Bardzo miłe panie na kasie, ceny w porządku. Lokal dość mały, ale jeśli traktuje się go jako typowy osiedlowy sklepik, to jest naprawdę super. Jedyny problem to dość zabawny monitoring w postaci pani siedzącej na stołku i obserwującej każdy twój ruch. pzdro
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Kaczor ★★★★☆
-
Teresa Jakob ★★★☆☆
Pani na wydziale mięsnym ciemne długie włosy po solarium jest bardzo nie miła i arogancka
-
Małgorzata ★★★★★
Fajny sklep, świeże wędliny i sery, często nawet wędzone ryby. Minusy to takie sobie pieczywo i droższe warzywa i owoce, których i tak jest mały wybór. Obsługa zawsze miła.
-
Marek W ★☆☆☆☆
Mad = szalony po angielsku i nazwa oddaje atmosferę. Poczuć się można jak w początkach lat 90-tych. Kobieta na wysokim stołku obserwuje bacznie kupujących. Nie po to żeby pomóc, czy doradzić ale chyba żeby sprawdzić czy nie kradniemy. Produkty średnie. Warzywa kiepskie. Ceny wysokie. A na koniec brak możliwości płacenia kartą. Pani na kasie odburknęła starszej klientce “przecież wszędzie pisze że nie można kartą”. Koszmarny sklep.
-
Tomasz O-k ★★☆☆☆
Dłuższy czas robię tutaj zakupy,ale zawsze czuję się obserwowany przez kogoś,kto "pełni służbę" i obserwuje każdy nasz ruch. W dobie monitoringu i postępu techniki to coś niebywałego. Ceny...jest drogo,nawet bardzo,dlatego odwiedzam ten sklep,kiedy nie mam innego wyjścia. Brak klimatyzacji w tych czasach to kolejna abstrakcja. Kupiona dzisiaj czekolada jest w wersji płynnej. Współczuję pracownikom bo praca w takiej temperaturze jest mega ciężka a dodatkowo ciepło wydzielają wszystkie obecne tam lodówki. Co do pracowników to raczej na plus, każdy może mieć gorszy dzień,więc ciężko obiektywie ocenić... nigdy nie miałem złych doświadczeń w tej kwestii. Ocena dotyczy głównie organizacji samego sklepu,jak i warunków klimatycznych tam panujących.
-
Jeon So-Yeon ★★★★★
Bardzo fajny sklep! Przemiła obsługa, i to bardzo! Polecam bardzo serdecznie. Najchętniej dałabym nieskończoność gwiazdek!
-
Piotr Kaleta ★★★★★
Polecam,dobre wędliny i Miła obsługa
-
Milo Andreevich ★★★★★
Genialny sklep Genialny design Genialna obsługa Jakbym był w Supersamie w 1990. Sześć gwiazdek!
-
T ★★★★☆
W prawie wszystko jest, Ja bym podstawowe zakupy tam nie robiłam- bo ceny nieco podwysżone, ale jak komuś odpowiada ,bo blisko-ti czemu nie, a proszę bardzo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mad sp.j.?
Mad sp.j. znajduje się przy Lutomierska 144b, Bałuty, 91-041 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mad sp.j.?
Można skontaktować się z Mad sp.j. pod numerem +48 426 512 987
Jak można dotrzeć do Mad sp.j.?
Do Mad sp.j. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku