Jestem bardzo zadowolona z naprawy. Szybko i sprawnie, będę wracać:)
Zdjęcia
Opinie
-
Janina Marciniak ★★★★★
-
Elżbieta Baron ★★★★★
Obsługa bardzo miła i cierpliwa. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, podjazd wygląda pięknie.
-
Roman Żołnowski ★★★★★
Prace brukarskie wykonane bardzo solidnie i z dużą dokładnością. Kostka ułożona równo, estetycznie i zgodnie z ustaleniami.
-
Rafał ★★★★★
Jedno z nielicznych miejsc gdzie można liczyć na fachową i rzetelną obsługę. Miałem okazję już kilkukrotnie korzystać z usług tego warsztatu i ciężko się o cokolwiek przyczepić. Przede wszystkim nigdy nie odniosłem wrażenia że próbują mnie na cokolwiek naciągnąć a w obecnych czasach nie jest to normą.
-
robert jaruga ★☆☆☆☆
Polecam omijać szerokim łukiem.Zostawiłem samochód do diagnostyki klimatyzacji.Samochód był przez cały dzień a klimatyzacja dalej nie działa prawidłowo.Watsztat sprawdził szczelność i stwierdził że było dwukrotnie więcej czynnika niż powinno i nadwyżkę zostawił sobie bez zapłaty,okazało się po sprawdzeniu w innym warsztacie że mam zbyt mało czynnika i to akurat o tyle ile zostało w Moto-head,niestety ale musiałem zapłacić za ten czynnik.Najciekawszą jednak sprawą było zalecenie wymiany tarcz i klocków hamulcowych w ich warsztacie za około 1400pln, o dziwo klocki i tarcze miałem wymienione niecały rok wcześniej na nowe i do dzisiaj są w bardzo dobrym stanie co sprawdziłem na stacji diagnostycznej i w innym warsztacie dzięki czemu oszczędziłem 1400pln na niepotrzebnej wymianie. Edycja Tak wygląda rozrząd po przejechaniu niecałych 5000km i około 1.5 roku od wymiany w państwa "warsztacie" innego mojego samochodu.Teraz cały silnik do rozebrania.
-
Kuba ★☆☆☆☆
Nie polecam tego warsztatu. Auto trzymane miesiąc czasu, po wymianie turbiny cieknie z niej olej po mimo tego, że „fachowcy” pracujący tam już robili mi poprawkę. Regulacja świateł wyłamana Kolektor nie wyczyszczony z sadzy, miskę kleił jakiś amator. Wszystko widać na zdjęciach, które tu wstawiam.
-
Piotr Janas ★★★★★
Super podejście, profesjonalna naprawa. Po odbiorze nie poznaje swojego auta od kilku dni- zupełnie inny komfort jazdy. Polecam!!!!!
-
Bartosz Haszczak ★☆☆☆☆
Nie polecam owego zakładu, nie potrafili uporać się z usterka i skasować błędów, gdzie mówili jasno że zostało to zrobione. Faktycznie przez godzinę było wporzadku, a później ten sam problem. Zepsucie klimatyzacji, która dobrze funkcjonowała. Miała być to usługa napełnienia klimatyzacji, lecz ktoś się pomylił i namieszał tak że aktualnie klimatyzacja w ogóle nie działa. Przed powyższa usługa, klimatyzacja działa dość dobrze, ba ona wtedy działała...
-
Dave 95 ★★★★★
Bardzo szybka wymiana Oleju oraz filtrów w moim samochodzie, polecam ten warsztat, kontakt i usługa na najwyższym poziomie.
-
Grzegorz Warzecha ★★★★★
To nie pierwsze auto zdobione dobrze i szybko. Masz problem jedź do MOTO - HEAD. Moje auta Mazda ii Mercedes a 160 gdzie mechanicy przed tym autem zamykają warsztaty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres EUROWARSZTAT MOTO-HEAD?
EUROWARSZTAT MOTO-HEAD znajduje się przy Nowy Otok 7, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do EUROWARSZTAT MOTO-HEAD?
Można skontaktować się z EUROWARSZTAT MOTO-HEAD pod numerem +48 531 865 533
Jak można dotrzeć do EUROWARSZTAT MOTO-HEAD?
Do EUROWARSZTAT MOTO-HEAD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku