Nie polecam. Firma Magenta nie zwraca pieniędzy za zajęcia, które zostały przesunięte na inna godzinę - syn nie mógł w nich wziąć udziału, gdyż nowa godzina kolidowała z innymi zobowiązaniami. Firma twierdziła, że można odrobić zajęcia tylko że, już nie w miejscu gdzie zawsze się odbywały lecz w …. ich siedzibie w innym mieście. Nigdy więcej tej firmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Kmiecik ★☆☆☆☆
-
Monika eM ★★★★★
Bardzo dobre miejsce na organizację urodzin. Alternatywa dla figloraju czy parku trampolin. Szeroki wybór tematu imprezy, atrakcje dla dzieci, czas wypełniony co do minuty a dużym plusem jest taras gdzie rodzice mogą ze sobą porozmawiać, zintegrować się i napić kawy, herbaty. Bardzo przemyślane organizacyjnie. Polecam, wrócę i pozdrawiam.
-
Melania ★★★★★
Nasze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Czas zabawy wypełniony fajnymi, pomysłowymi zadaniami, zgodnymi z tematem imprezy. Pani prowadząca świetnie opanowywała grupę i potrafiła zaciekawić zabawą:) Miejsce dobrze zorganizowane. Nie mogliśmy skorzystać z ogrodu z uwagi na termin naszego przyjęcia i niesprzyjająca pogodę, ale myślę że to duży atut w ciepłe dni. Polecam serdecznie :)
-
Marcin Gutowski ★★★★★
Super miejsce! Zorganizowaliśmy tam urodziny naszego dziecka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra organizacja, mili i przygotowani animatorzy oraz klimat miejsca powodują, ze rodzice spokojnie mogą się zrelaksować gdy ich pociechy się bawią. Z pewnością tam wrócimy.
-
Wordlord ★★★★★
Byliśmy na urodzinach kolegi z przedszkola córki. Dla dzieci przewidziane były animacje w jednym pomieszczeniu, zaś w drugim posiedzieć i porozmawiać mogli rodzice, przynajmniej do czasu wejścia tortu. Był poczęstunek i ciepłe napoje. Lokal jest stosunkowo mały jednak dobrze zorganizowany. Było coś koło 20 dzieci plus 10 rodziców i nikt na ciasnotę nie narzekał. Sprawa z miejscem staje się łatwiejsza gdy jest ładna pogoda, wtedy do użytku włącza się podwórko na których jest kilka przyrządów do zabawny dla dzieci. Największą furorę u nas robiła tyrolka.
-
Anna I ★★★★★
Pracownia Magenta zorganizowała urodziny dla naszej córki w stylu księżniczek i rycerzy. Dzieciaki (5-6 lat) bawiły się świetnie, bardzo fajny pomysł na urodziny tematyczne i przebrania. Pani prowadząca super :) Pani, która wspierała organizację przestrzeni bardzo pomocna, a współpraca z pracownią od początku do końca bardzo dobra. Samo miejsce jest jasne i ładnie zorganizowane. Niestety ze względu na deszcz nie skorzystaliśmy z ogrodu ale to duży plus przy wakacyjnych imprezach dla dzieciaków.
-
Monika Kostrzewska ★★★★★
Super pirackie urodziny. Fajne miejsce do animacji i ogród do swobodnej zabawy. Zaangażowany personel podążający za potrzebami dzieci. Dodatkowo miejsce na tarasie dla rodziców. Polecam
-
Magdalena Atyde ★★★★★
Fajne pomysły na urodziny i warsztaty plastyczne! Dzieci zawsze wychodzą zadowolone i czekają już na ferie zimowe ☺️
-
Michael Joron ★★☆☆☆
Moje dziecko było na urodzinach kolegi. Sala fajna, animatorki przemiłe i bardzo się starały. Widać jednak oszczędności na tej sali. W środku zimno, a dzieci latają w samych skarpetkach, od okna przy stoliku ciągnie okropnie. Moja córka następnego dnia się rozchorowała. Mimo wszystko zostaliśmy do końca, a pod koniec panie nas obsługujące (jeszcze raz zaznaczę - nie mam im nic do zarzucenia) nerwowo zabrały się za sprzątanie sali - wyglądało to trochę jakby po skończeniu imprezy nie miały płacone za sprzątanie po niej. Widziałem cennik tych urodzin, trochę słabo, jak na to, że rodzice zapłacili ponad 500zł...
-
Małgorzata Milancej ★★★☆☆
Miejsce ładne i "obiecujące" z fajnym ogrodem i "tyrolką". Niestety organizacja urodzin dla 8-latków nie spełniła moich oczekiwań. Jedna animatorka, choć dwoiła się i troiła, miała problem z utrzymaniem uwagi 16 dzieci. Temat "detektywistyczny", w moim odczuciu, nie był dopracowany. Dzieci szybko traciły zainteresowanie i same organizowały sobie zabawę. Spotkało nas również sporo niedomówień odnośnie jednorazowej zastawy dla dzieci. Obsługa niestety nie pomogła nawet przy wydawaniu tortu. Za ponad 600zł za imprezę można by oczekiwać więcej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fundacja Projekt Magenta?
Fundacja Projekt Magenta znajduje się przy 1 Maja 36 a, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fundacja Projekt Magenta?
Można skontaktować się z Fundacja Projekt Magenta pod numerem +48 794 990 931
Jak można dotrzeć do Fundacja Projekt Magenta?
Do Fundacja Projekt Magenta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku