Mam pytanie. Dziś koło 16.30 kupiłem 100 ml Alko i zapomniałem wziąć po zakupie. Zostało przy kasie. Czy jutro tj piątek koło 15.30 a 16 będę mógł odebrać bo będę wracał tędy?
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Mik ★★★★★
-
Ada ★☆☆☆☆
Pani z obsługi była bardzo nadpobudliwa kiedy podałam produkt do podgżania pani żuciła nim i krzyczała do nas więc lepiej żeby z tą panią porozmawiać
-
Maciej Kwiatkowski ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa klienta. Jestem stałym klientem tego sklepu. Poziom chamstwa i bezczelności przekracza granice przyzwoitości. Ciemnowłosa Pani o które mowa pracowała w niedzielę 07.09.25 około 16:00. Po raz kolejny zdarzyła się sytuacja niezgodności ceny produktu na cenówce i kasie. Wcześniej parokrotnie informowałem o tym pracownice, nic z tym nie robiły. Po jakimś czasie przychodziłem po ten sam produkt i znowu cena była niewłaściwa. Nie zamierzałem się wykłucać o 50 gr czy złotówkę i dawałem spokój. Dziś po raz kolejny miałem niezgodność ceny na innym produkcie poinformowałem Panią o tym fakcie. Po czym poinformowałem że oczekuję że chcę zakupić w takiej cenie jaka jest na cenówce. Na co uzyskałem informację że ona sprzeda po takiej cenie jaka jest na kasie, bo co ona ma zrobić. A prawda jest taka że zgodnie z prawem jako klient mogę dokonać zakupu w cenie takiej jaka jest na cenówce wynika to artykuł 5 ustawy o informowaniu o cenach towarów i usług. Od Pani uzyskałem odpowiedź że w takim razie jeśli cena mi się nie podoba to nie muszę dokonywać zakupu. Tego typu odpowiedzi to nie pierwszyzna. Kłóci się to z profesjonalną obsługą klienta. Jestem rozczarowany. Jako klient życzyłbym sobie minimum kultury i przyzwoitości.
-
Kacper “DJ” JJ ★☆☆☆☆
Kiepska obsługa klienta. Osoby nie przygotowane do pracy skoro nie umieją wydać pieniędzy z 20zł. Kiepskie odzywki do klienta "Musi pan dokupić coś do 20zł a jak nie to nie wydam". Rozumiem jak ktoś nie ma wydać na przykład że 100zł jak kupujesz coś za 9 zł ale bez przesady. Trzeba umieć pieniędzmi rozporządzać.
-
Piotr Dudek ★☆☆☆☆
Chciałem kupić E-papierosa jednorazowego elektrycznego którego zawsze kupuję ale Pani zaczęła mnie namawiać na innego, że niby tańszy i lepszy. Wyjęła go z pod lady i po kilku zaciągnięciach się zepsuł. Kiedy Chciałem zareklamować powiedzieli że to z wyprzedaży i nie ma zwrotów, o czym nikt mnie nie poinformował. A poza tym Wciskają przeterminowane słodycze
-
Trzebik Trzebik ★★★★★
Miła wysoka ekspedientka, pomimo dużego ruchu uśmiechnięta, towary uzupełnione, porządek na sklepie.
-
Sandra 1908 ★★★★★
Czysto, produkty poukładane równo, zawsze świeże pieczywo i parówki na rolerze. Bardzo miła obsługa
-
Madzia Boruszczak ★★★★★
Obsługa bardzo miła, sklep jak zawsze na najwyższym poziomie
-
Aldona Truscott ★☆☆☆☆
Obslugujący Ul. Wielkopolska 53 bezpodstawnie obraził mnie i o kradzież w obecnosci klientów. Chamskie zachowanie. Żądam przeprosin i interwencji od włašciciela i ukarania pracownika.
-
donPablo M ★★★★★
Pan majster Maciek jest mistrzem, zawsze się zaopiekuję i klientem i sklepem. Żabka top 3 w Łodzi a pewnie i w Polsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wielkopolska 53A, Bałuty, 91-024 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku