Jestem klientem indywidualnym i dopiero zapoznaję się z tym sklepem. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Duży asortyment towarów w stosunkowo przystępnych cenach. Spotkałem się też z dużą uprzejmością ze strony personelu, gdy potrzebowałem pomocy w wyborze produktów.
Zdjęcia
Opinie
-
dartum17 ★★★★★
-
Karol Zysiak ★★★★☆
Wzorowo zaopatrzona hurtownia, ale ceny niezbyt konkurencyjne.
-
Klaudiusia ★★★★★
Duzy wybor produktów Male kolejki czysto Miłe Panie na kasie
-
Marcin Tomaszewski ★★★★☆
Wiadomo wielka hurtownia jednak ceny są bardzo wysokie ale do tego już się przyzwyczaiłem jadę tam po konkretne rzeczy Niestety używają jakiegoś dziwnego środka czyszczenia bo strasznie tam śmierdzi i to już od samego wejścia
-
Witold Wymin ★★☆☆☆
Sklep sam w sobie naprawdę zacny i dobrze wyposażony. Jednak ochrona no to jest inna bajka. Zostaliśmy poproszeni o opuszczenie terenu pod pretekstem spożywania alkoholu co oczywiście było nie prawdą, gdyż konsumowany napój miał wyraźny napis 0%. Pomijając politykę itd. było to również strasznie chamskie, gdyż na zewnątrz szalała burza (byliśmy pod wiatą). Dodatkowo na argument o aktualnej pogodzie ochroniarz w chamski i naganny sposób z pogardą odpowiedział "to se kupcie parasolkę" i że go to nie interesuje.
-
Sylwester Chrzanowski ★★★★★
Super zakup kupiony wczoraj dostaliśmy polecenie od kilku osób ze warto naprawdę sprawdzi się w naszym domu
-
Sławomir Szymański ★★★★★
Jeżeli chodzi o sklep to super, duży wybór towarów. Toalety pozostawiają wiele do życzenia. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęć.
-
Piotr M ★★☆☆☆
Dzisiaj (sobota) o godzinie 18:00 próbowałem kupić steka "Dry aged beef rib eye" (reklamowany w Waszej ofercie). Niestety pracownik, mimo dwóch podjeść odmówił mi sprzedaży gdyż "ma już wszystko pomyte". Totalny szok. Jedyny plus to bardzo dobre podejście Pani z Obsługi Klienta, która po mojej interwencji natychmiast próbowała wyjaśnić sytuację z kierownikiem działu (nie wiem czym to się skończyło - nie czekałem już).
-
Złota Rączka 24 ★★☆☆☆
Niestety jakość pracy zatrudnionych w tym miejscu pracowników daje wiele do myślenia. Brak podstawowych zasad i działania. Nie wiem gdzie szkoleni są pracownicy i nie chcę wiedzieć w zasadzie ale wiem jedno, ani ceny ani obsługa nie są godne pochwał. Taniej można kupić wiele artykułów i produktów w innych sklepach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Selgros Cash & Carry?
Selgros Cash & Carry znajduje się przy Rokicińska 190, Widzew, 92-412 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Selgros Cash & Carry?
Można skontaktować się z Selgros Cash & Carry pod numerem +48 426 770 000
Jak można dotrzeć do Selgros Cash & Carry?
Do Selgros Cash & Carry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku