Opinie

  1. Maria Parol ★☆☆☆☆

    Dzwoniłam 12 razy na przestrzeni dwóch tygodni. Napisałam również wiadomość tekstową. Przez cały czas w słuchawce informacja że numer prowadzi rozmowę. Na stronie: „Jeżeli nie odbiorę telefonu zawsze oddzwonię tego samego dnia. Jeżeli dzwoniliście Państwo poza w/w godzinami, oddzwonię następnego dnia roboczego.” Nie jest to prawdą bo nikt się ze mną nie skontaktował mimo tylu połączeń. Szkoda.

  2. Marta Przygucka ★★★★★

    Wizyta pierwsza i z pewnością nie ostatnia.Pani groomer to osoba z sercem na dłoni,przemiła służy wszelką poradą,mając świetne podejście do naszych pupili.Gizmo jest zachwycony w końcu może mnie zobaczyć :) Usługa full wypas.Sierść pięknie zadbana i milutka.Do zobaczenia niebawem.:D

  3. Magdalena Zielińska ★★★★★

    Nasz ukochany psi salon został zamknięty i długo szukaliśmy godnego następcy, aż trafiliśmy do Bazyla. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze strzeżenia! Piesek z tych bardziej kudłatych, ale Panie podołały bez problemu i przede wszystkim zrobiły to, o co prosiłam! Na plus również usługa kąpania, która wcale nie jest standardem u groomerów. Koszt usługi raczej z tych wyższych względem konkurencji, ale piesek prezentuje się elegancko i jest mu wygodnie. Dziękujemy, na pewno wrócimy :).

  1. Elena Letuta ★★☆☆☆

    Pani bardzo miła.. z fajnym podejściem do nowego klienta . Ale ... niestety nie dala rady z uszami (Nie wyrwała włosów! Nie dala rady z pazurem !) I dalej... to już mój błąd ...ale nagadała mi i nastraszyła , powiedziała, że nie wyskybala uszy bo pies ma zapalenie i paznokiec jest wrosnienty ( Że ona boi się...itd...) . Tak naprawdę wystraszyła mnie... ja szybko idę z psem do weterynarza (chociaż ostatnio byliśmy...) U Pani za pełny komplet place 130 zł ( chociaż później do mnie dotarlo że komplet nie był pełny) . U weterynarza place jeszcze 30 zł ( za uszy które Pani fryzjer obcięła ( chociaż nie powinna była) + paznokiec. Nu i UWAGA pies nie ma zadnego zapalenia I zadnych wrosnientych pazurow ! Tak ze do tej Pani tylko , ze nie musi brac kase za to czego nie zrobila i nie gadamy ! Nie straszymy ludzi tym czego nie wiemy !!!!!

  2. M B ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam tego psiego fryzjera :). Pieseł zawsze wychodzi wypachniony i wypielęgnowany :D. Pani Fryzjerka, jest przemiłą osobą z bardzo dobrym podejściem do swojego "klienta". Trafiłam przypadkiem, a zostałam na dłużej :). Jeszcze raz polecam.

  3. Krzysztof Krawczyk ★★★★★

    W skali 1/10 dałbym 11 :) Pies zadowolony :) Kobieta ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy jak i psów :) Można śmiało zostawić pieska bez żadnych obaw. Polecam. Teraz muszę swoją kobietę zabrać jednak do spa bo mi wypomina że pieska wziąłem a jej nie :)))) My tam jeszcze wrócimy :) z pieskiem oczywiście :)

  1. Krzysiek Najnormalniej ★★★★★

    Pani dzielnie sobie poradziła, gorzej było z pupilem ale się udało :) Po za tym wszystko super, no może cena troszkę mnie zaskoczyła ale czasy są jakie są. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych?

BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych znajduje się przy Łączna 20, Górna, 93-019 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych?

Można skontaktować się z BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych pod numerem +48 533 217 150

Jak można dotrzeć do BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych?

Do BAZYL Psi fryzjer do zadań specjalnych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements