Opinie

  1. Rzabol ★★★★☆

    Żabka z dobrym asortymentem i miłą obsługą. W środku zazwyczaj znajdziemy wszystkie produkty których potrzebujemy ze względu na dobre zatowarowanie tej konkretnej placówki. Miejsce po niedawnym remoncie wzdłuż ulicy Pomorskiej z parkingiem wzdłuż ulicy. Poza tym żabka jak żabka niczym za bardzo sie nie wyróżniająca ;)

  2. Piotr Myszkowski ★★★★★

    Bardzo Bardzo PROSIMY już dzisiaj aby w dniach 03.09.25r do 08.09.25r ŻABKA BYŁA W PEŁNI DOSTĘPNA. Będzie kilka tys osób na konwencie KAPITULARZ 2025r i większość po hot-dogi itp przyjdzie do Was, śniadania, i CIEPŁE szybkie+piwka 0% 0,33L Lechy ZIMNE itp. ZAPEWNIJCIE ciągłość asortymentu w te dni, pełne półki i miłą obsługę "gastro-żabki" to nikt do Lidl-a nie będzie biegał dalej. Hot-dog i LODOWATY radler must be. Na serio do 3tys ludzi może się zjawić u nas więc prosimy w imieniu MROCZNY MAGICZNY LAS niech i Żabka magicznie ma pełne półki, miłą wypoczętą obsługę(będą tłumy) terminal działający itp. ZIMNE, gorące i szybka dobra profesjonalna obsługa. Pozdrawiamy i liczymy także na Wasze zaangażowanie. Zapraszając na konwent na Uniwersytet Pomorska :))

  3. Forno Nero ★★★☆☆

    Ogolnie wszystko fajnie pani w czarnych wlosach super pan izak tez ale pracownica(marta) odrzucajaca soba chamska jakby pracowala za kare prosze cos z tym zrobic bo sam w sobie sklep jest super

  1. mar uwu ★☆☆☆☆

    bardzo czeste braki asortymentu. w niedziele jakis facet stoi i doslownie lapie ludzi naruszajac ich przestrzen osobista i mowi ze maja nie wchodzic tylko czekac na zewnatrz nawet jak w sklepie jest z 7 klientow. zalosne zachowanie tak sie nie robi

  2. Damian Witczak ★★★★☆

    Żabka jakich wiele, asortyment całkiem dobry, sympatyczni i pozytywni pracownicy, obsługa działa bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę

  3. KamiZ KamiZ ★★★★☆

    Żabka jak to Żabka. Szybkie zakupy? Coś na szybko do opierdzielania na ciepło albo na zimno? Browarek w bramie? Polecam na 100% :) Miła obsługa, sprawna jak górnicy pracujący w kopalni w XIX wieku :D Za co minus? żabka, jak to żabka, w co drugiej Lotto działa :D częściej jest, rzadziej działa :)

  1. Magdalena Pietrzak ★☆☆☆☆

    Dzisiaj robiąc zakupy w owej żabce chciałam dać aplikacje płaciłam ponad 20zł a pani stwierdziła że już zapózno i niewbije mi zapsów.tylko bardzo dziwne bo niezapłaciłam jeszcze miałam otwarty rachunek.a jak bym chciała jeszcze coś kupić to co też by powiedziała że zapozno????robie systematycznie zakupy w żabkach i jeszcze nigdy się niespotkalam z taką obsługą. Pani najprawdopodobniej wbila sobie.ti niechodzi o te żapsy bo to zabawa ale sam fakt jacy ludzie są zatrudniani w żabkach .więcej napewno tam niewejde.....

  2. Dorota Kuznowicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki. Byłam tam wielokrotnie i obsługa była nie uprzejma i na dodatek chyba głucha... problem wczoraj przed zamknieciem po doładowanie na PlayStation plus Plus, A otrzymałam doładowanie do plusa, gdy wróciłam następnego dnia rano obsługa stwierdziła że nie prosiłam o doładowanie na PlayStation plus tylko o zwykle do plusa i że mi tego nie przyjmie mimo że to błąd z ich strony . I to jedna z wielu podobnych sytuacji... Nie polecam tego sklepu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Pomorska 144, Śródmieście, 91-404 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements