Opinie

  1. Hoax Hoax (Tanek) ★★★★★

    W dniu 23.12.2025 r odwiedziłem sklep Lidl na ulicy konstytucyjnej ponieważ jako urodzona gapa zapomniałem kilku rzeczy dokupić na święta… Nie ukrywam postanowiłem kupić buteleczkę whisky do prezentu dla członka rodziny. Przy kasie samoobsługowej podczas weryfikacji wieku podszedł do Nas Pan Wojciech, który jest kasjerem i pomagał on w tym czasie przy kasach samoobsługowych. Pan Wojciech wykazał się dużą empatią, wzorowym wykonywaniem swojej pracy ponadto zaproponował nam aktywację kuponów w Aplikacji Lidla i finalnie zaoszczędziliśmy około 50 zł dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pana Wojciecha. Pracownik życzył nam wszystkiego dobrego z okazji świąt i szczęśliwego nowego roku. Pracownik na 10/10. Polecam każdemu obsługę Pana Wojciecha.

  2. Paulina Kowalska ★★★★★

    To mój zdecydowanie ulubiony Lidl który najczęściej odwiedzam. Zatowarowanie na wysikim poziomie, sporadycznie braki w przypadku promocji. Na wielki plus zasługuje obsługa a szczególnie pan w okularach odpowiadający za kasy samoobsługowe, profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi, a do tego niezwykle kulturalny zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. W środku sprzątane na bieżąco, wyroby piekarnicze uzupełniane na bieżąco. Ten Lidl uważam za najlepszy i myślę, że inne placówki mogłyby z niego brać przykład :)

  3. Edyta Kowalska ★☆☆☆☆

    Dziś miałam bardzo nieprzyjemną sytuację w tym sklepie. Internet jakby blokowało nie mogłam zeskanować aplikacji. Próbowałam na dwóch telefonach. Nic z tego. Przemiły i chętny do pomocy Pan przy kasach samoobsługowych próbował nam pomóc. Co z tego jak wbił apke z poziomu numerów jak kupony trzeba aktywować z telefonu. Latałam po sklepie i do okien ale nic z tego. Nawet wyłączenie wifi i ponowne uruchomienie telefonu nie pomogło. Czułam się bardzo niekomfortowo , ponieważ inni klienci patrzyli na mnie jak na głupią. Ostatecznie zniesmaczona zrezygnowałam z promocji z kuponów. I tu kolejny szok. Chcę zapłacić kartą z telefonu albo blikiem i nie da się. Odmowa. Na szczęście zapłaciłam plastikiem. Nigdy więcej nie mam zamiaru odwiedzać tego sklepu. Poszłam do B... niedaleko i dokończyłam zakupy bez najmniejszego problemu. Poza tym zaraz po wyjściu że sklepu internet i party przestały wariować. A u konkurencji bez problemu zapłaciłam blikiem. Już wiem czemu w Lidlu pustki, a w B... takie kolejki. Widocznie dla abonentów Plu...a jest miejsce tylko w B...Pozdrawiam Pana przy kasach samoobsługowych i zapewniam, że gdyby nie on to bym zostawiła to wszystko na kasie i wyszła. Nadmieniam że problem z płatnością blikiem i z aplikacja ma więcej osób. Lidl- zarobiliście na mnie ostatnie 6 dych ever.

  1. Rzabol ★★★★★

    Mój zdecydowanie ulubiony Lidl który najczęściej odwiedzam. Polecam przychodzić na wieczór bo wtedy nie ma tłumów a kolejki są krótsze. Zatowarowanie na elitarnym poziomie, nie przypominam sobie sytuacji w której jakiegoś produktu faktycznie by brakowało. Na wielki plus zasługuje obsługa a szczególnie pan w okularach odpowiadający za kasy samoobsługowe, profesjonalizm i opanowanie na najwyższym poziomie pomimo wielu różnych sytuacji których byłem świadkiem. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. W środku sprzątane na bieżąco, wyroby piekarnicze uzupełniane szybko. Nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja na zwykłej kasie gdzie ktoś był winien mi przysłowiowego grosika, czy gdy trzeba było wydać resztę z dużego nominału. Lidl na najwyższym możliwym poziomie i zdecydowanie taki od którego inne placówki mogłyby się uczyć ;)

  2. Piotr Anna ★★★★★

    Dobra lokalizacja, wygodne zakupy i szybkie dzięki kasą samoobsługowym. Przystępne ceny i bogaty wybór towarów.

  3. Daniel Michalak ★★★☆☆

    Lidl jak Lidl, kto był w jakimkolwiek Lidlu ten wie o co chodzi, chociaż ten ma trochę inne ustawienie regałów niż większość sklepów tej marki i przez to nie mogę się czasami w nim odnaleźć gdzie co leży

  1. Marcin Masternak ★★★★★

    Dosyć nowy sklep (otwarty pod koniec 2021), duży, przestronny, nie ma aż tak dużych kolejek, nie ma problemu z miejscem parkingowym (ale są parkomaty). Jedyna sugestia co można byłoby poprawić to wejście od chodnika z ulicy Pomorskiej.

  2. Mykola Vasylyk ★★★☆☆

    Sklep znajduje się w cudownej części miasta. Duży parking. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest dobry, nie ma nieprzyjemnego zapachu. Różnorodność towarów jest duża, ale z jakiegoś powodu w tym sklepie nie ma możliwości zrobienia filiżanki herbaty lub kawy z automatu. Obciążenie pracą nie było wielkie. Kasjer obsługiwał szybko, ale nie ma uprzejmości dla klientów.

  3. Kitchen by Jacob ★☆☆☆☆

    Nie ma żadnego artykułu w internecie o budowie w tym miejscu Lidla. Niepokojące jest również to że ktoś tu zaznaczył że to supermarket , a nie dyskont spożywczych. Proszę o usunięcie tego miejsca bo jest ono nieprawdziwe

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Konstytucyjna 1, Śródmieście, 90-236 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 800 012 071

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements