Opinie

  1. Milosz ★☆☆☆☆

    Obsługa! D-R-A-MA-T !! Robię tam zakupy praktycznie codziennie. Sklep jest schludny, ale Pani Elżbieto!Jeśli nigdy nie jest Pani w stanie odpowiedzieć "Dzień dobry" i wiecznie mięć skwaszona minę, to chyba czas zmienić zawód. Nie koniecznie do pracy z klientem, bo odnoszę wrażenie że pracuje Pani za kare.

  2. Madzia Malenka ★☆☆☆☆

    Proponuję zatrudnić więcej ludzi , stanie przy kasie bez obsługi 20 nim to trochę dlugo !!!!

  3. masochistyczna malpa ★★★★☆

    Kasy samoobsługowe są dość awaryjne, takie po taniości. Asortyment fajny i bardzo podoba mi się dewiza sklepu "zakupy jak z płatka", super to brzmi. Jest dużo dań dla studenta, surówek, gotowych zestawów jedzeniowych i przekąsek na uczelnię. Polecam

  1. Vadym Maremukhа ★★★☆☆

    14.02.23 po 13:00 Na Kasie Paulina. Biedne zestresowane dziewczę ma tabakę. Kasa samoobsługowa potrzebuje weryfikacji od 2 minut, młoda niema czasu, dzwoni w ten dzwoneczek. Na sali opierdalają się brunetka i ruda. Paskudztwo. Proszę zwrócić uwagę i naprawić stan faktyczny. Szkoda biednej

  2. Malgosia M. ★★★☆☆

    Bardzo brakuje mi tradycyjnej lady z mięsem i wędliną, pieczywo średniej jakości . Fajne promocje ale ogólnie panuje tam trochę chaos .

  3. Elizabet-Mary Stardoll ★★★★☆

    W sklepie jest czysto i niczego nie brakuje, jednak obsługa bywa nieuprzejma (nie dotyczy to wszystkich, ponieważ jedna pani jest naprawdę sympatyczna).

  1. Ania Kosel ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Trzeba zwracać uwagę na ważność produktów a przede wszystkim na ceny ponieważ ceny przy kasie bardzo często nie zgadzają się z cenami na półce. Obsługa pozostawia wiele do życzenia Personel mało, że jest niesympatyczny ale również jest wulgarny.

  2. Piotr GG ★☆☆☆☆

    Chciałem się podzielić opinią na temat obsługi w tym sklepie, poziom kultury personelu wyższego rzędu, jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeżeli chcą Państwo być obrażani w obecności innych klientów i personelu przez "Wielka" Panią Kierownik to zapraszamy do Sklepu Stokrotka ul. Pomorska 118. macie tam Państwo okazję zaznajomić się z niezwykłym brakiem kultury i wychowania. Jeżeli chcą Państwo traktowani z należytym szacunkiem to proponuję omijać ten sklep szerokim łukiem.

  3. Kacper Sar ★★★★☆

    Dobry sklep, czasami nie ma kto obsłużyć wędlin

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Pomorska 118, Śródmieście, 91-403 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements