Stoje obecnie na tej firmie przyjechałem wczoraj ale załadunek mam mieć dziś. A panowie z magazynu podstawili mnie wczoraj i w nocy mnie załadowali i czekam na odprawę celna. Bardzo mili pracownicy magazynu, jest toaleta, prysznic i pokój dla kierowców.
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Sikorski ★★★★★
-
Cypos cypos ★☆☆☆☆
Co prawda byłem spóźniony na rozładunek 2 godziny, więc czekałem na rozładunek ponad 16 godzin.. omijać szerokim łukiem tą firmę, bo po opiniach widać że nawet na czas jak się jest to trzeba swoję odczekać. ( Ochrona Polakowi wręcza instrukcję firmy po ukraińsku.. dramat dramat dramat)
-
Pysiastyq ★★★★☆
Jeśli chodzi o miejsce parkingowe to jest ono na ulicy aleksandrowskiej od duńskiej jest wjazd. Toaleta jest dostępna wystarczy podejść do okienka pod szlabanem ewentualnie jak już się jest w pomieszczeniu kierowców to tam znajduje się druga. Pracuje na ochronie w tym miejscu i widzę to że dostawy się opóźniają ale kierowcy drą się na nas jakby to ode mnie zależało ( No co ja mam wyjść i cię rozładować) prośby o dzwonienie do magazynu nie mają sensu ponieważ oni dobrze wiedzą o tym że auto stoi . Potem to nam się obrywa że wydzwaniamy. Pozdrawiam
-
error41 1 ★☆☆☆☆
Kpina. Stare ubeki na ochronie, myśla że są kimś ważnym a tak naprawdę to zero i buractwo..awizacje mają gdzieś.. przyjechałem wcześniej i stoję już 20h a jeszcze nie wjechałem... Spóźnisz się jeszcze gorzej... No i pamiętajcie że u ubeka telefon działa tylko w jedną stronę !
-
Mymuto (to) ★☆☆☆☆
Najgorsza firma jaka istnieje, brak szacunku do człowieka, robią wszystko po złości, zawsze jest tragicznie, kontakt z nimi też jest tragiczny, ciągle problemy. Są liderzy którzy uwielbiaja spóźnialskich i czerpią satysfakcję z tego, że kogoś przytrzymają! Absolutnie każdy tam jest chamski i wredny, ktos ewidentnie tam wprowadza taką atmosfere, niesty sa takie firmy, ale ta to szczyt szczytów. Mam nadzieję, że przewoźnicy przestaną tam puszczać auta i ta firma po prostu upadnie. Przestańcie tam jeździć!!! Bardzo proszę walczmy z takimi "firmami"!
-
Sebastian Szymczyk ★★★★★
Awizacja na 2 w nocy podjazd pod rampe przed 2 niecałą godzinka po robocie. Są nawet kobylki pod naczepę z tyłu jak ktoś się boi że się złamie. Oby takich firm więcej polecam. Wjazd od Duńskie w nocy sporo miejsca na ulicy można stać normalnie
-
Paweł 95 ★☆☆☆☆
Nie polecam 6h czekania na rozładunek rolek, ochrona niema żadnych informacji oraz nie są chętni zadzwonić na magazyn. Brak toalety oraz parkingu... porażka.
-
Jan Golecki ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu. Przyjazd środa 08.02.23 godzina 19:15 ,oddanie dokumentów i czekamy na telefon. 09.02.23 okazuje się że awizo jest na 10.02.23 na 00:05, ok czekamy dalej na telefon. Dzwonią 24h pozniej czyli 11.02.23 o 00:15. 53h pauzy. Jak dla mnie dno i szambo. Nigdy więcej moje auto tu nie przyjedzie. Papier z Lubeck. Robią sobie magazyn z naczep, bo na bramie mówią że awizacja nie jest wyznacznikiem rozładunku, ponieważ jak przyjedzie towar który im będzie potrzebny to i tak wezmą go w pierwszej kolejności. Nie pozdrawiam i nie do zobaczenia. Jak dla mnie to -5 gwiazdek,za brak toalety dla kierowcy a o parkingu nie wspomnę.....
-
Kasia Nowakowska ★★☆☆☆
Jedyny plus że towar który wiozłam dwa razy był bez awizacji. Dojazd wąską uliczką. Brak miejsc parkingowych, chyba że cudem na poboczu będzie miejsce ale tam znowu okropne dziury. Wjazd od ulicy Duńskiej. Podczas rozładunku jesteś w ich pomieszczeniu. W aucie być nie wolno. Brak toalety.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Amcor Specialty Cartons Polska?
Amcor Specialty Cartons Polska znajduje się przy Aleksandrowska 55, Bałuty, 91-205 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Amcor Specialty Cartons Polska?
Można skontaktować się z Amcor Specialty Cartons Polska pod numerem +48 426 138 138
Jak można dotrzeć do Amcor Specialty Cartons Polska?
Do Amcor Specialty Cartons Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku