Opinie

  1. Aleksandra ★★★★☆

    Nie jest tak źle. Całkiem nieźle zatowarowany sklep i miła obsługa

  2. Kasik ★☆☆☆☆

    Po zmianie właściciela braki w zaopatrzeniu bardzo odczuwalne, a ceny z kosmosu.

  3. Aleksandra Malinowska ★☆☆☆☆

    Zmienił się właściciel to i towaru nie ma. Nie polecam, lepiej pójść do Żabki.

  1. Jadwiga Wierzbicka ★★★★★

    Super sklepik , pan Krzysiu wie co kto lubi, przypomina o zakupach super obsluga

  2. Daria Garus ★★★★☆

    Niezawodny sklepik osiedlowy.Otwarty prawie zawsze :) Dobrze zaopatrzony.Polecam.Daria

  3. Jan Kloszewski ★★★★★

    To podstawa jest osiedla: mały sklep, obsługa fest. Coś ci braknie, leć do Krzyśka, dobrze że pod ręką jest.

  1. Lukas ★★★★☆

    Mały, osiedlowy sklepik. Wystrój bez szału ale asortyment dobry (świetne słodkie bułki ;-)

  2. Pawel L ★★★☆☆

    Zwykły osiedlowy sklep. Podstawowe produkty + alkohol i fajki. Ceny raczej wysokie, zwłaszcza wędlin. Miła obsługa, otwarte również w niedziele niehandlowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole?

"KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole znajduje się przy Aleksandrowska 110B, Bałuty, 91-224 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole?

Do "KRZYŚKA" Artykuły Spożywcze i Alkohole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements