który wiózł dla nowej szkoły. Kilka dni po wykonaniu usługi okazało się że spedycja która mi to zlecała jest nie wypłacalna, pisałem do biura nowej szkoły ale totalnie zero chęci pomocy, żenada, nie chce mi się włóczyć po sądach za kilka zł. Nie polecam

  1. ...... ★☆☆☆☆

    Proszę uważać. W mojej opinii to bardzo nierzetelna firma. Sprzedaje meble z montażem, za który się płaci ale na fakturze i w umowie ani śladu takiej pozycji, choć w ofercie jest. Gwarancje liczą od momentu dostawy paczek z meblami na teren montażu choć sam montaż był umówiony po ok. 3 miesiącach od dostarczenia pierwszych paczek. Na 120 krzesełek ( z atestem bezpieczeństwa!!!) prawie w 1/4 tego asortymentu użytkujący zgłosili rozwarstwienia sklejki siedzisk i odpryski jej fragmentów po niecałych 10 miesiącach użytkowania. Tragedia, szczególnie, ze sprzęt zakupiony jako wyposażenie do przedszkola. Gwarancja nie została uznana, bo paczki przyjechały wcześniej. W życiu nie spotkałam się z czymś takim.

  2. Kamila Kowalska ★☆☆☆☆

    Totalna kpina i żenada. Dwa zamówienia w różnych odstępach czasu i w każdej z paczek brak elementów potrzebnych do złożenia mebli. Zwlekanie z dostawami brakujących (gotowych) elementów. Nigdy więcej nie zamówię mebli do naszej placówki w tej firmie.

  3. KADROK 13 ★☆☆☆☆

    Niestety poprzednie negatywne opinie na temat Nowej Szkoły się potwierdziły. Zamówienie składałem ponad miesiąc temu. Skusiły mnie bardzo atrakcyjne wyprzedaże. Wszystko było DOSTEPNE. Za niewielkie pieniądze można było kupić ciekawe plastyczne przybory. Poza tym zamówiłem wiele innych pozycji, z których po zamówieniu (w trakcie zamawiania wszystko było dostepne od reki) okazało sie że nie wszystko otrzymam od razu. Zaakceptowałem to. Pierwszą przesyłkę otrzymałem po niespełna 2 tygodniach. Kolejną otrzymałem po ponad miesiącu (zgodnie z tym co zaakceptowałem już po zamówieniu). ALE OKAZAŁO się że wyprzedawane pozycje już do mnie nie dotarły. Otrzymałem informacje mailem, że producent sie nie wywiązał w stosunku do Nowej Szkoły i oni nie ze swojej winy nie sa w stanie zrealizować zamówienia. NOWA SZKOŁO - jeżeli coś sprzedajecie i piszecie że to jest dostępne, a to jeszcze jest wyprzedaż to nie wciskajcie ciemnoty, że wam producent tego nie dostarczył - przecież to jest WYPRZEDAŻ. Jeszcze bardziej zbulwersował mnie tytuł przelewu zwrotnego do banku: "zwrot środków bo klient ZREZYGNOWAŁ z części zamówienia" NOWA SZKOŁO - ja nie zrezygnowałem, to wy nie wywiązaliście się z części zamówienia.

  1. Marcin Starowicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam jeżeli zależy komuś na terminowej dostawie lub w ogole na dostawie. Pierwsze zamówienie i przedpłata w październiku do dzisiaj nie wszystko zostało dostarczone. Częśc przedmiotów początkowo dostępna po 6-8 tygodniach minęło 12 tygodni i dalej jest ten sam termin oczekiwania. I jak to wytłumaczyć inwestorowi? Nie mam zastrzeżeń co do jakości dostarczonych mebli reszta to porażka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nowa Szkoła?

Nowa Szkoła znajduje się przy Polskiej Organizacji Wojskowej 25, Śródmieście, 90-248 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nowa Szkoła?

Można skontaktować się z Nowa Szkoła pod numerem +48 801 555 508

Jak można dotrzeć do Nowa Szkoła?

Do Nowa Szkoła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements