Czemu netto Rojna kasuje komentarze swoich klientów odnośnie braku kultury i organizacji załogi pod tym adresem, oraz na temat moli spożywczych które tam były
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Kowalewski ★☆☆☆☆
-
Maciej Tomczak ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa wśród wszystkich dyskontów. Pracownicy robią zakupy bez kolejki, a po zwróceniu uwagi dostałem "srogie spojrzenie " zarówno Pani kupującej jak i kasjerki. Do tego rozmowy przez słuchawki z koleżankami o klientach. Ostatnio usłyszałem jak obrażają w kolejce stojącego starszego Pana. Dramat ten sklep!
-
Emilia Snow ★☆☆☆☆
Bardzo lubie sieć Netto, za asortyment który ma, jednak moja ocena ma wymiar bardziej osobisty. Dzisiaj w kasie zjawił się starszy Pan, który na oko miał około 80lat. Pan był elegancki, miły, zadbany. Inny klient pomógł zrobić mu zakupy, ja stałam za nimi. Pan miał ewidentnie problem natury związanej z wiekiem (był bardzo rozkojarzony, wolał rozmawiać niż skupić się na "tu i teraz", miał problem żeby zakupy położyć na taśmie - w tym pomógł mu przemiły Pan który mu pomagał, płacił za zakupy dużo wolniej niż sprawny, młodszy człowiek. Kasjerka na jego widok (starszy Pan ewidetnie mieszka w okolicy) na jego widok i na to że powolnie kasuje zakupy, zaczeła wzdychać, puszczać komentarze i przewracać oczami. Pan był intelektualnie sprawny, jednak już nie tak jak osoba w jej wieku (zakładam że kasjerka miała +/- 40 lat) Był poprostu rozkojarzony (może doskwierala mu samotność i tylko tak mógł porozmawiać z ludzmi?) a ręce i umysł niestety z racji wieku działały troche wolniej. To nie 1sza sytuacja kiedy ta Pani wydaje sie być tam za kare, opryskliwa, i zwyczajnie nie ludzka. Godzina ok. 15:15, 27.11. Nie będę rozpisywać się na temat, bo nie o to chodzi. Może jej pracodawca zweryfikuje czy tam się nadaję.
-
Krystian ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa, pani w blond włosach, pani Paulina, po zwróceniu uwagi, że cena na cenówce jest niższa niż finalnie nabita na paragonie oraz po zweryfikowaniu jej na cenówce, zaczeła być bardzo nieuprzejma zaryzykowałbym stwierdzenie ordynarna i pretenjonalna. Takie osoby jak pani Paulina nigdy nie powinny pracować z klientem. To były ostatnie moje zakupy w tym sklepie.
-
Wojtek G ★☆☆☆☆
Nie będę oryginalny w swojej opinii. Dodam, że prócz permanentnych kolejek do jedynej otwartej kasy spotkałem się z jawnym ignoranctwem że strony prawdopodobnie kierownika sklepu. Poprosiłem o otwarcie kolejnej kasy ze względu na 10 oczekujących z dużymi zakupami. Jak się okazuje zostałem totalnie zignorowany. Pracownicy sklepu widzieli jak liczna jest kolejka a mimo to w pełni to zlekceważyli na czele z kierującą sklepem. Dodam, że gdy sklep należał do sieci Tesco, takie sytuacje nie miały miejsca,!!! Tutaj obsługa ma cały czas połączenie między sobą przez noszone cały czas słuchawki. Wielokrotnie zastanawiam się w jakim celu, bo na pewno nie w celu poprawy obsługi klienta. Poza tym na twarzach personolu rzadko gości uśmiech. I tu powstaje pytanie do zarządzających siecią Netto: kim dla Państwa jest klient i kim Pracownik. Biorąc pod uwagę co dzieje się w tym sklepie podejrzewam, że obydwie te instytucje mieszczą się w porównywalnym miejscu skali oscylującym blisko zera. Zróbcie coś z tym drodzy Państwo. I jeszcze jedno. Jeśli zamierzacie udzielić mi odpowiedzi z szablonu jak fo wcześniejszych opinii, to nie trudźcie się. Wolę pozostać po raz kolejny zignorowany.
-
ҽՏԹɾҽՏՏiօղҽè ★☆☆☆☆
Wiecznie długie kolejki. Pracownicy są chamscy. Spytałam tylko Pani czy wie za ile będą świeże bułki, pieczywo jakiekolwiek bo szuflady są praktycznie puste to otrzymałam odpowiedź, czego ja oczekuje, przecież jest niedziela handlowa a ona nawet nie zaczęła zmiany (była przebrana w strój pracowniczy). Ponadto nie ma nawet reklamówek by bułki zapakować o ile by się pojawiły. Skandal tak zwracać się do klienta, gościa. Nie polecam tego sklepu zdecydowanie, jeżeli chce się zrobić zakupy spożywcze (szczególnie szybko bo albo puste półki albo kolejka na kilometr. ;) Jakiś kierownik powinien się zabrać za tych leni bo nic dobrego z tego sklepu nie będzie.
-
Rafal M ★☆☆☆☆
Bardzo ucieszyło mnie otwarcie Netto na rojnej. I na tym koniec. Po kilku podejściach zawsze to samo: jedna kasa na 4 czynna i kolejka, personel obrażony, kiedy poproszę o otwarcie kasy. Brak kas samoobsługowych. Znam mnóstwo ludzi, którzy dokonali tego samego wyboru co ja, jeżdżę do oddalonego o 2 km lidla.
-
Jolanta Kaczmarek ★☆☆☆☆
W sklepie nie oznaczone ceny wielu produktów. Dziwnie poukładane towary, trudno coś znależć. Ciasno, ścieżki pozastawiane paletami, trudno się przecisnąć z koszykami na kółkach. Za duże kosze, schylanie się po artykuły żeby je wyjąć z koszyka to udręka. Drogo. Na terenie wokół śmietnisko. Nikt tam nie sprząta.Nie polecam.
-
Wiktoria Stręk ★☆☆☆☆
Sklep gdzie zawsze jest kolejka oraz bardzo wysokie ceny. Na zmianie w celu oszczędności jest dwóch może trzech pracowników na cały sklep, a obowiązków na dużo większą ilość ludzi. Ceny przy produktach odbiegają od rzeczywistości - przy kasie okazuje się, że jest dużo drożej. Jak ktoś nie zauważy to zawsze jakiś zysk dla sklepu. Dramat.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Profesor Jana Dylika 2, Bałuty, 91-169 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku