Miła i kompetentna obsługa, szczególnie pani kierowniczka. Dobre zatowarowanie. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Błażewicz ★★★★★
-
Eryk Gawłowski ★☆☆☆☆
Pani blondynka w okularach bardzo nie miła dla klientów jakby nie chciała tam pracować, nie pozdrawiam
-
Ni Na ★☆☆☆☆
Zawsze chamska właścicielka. Omijać szerokim łukiem Jak nie chce się widzieć ludzi, to warto zmienić pracę
-
Bon Gio ★★☆☆☆
Z przykrością potwierdzam negatywne opinie na temat obsługi w tym miejscu. Rano problem bo na ciepłe posiłki za wcześnie. Oferta na półkach niezgodna z cennikiem. Ostatni raz o 60 zł i Pani nie widzi problemu. Nie ma czasu wszystkiego dopilnować. Możliwe, ale komunikacja pretensjonalna nikomu nie pomaga. Na szczęście blisko do innych lokali tej sieci.
-
Lukasz Bartosik ★★★★★
Zdecydowanie moja ulubiona Żabka, zwłaszcza jak za kasą jest Pani kierowniczka. Jednego razu jak wracałem od dentysty po usunięciu zęba, cały spuchnięty i obolały, podzieliła się ze mną lekami przeciwbólowymi, co było darem z nieba, bo od dentysty nawet recepty nie dostałem. Ogólnie obsługa jest zawsze miła. Przynajmniej ta stała, z pracownikami którzy sie pojawiają tylko na chwilę, bywa różnie ale nigdy nie miałem złego doświadczenia. Sklep zawsze czysty. A jedzenie jak to w Żabce, całkiem smaczne jak na cenę. Polecam ^^
-
Isfandiyor Rozaliyev ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w Łodzi to szkolenie personelu
-
Pam Giee ★☆☆☆☆
Rzekoma kierowniczka (szczupła blondynka) jest opryskliwa dla klientów. Potrafi pytać kilka razy dziennie jednej osoby o dowód, robi problem by pokazać produkty z za lady, wyprasza klientów i odmawia sprzedaży bez konkretnego powodu. Sytuacja powiela się praktycznie codziennie
-
Rysiasty ★★☆☆☆
Jedna Pani starsza (prawdopodobnie właścicielka) bardzo w porządku i strasznie miła. Lecz druga Pani młodsza blond strasznie opryskliwa i chamska. Szyldy z promocja wywiesza się od dnia rozpoczęcia promocji a nie dzień wcześniej bo taki ma się kaprys. Niestety doznania z tej żabki są zależne od tego kto jest na zmianie
-
Ujfkrkrnxkdnsdd Nahwgdhddknzd ★☆☆☆☆
Powiem tak... Pani blondynka która parę miesięcy tam zaczęła pracować jakby za karę, strasznie mi się tam robi zakupy a kiedys lubiłem. nie ma w sklepie kolejki a pani na mnie krzyczy żebym się streszczał... strach poprosić o cokolwiek albo nawet gotówką zapłacić bo od razu wyrzuty. nawet do koszyka z zakupami pani nie może sięgnąć, a jak wyjmuję to też źle bo ona wyciągać ręki nie będzie
-
Krótko i rzeczowo ★★★★★
I znów w przeciwieństwie do większości spotkałem się z bardzo miłą obsługą :) Może dlatego że nie wchodzę do sklepu na minutę przed zamknięciem :p Poza tym jest to największa Żabka na Retkini. Wybór asortymentu jest.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Maratońska 27, Polesie, 94-102 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku