Opinie

  1. Mateusz Markiewicz ★★★★★

    Świetnie wyposażony sklep z najmilszą obsługą jaką spotkałem w tej franczyzie. Miła atmosfera wprowadza w dobry nastrój:)

  2. Wiktoria Kuśmierek ★☆☆☆☆

    Zawsze Panie przyjazne piekły pieczywo jak się poprosło, a dziś pani blondynka w czarnych okularach waliła taką ściemę na temat pieczenie, że nie dało się tego słuchać nie miła wyszłam bez niczego. A jakby upiekła bułki wyszłabym z koszykiem za 50 zł.

  3. Tyśka ★☆☆☆☆

    Gdybym mogła wystawić ocenę na minus chętnie bym to zrobiła Pani tam obsługująca starsza zero empati i jak by pracowała tam za karę.... ale na pogadanki czas ma..........nie polecam

  1. Krzysztof Maciejewski ★☆☆☆☆

    Po bardzo ciężkim i długi dni pracy udałem się do feralnej żabki, niestety pani kasjerka spóźniła się niecałe 3 godziny, moim zdanie nie powinno się dopuszczać do tragedii, ponieważ popsuło to renomę sklepu, straciliście dwóch wiernych klientów Mnie i mojego Szwagra. Pozdrawiamy w nowym roku

  2. dino enjoyer ★☆☆☆☆

    Super fajna żabka dużo w niej rzeczy ale minusem jest starsza pani w niebieskich włosach. Nie dość że jest nie miła dla innych *też dla młodszych* Ma jakieś problemy dzisiaj brałem dwie bułki noi wziąłem 2 torebki na osobne bułki i miała do mnie problem *zawsze ma* że za torebki się płaci i jak się nie śmiałem to pani mówiła Co cię takiego śmieszy i jeśli będziecie w tej żabce i widzicie tą panią to od razu wychodzcie

  3. Patryk Pawluk ★★★★★

    Świetna żabka, obsługa zawsze szybka.

  1. Ziom z Ziomlandii ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani w niebiesko- fioletowych włosach nie dość że jest nie miła i arogancka, wszystko robi z łaski, a jak ma coś odgrzać to z wielką łaską i do tego raz dostaniecie zimne a raz spalone. Makabra

  2. Marlena Wielebińska ★☆☆☆☆

    Pani w niebieskich włosach bardzo nie przyjemna robi łaskę ze wogule obsługuje o 19 30 w niedzielę bardzo nie zadowolona ze ktoś chce jeszcze coś kupić sprzedaje spalone hod dogi

  3. Jarosław Wiciejewski ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani w fioletowych włosach jest opryskliwa. Sprzedaję spalone hot dogi.

  1. Lucjan Sareło ★★★★★

    Super żabka:)mega asortyment niczego nie brakuje :)miła i sympatyczna obsługa polecam i bardzo sympatyczni właściciele oby więcej takich polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka Wetkora?

Żabka Wetkora znajduje się przy Warszawska 35, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka Wetkora?

Można skontaktować się z Żabka Wetkora pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka Wetkora?

Do Żabka Wetkora można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements