Nie jest tak źle. Całkiem nieźle zatowarowany sklep i miła obsługa
Opinie
-
Aleksandra ★★★★☆
-
Kasik ★☆☆☆☆
Po zmianie właściciela braki w zaopatrzeniu bardzo odczuwalne, a ceny z kosmosu.
-
Aleksandra Malinowska ★☆☆☆☆
Zmienił się właściciel to i towaru nie ma. Nie polecam, lepiej pójść do Żabki.
-
Jadwiga Wierzbicka ★★★★★
Super sklepik , pan Krzysiu wie co kto lubi, przypomina o zakupach super obsluga
-
Daria Garus ★★★★☆
Niezawodny sklepik osiedlowy.Otwarty prawie zawsze :) Dobrze zaopatrzony.Polecam.Daria
-
Jan Kloszewski ★★★★★
To podstawa jest osiedla: mały sklep, obsługa fest. Coś ci braknie, leć do Krzyśka, dobrze że pod ręką jest.
-
Lukas ★★★★☆
Mały, osiedlowy sklepik. Wystrój bez szału ale asortyment dobry (świetne słodkie bułki ;-)
-
Pawel L ★★★☆☆
Zwykły osiedlowy sklep. Podstawowe produkty + alkohol i fajki. Ceny raczej wysokie, zwłaszcza wędlin. Miła obsługa, otwarte również w niedziele niehandlowe.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole?
"KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole znajduje się przy Aleksandrowska 110B, Bałuty, 91-224 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole?
Do "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku