Opinie

  1. Dorota P ★☆☆☆☆

    Przez chwilę było w porządku. Na obecną chwilę brudno , braki na półkach , palety do rozłożenia na sklepie. Pieczywo tragedia . braki w wypiekach francuskich , wędliny i mięso nie pierwszej świeżości . W porównaniu z Innymi Stokrotkami np Struga . To Pienista - tragedia

  2. Anna Paluch ★☆☆☆☆

    Daję 1, bo brak pracowników przy kasie oraz stanowisku mięsnym jest po prostu nieakceptowalny. Za każdym razem trzeba się prosić i czekać, aby ktoś podszedł. Do samej obsługi/osób jako tako nie mam zastrzeżeń, ale to czekanie ZA KAŻDYM RAZEM jest ogromną bezczelnością wymierzoną w klienta! Na szczęście za niedługo otwiera się niedaleko Biedronka i nie trzeba będzie robić zakupów w tym sklepie. Jeśli ten komentarz czyta ktoś z "góry" - zróbcie z tym sklepem porządek i nauczcie ludzi, którzy nim zarządzają podstaw obsługi klienta. Nie może być tak, że jako klient stoję 10 min przy ladze mięsnej, łaskawie czekając na obsługę (btw, może chociaz jakis dzwonek tam zróbcie?), a pani, która wychodzi z zaplecza zerka na mnie i mnie centralnie zlewa idąc sobie dalej na sklep.

  3. Piotr Libich ★☆☆☆☆

    Daje 1 bo nie da się dać 0... 50/50 % przypadków nie ma kasjera przy kasie. Trzeba czekać aż łaskawie podejdzie... Cenówki nieadekwatne do towarów na półkach. Dramat. Oby kierownik regionalny się tym zajął. Oby ta Biedronka obok zorała ten sklep.

  1. Michał ★★★★★

    Super sklep! Zawsze, gdy tu przychodzę, znajduję wszystko, czego potrzebuję. Ułożenie produktów jest bardzo intuicyjne, co ułatwia zakupy. Fachowa obsługa zawsze służy pomocą i doradzi, jeśli mam wątpliwości. Lubię tu przychodzić, bo atmosfera jest przyjazna, a ceny przystępne. Asortyment jest bogaty, zawsze znajdę coś nowego do wypróbowania. Dodatkowo, kasy działają sprawnie, więc nie muszę długo czekać. Absolutnie polecam ten sklep każdemu!

  2. sebek230694 ★★☆☆☆

    Wstałem aby skoczyć przed pracą do stokrotki jest 6:44 a sklep zamknięty mimo że w środku są pracownicy . Myślałem na początku że źle spojrzałem na zegarek ale nie . Na witrynie sklepu jak wół wisi tablica informacyjna że otwarte od 6 . W tym sklepie lecą w kulki standardowo

  3. Zygmunt Podejrzliwy ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Sklep jest dobrze zaopatrzony. Nie jem mięsa, więc też nie korzystam w sklepie z lady z mięsami. Jeśli jednak chodzi o pozostałe produkty - chleb, sery, sosy, wino, chipsy czy słodycze, sądzę, że jest ok. Dobrze mieć taki wielobranżowy sklep pod domem. Nie miałem negatywnych doświadczeń, które towarzyszyły innym oceniającym. Jedyną wadą jest to, że przez tę Stokrotkę splajtował sklep Społem mieszczący się niegdyś w blaszaku nieopodal.

  1. Jaroslaw Stanislawski ★★★★★

    Nowy obiekt,z wygodnym parkingiem ,w do dodatku na "pustyni handlowej"-dlaczego nie.Bywam w Stokrotce,chodzę po parę sprawdzonych i świeżych produktów,ale i potrzebne na codzien art.przemysłowe też tam znajdziemy,prasę...polecam

  2. Juliusz Stępień ★☆☆☆☆

    Obsługa do kitu. Kasjerki już kilka razy przy kasie nie było, pojawiła się dopiero za parę minut, jak się okazało, rozmawiała przez telefon ze znajomym. A kiedy już była, to była strasznie naburmuszona i chamskim tonem rzuciła niezrozumiałe "dziękujemyzapraszamyponownie" i tyle. Chodziłem do tego sklepu często, za każdym razem z myślą, że to taki mały incydent i już więcej się pewnie nie powtórzy. Niestety, przy kasie częściej nikogo nie ma niż ktoś jest, a ja przestałem chodzić do tego sklepu, mimo niskich cen.

  3. Tetiana Polivoda ★☆☆☆☆

    Dzień dobry. Od jakiegoś czasu chodzimy do tego sklepu, pracuje tam jedna pani, która zawsze ma zły humor i ciągle jest czymś nie zadowolona (przy obsłudze przy wędlinach, nigdy nie powie dzień dobry, co jeszcze i td, żuca towar) - ale to jej osobista sprawa, więc starałam się nie zwracać uwagi, do tej pory. Dziś byłam w sklepie z dzieckiem, najpierw pani leciała z wózkiem, prawie nas zbiła ( niech będzie że spieszyła się do kasy i nie zauważyła nas). Staliśmy w kolejkę przy kasie , pani żuciła rozdzielacz zakupów(to było zrobiono specjalnie), i trafiła w rękę mojemu dziecku. Na moją uwagę, powiedziała, "poprzyjeżdzali z Ukrainy, dali wszystko gotowe, wszyscy im coś powinni". Po czym dla mnie stało jasne, że sprawa nie w humorze pani, a w osobistej nie przyjaźni do Ukraińców . Oczywiście, że od tej pani, na takie drobiazgi jak dziękuje nie oczekuję, ale taka postawa - to już przesada. Uważam, że jak pani nie zmieni swoje postawienie do klientów, to lepiej, żeby nie pracowała w sektorze usług. Ps mieszkam w Polsce od 9 lat. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Pienista 35, Polesie, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements