Opinie

  1. nadia olejniczak ★★★★★

    polecam serdecznie, mila obsluga jak i rowniez atmosfera. mozna sie z pracownikami posmiac dlatego nie rozumiem tych negatywnych opinii.

  2. Agnieszka Mudant ★☆☆☆☆

    Dramat może za starego właściciela nie było luksusowo ale można było kupić wszystko, teraz przy każdym podejściu na zakupy odbijam się i wracam z niczym. nie ma podstawowych produktów gdzie w każdej innej Żabce są zawsze, dostępne od ręki może warto pomyśleć o zwiększeniu klastera danej kategorii produktów, a nie zamykaniu się na tak zwany asortyment podstawowy pod weryfikację.Nie każdy klient potrzebuje tylko flaszki czy piwa ludzie też mają większe potrzeby, i żeby nie latać do biedronki woleli by kupić jedną czy dwie rzeczy blisko domu w Żabce.

  3. łukasz Kacprzak ★★★★★

    Po zmianie właściciela,Bardzo super obsługa,wkoncu na plus,miła atmosfera Sklep dobrze zarowarowany Można zjeść wszystko na ciepło bez żadnego problemu bardzo polecam

  1. Daniel Szulc ★☆☆☆☆

    Poraz kolejny ta stara baba twierdzi że nie sprzeda mi biletów M.P.K. ponieważ nie miała szkolenia od żabki to pytam ile czasu można szkolić nieuków skoro Żabka ma bilety bodajże od roku skandal ta Żabka powinna być już dawno odebrana właścicielowi poprostu skandal.......

  2. Kopek TV ★☆☆☆☆

    Po co wywieszacje godziny otwarcia w święto do 21:00, skoro o 20:55 mówicie na wejściu „nie, już zamknięte”?

  3. M ★☆☆☆☆

    Weszłam z rana żeby kupić jakąś bułkę. Bułki słodkie dosłownie kamienie. Wzięłam coś innego. Stoję przy kasie a Pani ekspedientka na magazynie. Klient na sklepie czeka przy kasie a obsługa sklepu wywalone. Jak weszłam głodna tak wyszłam głodna bo nic nie kupiłam.

  1. Rafał Gamus ★★★★★

    Sklep bez zarzutów,klientom z ua radzę zachowywać się w sposób cywilizowany to obsługa również będzie miły.Osobiscie byłem świadkiem żenującego zachowania klienta ze wschodu.Proponuje być mniej roszczeniowym.Zawsze można wrócić do siebie .Nikt was w Polsce na siłę nie trzyma

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 55, Górna, 93-025 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements