Opinie

  1. Łukasz Świderski ★☆☆☆☆

    Żenada! Co tam jestem, to ceny się nie zgadzają. Najpierw pierniki – te same na wystawie promocyjnej miały niższą cenę, a na regale wyższą. Oczywiście przy kasie weszła ta wyższa. Następnym razem cukierki w paczce – promocja: druga paczka 50% taniej. Przy kasie okazało się, że promocja nie wchodzi. Pani oddała różnicę. Teraz byłem z żoną, zrobiliśmy zakupy i kupiliśmy lody na patyku. Oczywiście promocja na drugą sztukę 50% taniej, więc kupiliśmy dwie. I co? Oczywiście to samo co zawsze – po zapłaceniu okazało się, że promocja nie weszła, więc żona poszła z panią i pokazała przy lodówce tę promocję. Pani przyznała rację i powiedziała, że nie może z tym nic zrobić i nie odda różnicy! Także więcej tam nie pojadę i radzę wszystkim to samo, chyba że lubicie być oszukiwani.

  2. Patryk ★★★★★

    Bardzo miła obsługa (pan na kasie był uprzejmy i pomocny).

  3. Magdalena Kowalska ★★★★★

    Bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta obsługa, duży wybór produktów ,a co najważniejsze czysto, miło się robi zkupy

  1. Plutia ;3 ★★★★★

    Lubię tu robić zakupy. Personel uprzejmy, zawsze pełne półki i duży plus za kasy samoobsługowe

  2. Mon Art ★★★★★

    Byłam dzisiaj 18.02.2025 przed zamknięciem. Najczystsze Netto jakie znam, a ostatnio zrobiłam rundę po wielu Netto, bo szukałam pewnego produktu. Nie dość, że czysto, to jeszcze produkty tak poukładane ślicznie, dział kosmetyków, spożywka, te takie rzeczy non food, no aż byłam w szoku. Poukładane pod linijkę. Mówię o tym konkretnym dniu, rzadko tu bywam w Atucie, ale byłam tak tym porządkiem zaskoczona, że pierwszy raz w życiu powiedziałam to młodej Pani z obsługi, to też praca jej rąk i Pani odpowiedziała, że się starają i to bylo widać. Nigdy, nigdy nie widziałam przed zamknięciem tak czystego Netto, tak schludnie ułożonych produktow, a może nawet mogę rzec, że nie widzialam takiego czegos ogolnie w marketach na Retkini, a odwiedzam ich wiele. Pozdrawiam serdecznie.

  3. Waldemar Workert ★★★★☆

    Sklep dość dobrze zaopatrzony nie mniej jednak niektóre artykuły są niezbyt smaczne, szczególnie konserwy.

  1. Anna Trzezwinska ★☆☆☆☆

    Za każdym razem dam się nabrać na jakąś promocję widmo. Jaskrawa kartka głosi jedno, a paragon co innego. Chciałam wziąć towar innej marki, ale skusiłam się na promocję i oczywiście znowu to samo. Po raz kolejny czuję się oszukana i wściekła na siebie że znowu dałam się nabrać. I nie chodzi o kwotę, ale o sam fakt robienia ludzi w bambuko. Nie polecam zakupów w tym sklepie.

  2. Marcin Wasiu ★★★★☆

    Ostatnio bardzo polepszyła się jakość i wybór towarów. W tej chwili coraz częściej robię tu zakupy. Jedyny duży minus za źle zaprogramowane i awaryjne kasy samoobsługowe.

  3. Anna Erchard ★★★☆☆

    Troszkę bałagan przy kasach i z kasami . Ale obsługa sklepu ok

  1. Natalia Turek ★☆☆☆☆

    Ciastka dla dziecka zakupione 13.03.2023 r. Termin przydatności 03.02.2023 r. Mam nadzieję, że Sanepid będzie zainteresowany. Zarówno tym*zapewne rano zostanie wyciagmiete z półki, jak i innymi przeterminowanymi produktami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Maratońska 109A, Polesie, 94-007 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements