Opinie

  1. Alesia Palkhouskaya ★☆☆☆☆

    Jedzenia nie da się sprobować, bo zawsze nic niema . Obsługa jest mega chamska każda nowa pani gorsza od poprzedniej.

  2. Kamila Mirowska ★☆☆☆☆

    Dni.6.05.25- Pani wręcz chamska, z telefonem przy uchu, stwierdziła, że nie sprzeda hod-doga, bo ma dostawę, a dokładnie powiedziała" hod-doga nie będzie, bo ja mam dostawę" - gratuluję ajentowi tak "doskonałych sprzedawców"- żenada nie żabka...

  3. Kamil Stępień ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz się spotkałam z taką pracownicą w tej żabce co mówi żeby nie pakować po 2 bułki w dwie torebki bo później im brakuje torenek porostu śmiech na sali. Nie polecam. Pani dopiero nowo przyjęta.

  1. Adrian Krakowiak ★☆☆☆☆

    Ta żabka to jedna wielka pomyłka. Te Panie które tu robią, w ogóle zero kultury. Ani Dzień dobry, ani Dowidzenia. Przyjęta teraz młodzież do tego sklepu też jakaś nie mrawa. Jedzenie hod-doga przy kasie i mówienie do klienta z pełną buzia. Kompletnie zero wychowania i kultury do drugiego człowieka. !!!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Nie polecam.

  2. Marcin Ś ★★★★★

    Odwiedzamy zawsze gdy jesteśmy po sąsiedzku u weterynarza... Generalnie obsługa miła, a jeśli ktoś na widok klienta czasem nie ma uśmiechu od ucha do ucha to trudno, każdy może mieć gorszy dzień. Sklep przyjazny zwierzętom, nie musiałem dziś marznąć na zewnątrz z psem ponieważ zostałem zaproszony do środka.

  3. Kail ★★★★★

    Bardzo miła obsluga szczególnie Pan Dariusz :)) chodzę tylko do tej zabki

  1. Maniek Jg ★★★★★

    Polecam mili sprzedawcy szczególnie pan Dariusz ceny ze wszystkim się zgadzają obsługa bardzo miła polecam

  2. Joanna Graczyk ★☆☆☆☆

    Obsługa bardzo niemiła..Omijać szerokim łukiem

  3. Татьяна Ковалёва ★☆☆☆☆

    Szok! Takiego zachowania sprzedawców nigdzie w Polsce nie spotkałem. Cenówki nie zgadza z ceną w systemie, a winen zostaję klient, który rzadko moge zwracać uwaģa na to co robi pracownik kasy. Pan Kuba skasował mnie inną kwotą, niż na cenówke obok kasy. Potrzebowałem zwrót i odwołanie transakcji, odpowiedział po -hamsku, że po transakcji nie ma już zwrotu. Zwróczyłem uwaga, że nie chce towar czy cena inna niż na cenniku. Awantura doszła do tego, że kaser oddał mnie nie cała kwotą. Odwołał mnie zobaczyć mój paragon aby był calkowity zwrot, (zabrał paragon i wyrzuczył kiedy poprosiła o storno),bo go "wyrzuczył". Na reszcie dwe pracownicy zastawili mnie czekać na wydruk kopii paragonu. Czekałem kilka minut, dopiero wtedy Kuba dołożył do cała kwota zapłacone przez mnie pieniądzy. NIKT z pracowników NIE PRZEPROSIŁ. Sprawdzanie aktualnych cenówek -obowiązek pracowników sklepu, zwrót kwoty na rzeczenie klienta -też, ale w tym sklepie nikt o tym pracównikam nie powiedział. Nie połecam!!!!

  1. Spongebob ★★★★★

    Sprzedawcy najwyższa klasa, aż chce się wracać do tej Żabki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan sprzedawca. Zawsze miły i uśmiechnięty. W sklepie zawsze czysto. Jedyna żabka, do której chodzimy, a dookoła ich pełno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Młynarska 35, Bałuty, 91-823 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements