Opinie

  1. Maciej Błażewicz ★★★★★

    Miła i kompetentna obsługa, szczególnie pani kierowniczka. Dobre zatowarowanie. Polecam.

  2. Eryk Gawłowski ★☆☆☆☆

    Pani blondynka w okularach bardzo nie miła dla klientów jakby nie chciała tam pracować, nie pozdrawiam

  3. Ni Na ★☆☆☆☆

    Zawsze chamska właścicielka. Omijać szerokim łukiem Jak nie chce się widzieć ludzi, to warto zmienić pracę

  1. Bon Gio ★★☆☆☆

    Z przykrością potwierdzam negatywne opinie na temat obsługi w tym miejscu. Rano problem bo na ciepłe posiłki za wcześnie. Oferta na półkach niezgodna z cennikiem. Ostatni raz o 60 zł i Pani nie widzi problemu. Nie ma czasu wszystkiego dopilnować. Możliwe, ale komunikacja pretensjonalna nikomu nie pomaga. Na szczęście blisko do innych lokali tej sieci.

  2. Lukasz Bartosik ★★★★★

    Zdecydowanie moja ulubiona Żabka, zwłaszcza jak za kasą jest Pani kierowniczka. Jednego razu jak wracałem od dentysty po usunięciu zęba, cały spuchnięty i obolały, podzieliła się ze mną lekami przeciwbólowymi, co było darem z nieba, bo od dentysty nawet recepty nie dostałem. Ogólnie obsługa jest zawsze miła. Przynajmniej ta stała, z pracownikami którzy sie pojawiają tylko na chwilę, bywa różnie ale nigdy nie miałem złego doświadczenia. Sklep zawsze czysty. A jedzenie jak to w Żabce, całkiem smaczne jak na cenę. Polecam ^^

  3. Isfandiyor Rozaliyev ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep w Łodzi to szkolenie personelu

  1. Pam Giee ★☆☆☆☆

    Rzekoma kierowniczka (szczupła blondynka) jest opryskliwa dla klientów. Potrafi pytać kilka razy dziennie jednej osoby o dowód, robi problem by pokazać produkty z za lady, wyprasza klientów i odmawia sprzedaży bez konkretnego powodu. Sytuacja powiela się praktycznie codziennie

  2. Rysiasty ★★☆☆☆

    Jedna Pani starsza (prawdopodobnie właścicielka) bardzo w porządku i strasznie miła. Lecz druga Pani młodsza blond strasznie opryskliwa i chamska. Szyldy z promocja wywiesza się od dnia rozpoczęcia promocji a nie dzień wcześniej bo taki ma się kaprys. Niestety doznania z tej żabki są zależne od tego kto jest na zmianie

  3. Ujfkrkrnxkdnsdd Nahwgdhddknzd ★☆☆☆☆

    Powiem tak... Pani blondynka która parę miesięcy tam zaczęła pracować jakby za karę, strasznie mi się tam robi zakupy a kiedys lubiłem. nie ma w sklepie kolejki a pani na mnie krzyczy żebym się streszczał... strach poprosić o cokolwiek albo nawet gotówką zapłacić bo od razu wyrzuty. nawet do koszyka z zakupami pani nie może sięgnąć, a jak wyjmuję to też źle bo ona wyciągać ręki nie będzie

  1. Krótko i rzeczowo ★★★★★

    I znów w przeciwieństwie do większości spotkałem się z bardzo miłą obsługą :) Może dlatego że nie wchodzę do sklepu na minutę przed zamknięciem :p Poza tym jest to największa Żabka na Retkini. Wybór asortymentu jest.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Maratońska 27, Polesie, 94-102 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements