Opinie

  1. WILLY ★☆☆☆☆

    Sklep 2dni rzędu czyli 30 i 31 Grudnia niby miał awarię płatności kartą. Płatność tylko gotówką Uważam że był to celowy zabieg sklepu. Proponuję teraz w tym sklepie płacić właśnie gotówką.

  2. Wiktoria Walerych ★★☆☆☆

    Czasami zdarza mi się wejść po szybkie zakupy albo jak czegoś brakuje w domu i ostatnio bardzo się zawiodłam. Weszłam kupić kilka wędlin i pani przy ladzie próbując trochę to ukryć, wzięła obrzydliwy i zeschnięty kawałek wędliny i skroiła mi go mieszając z nową świeżą którą wzięła i napoczęła. Na początku myślałam że dobrze, trudno, ale gdy wróciłam do domu okazało się że wędlina paskudnie śmierdzi i nie nadaje się do jedzenia. Całość poszła do śmieci, a ja raczej więcej nie zawitam do tego sklepu. Takie rzeczy oddaje się na zwrot a nie sprzedaje klientom. Proszę uważać i nie polecam

  3. Neutrino 33 (Neutrino33) ★★★★★

    Najlepszy sklep w okolicy. Produkty spożywcze świeże i wysokiej jakości. Ceny przystępne. Jest blisko. W asortymencie znajdzie się wszystko czego potrzebujemy w domu. Obsługa miła i pomocna.

  1. Maria Zadrożna ★★★★★

    Wybór duży ,lubię ten sklep ,jest troszkę drożej ale warto bo wszystko świeże (owoce,warzywa),miła obsługa.

  2. Piotr Klimczak ★☆☆☆☆

    Uwaga. Sprzedają surówki w dniu 27.05.2924 z datą ważności 16.05.2024. Ponadto surówka z datą 30.05.2024 jest zepsuta. Pomimo że kasjerka potwierdza że kupowałem kierownik twierdzi że potrzebny paragon. Zakup i zwrot dzieliła około godziny czasu. Gdyby ktoś znalazł przeterminowane produkty w sklepach sam scan zapraszam do kontaktu.

  3. Monika Gross ★★★★☆

    Miła obsługa Ceny... zależy od produkt. Czysto i poukładane tematy.

  1. kerso 8877 ★★★★☆

    Dobry market ponieważ ma zaskakująco niskie ceny jak na te czasy

  2. Seweryn Podsiadło ★☆☆☆☆

    Sklep masakra dużo towaru po dacie na stoisku mięsno wędliniarskim śmierdzi wędliny uschnięte .Brak cen jeśli już są to nie prawdziwe .Szok przy kasie jaka różnica jest z tą na półkach .Panią które prowadzą ten bałagan chyba się w tyłku pomieszało

  3. Oskar Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Dobre miejsce jak masz za dużo pieniędzy i są Ci one niepotrzebne. Ceny niekiedy 1,5-2 razy wyższe niż w przeciętnym markecie. Cena przy produkcie często okazuje się inna niż ta na paragonie.

  1. Bogna Kalinowska ★☆☆☆☆

    29.10.2022 br, w godzinach rannych. Byłam na zakupach i chciałam kupić szynkę konserwową Tarczyński, ale sprzedawczyni nie chciała sprzedać bo miała końcówkę szynki konserwowej firmy Sokołów. Panie nie sprzedają wędliny, której klient sobie życzy. Poza tym sprzedawczyni powiedziała, że szynka nie jest wprowadzona do systemu i kazała przyjść w poniedziałek.Sklep jest dla klientów czy dla sprzedawców?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy?

Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy znajduje się przy Krawiecka 3, Bałuty, 91-836 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy?

Można skontaktować się z Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy pod numerem +48 426 550 777

Jak można dotrzeć do Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy?

Do Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep spożywczy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements