Opinie

  1. P. P. ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam !!! Nie dość że obsługa przeklina w towarzystwie klientów to jeszcze Burger zimny i wyglądał jak stara podeszwa a mięso ,,podróba,, kupiona w biedronce …. Byłem przejazdem i już napewno tam nic nie zamówię ….

  2. karolus6 ★☆☆☆☆

    Zamowienie o 17:40 przyjeżdża kierowca po 35 minutach. Zamowienie na całkiem inna kwotę, całkiem inne produkty. Mówię kierowcy przy płaceniu, ze nie zgadza mi sie kwota odpowiedział, ze on tylko tu jeździ i nawet tu nie pracuje. Patrzę na zamowienie kubełek, frytki i kurito. Moje zamowienie obejmowalo burgera, zestaw stripsy, kurito i frytki(50%) sie zgadzało. Gdy zadzwoniłem o 18:16 pani miala to wyjaśnić z kierowcą. Po 20 minutach zadzwoniłem dalej byłem bez informacji. Następnie zadzwoniłem po 10 minutach(pani obiecała oddzwonić w przeciągu 5 minut, nie zrobiła tego). I tu fanfary z rozbrajająca szczerością Pani mi powiedziała, ze zamowienie sie zgadza według paragonu.... kurtyna ludzie. Pani powiedziala, ze im przykro i tyle na moje pytania w koncu sie rozłączyła. Nie dostalem tego co zamawialem . Jedzenie wystygło informowałem przy pierwszej rozmowie, ze chce swoje zamowienie. Tak więc zostałem z tym czego nie zamawiałem, zimnym jedzeniem bo "system im tak przeslal". Nie polecam i radzę sprawdzać przy kierowcy i nie odbierać jak raz zapłacą jak cos pomylą to sie naucza. Jeszcze raz Nie POLECAM!

  3. Paulina ★★★★★

    Frytki, knysza, tortilla na miejscu świeże i bardzo smaczne, sosy też. Głowny moj zarzut to mała ilość mięsa - wprowadźcie opcję dopłaty np za dodatkową porcję.

  1. Natex Natieks ★☆☆☆☆

    Zamówienie złożone przez stronę internetową które zostało przyjęte. na google pokazuje że lokal jest otwarty do 20 i 2 godziny czekania na obiad zmarnowane i nie jest to pierwszy raz kiedy zamawiasz coś z tej restauracji i często jest coś nie tak albo za późna dostawa albo że nie można sobie zamówić czegoś co jest za 28 zł bo zamówienie na dowóz jest od 30 zł

  2. Mateusz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam.. To co się stało z tym lokalem to jest jedna wielka porażka. W jedzeniu niestety znalazłem włosa, po czym całe jedzenie poszło do kosza. Jedzenie nie smakuje już tak jak kiedyś, obsługa lokalu totalnie bez chęci do pracy, zamówiona knysza to niedosmażone mięso, sosu tyle co kot napłakał, kasują a żałują polać tyle ile powinni. Tortilla niedopieczona, placek blady wszystko zimne w dodatku wszystko się rozwala. Zamówiłem z dostawą do domu powiedziano mi, że będę musiał poczekać 30-45 minut ponieważ mają spory ruch obecnie, zgodziłem się lecz zamówienie dostałem po 1:45 godz, przejeżdżając obok lokalu nie widziałem „sporego ruchu” wręcz przeciwnie, siedziały max 3 osoby, wszystko było zimne nie dało się tego jeść. Szczerze nie polecam…

  3. Magda Brejnak ★☆☆☆☆

    Jedzenie średnie , jak na wysokie ceny bo są wysokie za sam frytki i tortille z gyros trzeba zapłacić ponad 30 to już naprawdę przesada. W mięsie chrząstki i nie zbyt zachęca do dalszego jedzenia, frytki dobre ale drogie. Jedzenie bez szału.

  1. Lena Lena ★★★☆☆

    Jedzenie ujdzie, obsługa bardzo nieprzyjemna, dodatkowo Pani paliła papierosa na zewnątrz, wrociła i zabrała się za robienie jedzenia- nie myjąc rąk, bez komentarza

  2. Gabriela Bąbel ★☆☆☆☆

    Ceny nie zgadzają się z cenami na internecie, zmieńcie lepiej te ceny bo stracicie klientów . Gdyby nie to dałabym więcej gwiazdek , dowóz również zaczynający się od zamówienia minimum za 30 zł

  3. J Z ★★★☆☆

    Jedzenie nawet ujdzie , aczkolwiek obsługa jakaś sztywna . Pani w okularach była dosyć nie przyjemna . Po podaniu jedzenia chciałbym zjeść w spokoju a ekspedientka perfidnie patrzyła mi się w jedzenie ….

  1. Em Ikar ★★★★★

    Dwa dni temu wpadłem na pomysł z kolegą, że ileż można ciągle jeść knysze we Wrocławiu i trzeba spróbować czegoś nowego a więc postanowiliśmy wsiąść we Wrocławiu w klasyczny jak knysza pociąg EN57 z dermowymi siedzeniami i wyruszyć do Namysłowa na knyszę którą znalazło się w menu lokalu grzebiąc na Google Maps. Po dojechaniu na miejsce czekał nas około 10 minutowy spacer przez klimatyczny Namysłów do lokalu Gyros Express Namysłów który istnieje od 1992 roku! :) Lokal już na wstępie sprawiał dobre wrażenie - czysty, dosyć przestronny z uśmiechniętą i sympatyczną młodą załogą składającą się z dwóch dziewczyn :D Zamówiliśmy oczywiście knyszę z w tym wypadku kurczakiem. Cena za knyszę POWALAJĄCE (na plus) 9.90 zł ! No dobra, niska cena no to może być mała i z najgorszego sortu warzyw, bułki czy mięsa żylastego. O nie nie :) (ps. mają jeszcze z kurczakiem panierowanym knyszę którego sami robią na miejscu) BUŁKA - chrupiąca, nie przeciekająca ani nie rozpadająca się, bardzo smaczna i duża : ląduje w TOP 3 u mnie. WARZYWA - świeże i smaczne czyli kapusta pekińska, ogórek świeży, pomidor, kukurydza, kapusta czerwona, cebulka prażona czyli to co klasyczna knysza mieć powinna i kropka. Mała sugestia : ogórki kroiłbym w cieniutkie plasterki aniżeli w ciut grube paski, ale to już takie czepiastwo :P MIĘSO - nie spodziewałem się, że mięso będzie przepyszne, bez żadnych chrząstek czy obślizgłej skóry i idealne : nie za suche i nie za mokre a także mało tłuste! :) Chyba jest lekko doprawione przyprawą curry z tego co wyczułem, ale to w przypadku mnie plus. Ląduje w TOP 3 u mnie :D SOS - wziąłem firmowy klasyczny na bazie majonezu który z tego co wyczytałem robią sami. Czołówka sosów jakie kiedykolwiek jadłem w knyszy. Majstersztyk idealnie pasujący do tej knyszy! ;) Chciałem jeszcze wziąć odrobinę sosu piri piri, ale jak już biorę firmowy to chcę dokładnie jego smak czuć więc ostry odpuściłem :P PODSUMOWUJĄC. Jestem w ciężkim szoku, że w opolskim w takim malutkim lokalu w takim mieście można zjeść DUŻĄ knyszę w DOBREJ cenie i do tego PYSZNĄ ! :) Gorąco polecam każdemu kto będzie w Namysłowie lub okolicy bo warto ;) Pozdrawiam jeszcze raz sympatyczne dziewczyny które znają się na tym co robią i dbają o czystość w lokalu bardzo dobrze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gyros Express?

Gyros Express znajduje się przy Bohaterów Warszawy 25, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gyros Express?

Można skontaktować się z Gyros Express pod numerem +48 775 560 369

Jak można dotrzeć do Gyros Express?

Do Gyros Express można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements