Fajny osiedlowy sklepik, co prawda ceny trochę wyższe niż w Biedrze ale tu jest chociaż większy porządek
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Nawrocki ★★★★★
-
Wariat Wariat ★☆☆☆☆
Nie polecam. Brak asortymentu na sklepie. Panie się tłumacza że nie ma bo produkt nie odmrożony i nie będzie bo po co bo czasu nie ma. Jeszcze wielce zdziwieni że człowiek zapytał. W tym sklepie pracują za karę.Uwarzac
-
Jan Kasprzak ★★★★★
Zdecydowanie największym plusem tego miejsca jest zawsze pusty parking oraz mała liczba osób, zakupy są przyjemne
-
Adam ★★☆☆☆
Sieć sklepów pod tym szyldem znam i znam asortyment. Ten jednak sklep zaskoczył mnie brakiem kultury pracowników i całkowitym bałaganem cenowym. Wywieszona promocja, a przy kasie słyszę ze to nie ta cena. Potem z pretensją pracownik mówi to idę po kierownika, a za chwilę oddaje mi bez słowa różnicę nawet nie patrząc na paragon. Rada dla wszystkich klientów, kupując w promocji zróbcie zdjęcie ceny i sprawdzajcie dokładnie paragon. Kierownictwo tu nie ogarnia.
-
Viacheslav Mykulskyi ★☆☆☆☆
15.02.2025 przyszedłem do sklepu Netto na zakupy. Na plecach miałem plecak z zakupami z innego sklepu. Podczas oglądania produktów rozmawiałem przez telefon w obcym języku. Po wybraniu potrzebnych rzeczy podszedłem do kasy, gdzie wyłożyłem towar na taśmę i zacząłem zdejmować plecak. Kasjerka, bez przywitania, od razu zażądała pokazania zawartości plecaka. Odpowiedziałem, że są tam zakupy z innego sklepu i mam odpowiedni paragon. Mimo to, zażądała pokazania zawartości i paragonu, argumentując: "Ludzie twojej narodowości wynieśli już stąd towar o wartości ponad 1500 zł." Następnie zeskanowała moje zakupy i rzuciła paragon na ladę. Nie usłyszałem od niej ani „dzień dobry”, ani „przepraszam”, ani „dziękuję” czy „do widzenia”. Okropne miejsce – układ towarów, obsługa, uprzedzenia wobec ludzi i chamstwo. Nie polecam tego sklepu.
-
Wojtek Piechowski ★★★★★
Po przebudowie, a raczej odwróceniu sklepu. Jest ok, miła obsługa. Z reguły cisza i spokój, mało ludzi, nie ma tłoku jak w Biedronce. Świetne pieczywo. Bułki kajzerki, chleb balt.
-
Szymon I ★★★★★
Mało ludzi, dobre zaopatrzenie, świetny zespół pracowników, duży parking, przyzwoite ceny.
-
mayamyu ★★★★☆
Ciekawa oferta dla klienta. Niestety produkty przecenione nie wchodzą przy płatności na kasie :(
-
Darek Zgondek ★★★★★
Po trudnych początkach zaskakująco pozytywny odbiór. Fajna, miła obsługa. Polecam i zapowiadam się po przebudowie i zobaczymy pieczywo własnego odpieku
-
Weronika “Lidia” Rusek ★★☆☆☆
Nie przepadam za sklepami Netto. Nie jest zbyt czysto i często rzeczy są porozwalane…
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Zakładowa 38, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku