Opinie

  1. dartum17 ★★★★★

    Jestem klientem indywidualnym i dopiero zapoznaję się z tym sklepem. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Duży asortyment towarów w stosunkowo przystępnych cenach. Spotkałem się też z dużą uprzejmością ze strony personelu, gdy potrzebowałem pomocy w wyborze produktów.

  2. Karol Zysiak ★★★★☆

    Wzorowo zaopatrzona hurtownia, ale ceny niezbyt konkurencyjne.

  3. Klaudiusia ★★★★★

    Duzy wybor produktów Male kolejki czysto Miłe Panie na kasie

  1. Marcin Tomaszewski ★★★★☆

    Wiadomo wielka hurtownia jednak ceny są bardzo wysokie ale do tego już się przyzwyczaiłem jadę tam po konkretne rzeczy Niestety używają jakiegoś dziwnego środka czyszczenia bo strasznie tam śmierdzi i to już od samego wejścia

  2. Witold Wymin ★★☆☆☆

    Sklep sam w sobie naprawdę zacny i dobrze wyposażony. Jednak ochrona no to jest inna bajka. Zostaliśmy poproszeni o opuszczenie terenu pod pretekstem spożywania alkoholu co oczywiście było nie prawdą, gdyż konsumowany napój miał wyraźny napis 0%. Pomijając politykę itd. było to również strasznie chamskie, gdyż na zewnątrz szalała burza (byliśmy pod wiatą). Dodatkowo na argument o aktualnej pogodzie ochroniarz w chamski i naganny sposób z pogardą odpowiedział "to se kupcie parasolkę" i że go to nie interesuje.

  3. Sylwester Chrzanowski ★★★★★

    Super zakup kupiony wczoraj dostaliśmy polecenie od kilku osób ze warto naprawdę sprawdzi się w naszym domu

  1. Sławomir Szymański ★★★★★

    Jeżeli chodzi o sklep to super, duży wybór towarów. Toalety pozostawiają wiele do życzenia. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęć.

  2. Piotr M ★★☆☆☆

    Dzisiaj (sobota) o godzinie 18:00 próbowałem kupić steka "Dry aged beef rib eye" (reklamowany w Waszej ofercie). Niestety pracownik, mimo dwóch podjeść odmówił mi sprzedaży gdyż "ma już wszystko pomyte". Totalny szok. Jedyny plus to bardzo dobre podejście Pani z Obsługi Klienta, która po mojej interwencji natychmiast próbowała wyjaśnić sytuację z kierownikiem działu (nie wiem czym to się skończyło - nie czekałem już).

  3. Złota Rączka 24 ★★☆☆☆

    Niestety jakość pracy zatrudnionych w tym miejscu pracowników daje wiele do myślenia. Brak podstawowych zasad i działania. Nie wiem gdzie szkoleni są pracownicy i nie chcę wiedzieć w zasadzie ale wiem jedno, ani ceny ani obsługa nie są godne pochwał. Taniej można kupić wiele artykułów i produktów w innych sklepach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Selgros Cash & Carry?

Selgros Cash & Carry znajduje się przy Rokicińska 190, Widzew, 92-412 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Selgros Cash & Carry?

Można skontaktować się z Selgros Cash & Carry pod numerem +48 426 770 000

Jak można dotrzeć do Selgros Cash & Carry?

Do Selgros Cash & Carry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements