Pani obsługująca jak za karę i bardzo kiepskie jedzenie. Cud że takie coś funkcjonuje na Bielanach.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Dominiak ★☆☆☆☆
-
Michał Pawełka ★★★★☆
Całkiem przyzwoity kebab, niezłe mięso, dobre sosy, cena odpowiednią. Przydałoby się nieco odświeżyć lokal.
-
Tobiasz D ★★★★★
Super jedzenie , mila obsluga lokal godny polecenia . Trzymaja poziom od x-lat. Zawsze gdy jestesmy w poblizu odwiedzamy to miejsce.
-
Enduro Siwy ★★★☆☆
Kebab drogi ale cena nie idzie z jakością, mięso zimne i nie smaczne
-
Dawid K. ★★★☆☆
Mięso średnio doprawione, trochę się gubi w sosach, ale nie jest najgorszej jakości, dość zjadliwe. Plus za warzywa świeże, pekinka z ogórkiem i kawałkiem pomidora, standard. Jest tylko jeden rozmiar i to taki większy, jak za 31 zł to spoko, można się najeść. Ogólnie średniawka, zjedz i zapomnij. Wiele osób pisze o obsłudze, fakt stoją tam jak za kare, nie jest to przyjemne.
-
Agnieszka ★★★★☆
Wybrałam to miejsce z ciekawości - zastanawiało mnie dlaczego tyle negatywnych opinii. Ogólnie nie jest źle. Lokal ładny,przestronny z ciekawym wystrojem, fajną muzyką ,wypełniony zielenią i można zjeść na zewnątrz lokalu . Zamówiliśmy zestaw i pitę arabską. Czekaliśmy krótko i chyba za krótko. Dlaczego? Już wyjaśniam. Pierwszy raz spotkałam się z tym,że pita nie była opiekana co sprawiło, że ciasto był gumowe a cała potrawa wydawała się zimna. Nie spodobało mi się podanie pity w folii aluminiowej skoro zamówienie było na miejscu. Sosu mało ,warzywa świeże, chrupiące ale głównie kapusta pekińska z ogórkiem . W zestawie zaś bardziej kolorowo i pyszna surówka z kapusty (za to plus), frytki dobrze wypieczone. Sos łagodny bardziej przypominał koperkowy. Jeśli chcecie zjeść coś pikantnego to polecam pitę arabską bo mięsko przyprawione super i pali fajnie. Ogólnie nie jest źle ,porcje obfite można się najeść. Jeśli chcecie zjeść szybko polecam.
-
Marcin Lisowski ★★★★★
Miłe zaskoczenie bo kebab inny niż miałem okazję jeść do tej pory. Mięso bardzo smaczne, porcja spora, frytki dobre. Nic tylko spróbować samemu Polecam
-
Łukasz Majewski ★★★☆☆
Niestety nie mogę dać więcej jak 3 gwiazdki. Tak jak mięso i sos były OK, to te surówki słabe. Ja rozumiem, że ktoś lubi "Mix Sałat" z Biedronki. Do kebsa to w ogóle nie pasuje, tak gorzkie i słabe to było... Po zmianie zieleniny na pewno byłoby lepiej. Pozdrawiam
-
Tomasz Bula ★★★☆☆
Zamówiłem duży zestaw. czy duży? No taki większy niż średni ale dużym bym go nie nazwał. Lubuje się w takim jedzeniu, nie jedna knajpkę z kebsem obskoczyłem. Co do dania na pewno mięsa wołowe praktycznie zero smaku mało przyprawione, frytki chrupiące cienkie i dobrze posolone ogólnie fryty super. No i czuć że surówka świeża bardzo dobrze przyprawiona jednak do mięsa trzeba się przyczepić mizerne, to powinno być zmienione a myślę że opinie by się poprawiły wartość dania myślę że tak jak podane w cenie promocyjnej od 10 do 12 godziny. A i MAX 16zl nie więcej jeżeli już bierzecie 25zl za takie danie to mięso powinno być lepsze i trochę więcej tego mięsa. A i zapomniał bym o sosach. Sos łagodny bardzo dobry jednak ten sos pikantny jest pikantny ale jest tak kiepski w smaku jakieś grudy w nim pływają sama konsystencja tego sosu to dno. Pikantny sos w mojej ocenie najgorszy jaki próbowałem jest po prostu kiepski.Kto wie może z kurczakiem było by lepsze może kiedyś mnie najdzie chęć
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bielany Kebab Hut?
Bielany Kebab Hut znajduje się przy Tyniecka 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bielany Kebab Hut?
Można skontaktować się z Bielany Kebab Hut pod numerem +48 717 993 004
Jak można dotrzeć do Bielany Kebab Hut?
Do Bielany Kebab Hut można dotrzeć, korzystając z poniższego linku