Opinie

  1. Angelika Sobczak ★☆☆☆☆

    Osoby tam pracujące bardzo nie mile i jakby byli tam za karę, za duża mają konkurencję zeby sobie pozwalali na tak opryskliwe odpowiedzi i zachowanie. Ja już nigdy tam nie pójdę

  2. Zuzia Matusiak ★☆☆☆☆

    Weszłam z koleżanką po picie i jakąś przekąskę na rolkach. Wydawało się jak w normalnej żabce dopóki nie wyszedl starszy pracujący tam pań z zaplecza powiedział nam że na rolkach nie jeździmy tutaj, specjalnie stralasmy się nic nie uszkodzić. Wzięłyśmy swoje rzeczy ale miałyśmy wziąć jesczze chrupki. A tam była starsza pani w krótkich blond włosach i w okularach. Zaczęła na nas drzeć się i kazać wynieść się ze sklepu albo kupic tylko te rzeczy i się wysnosic. Szczerze masakra i nie polecam

  3. Zgagacz Piotr ★☆☆☆☆

    To chyba najgorsza żabka w jakiej byłem. Pan i Pani z obsługi sklepu, nie wiem czy właściciele czy pracownicy bardzo niemiło podchodzą do klientów a w końcu dzięki nim mają pracę więc nie rozumiem takiego podejścia tych którzy dają im utrzymanie i dochód.

  1. Pat Nj ★☆☆☆☆

    Nie zycze sobie takiej obslugi jaka była dzisiaj powinien pan wsiasc koszyk troche dystansu do siebie wypowiedziane w bardzo niemilym tonie tez pracuje w uslugach i nie wyobrazam sobie tak powiedziec do klienta my jestesmy od tego by klienta obsluzyc itd a nie od dawania zlotych rad ale zreszta juz nic nie bede pisal wiecej bo reszta negatywnych opinii z jedna gwiazdka mowi sama za siebie za to polecam dwie nastepne żabki dalej :) Obslugiwala mnie pani w czarnych wlosach

  2. Zuzanna Martelus ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych krótkich włosach i poziom obsługi to jakiś koszmar, odburkniete „dzień dobry”, a gdy zapytałam o to czy gdzieś jeszcze znajdę batony oprócz tych przy kasie usłyszałam chamskie „nie”, a jak podeszłam do kasy samoobsługowej to widziałam przewracanie oczami i cmokanie. Jak ktoś nie lubi pracować z klientem to myślę, że sklep Żabka nie powinien być jego miejscem pracy. Resztą obsługi okej, ale ta kobieta ewidentnie dw. Więcej pewnie nie przyjdę.

  3. Ale To-Lipa ★☆☆☆☆

    Niewiarygodne co tam się dzieje. Obsługa pracująca za karę i z fochem, a do tego większość czasu pod wpływem alkoholu. Szok !

  1. Magdalena Dziedzic ★☆☆☆☆

    Pani Emanuela ciągle z fochem do klienta z łaską obsługuje jak by za karę pracowała... omijać do zwolnienia pani....

  2. Paulina Kraszewska ★☆☆☆☆

    Nie powiedziałbym że żabka i obsługa ok jedna pani która tam pracuje bardzo miła i profesjonalna ale reszta to patologia pijąca na zapleczu z klijetami. Doświadczyłam będąc w tej żabce jednej kasjerek okropne zachowanie no ale cóż to mówić dużo patologia totalna wygląda na lumpa robiącego z siebie kit wie kogo obrażając innych.

  3. Zofia Cieciura ★★☆☆☆

    Podczas pobytu w żabce z koleżanką chciałyśmy kupić sobie herbatki. Pani ekspedientka zachowywała się w stosunku do nas obraźliwie. Kiedy chciałyśmy zapłacić za herbatę dałam pani 10 złotych a pani odpowiedziała z pretęsją ,że nie ma nam jak wydać. Wtedy odpowiedziałam że poszukam ale nie znalazłam, powiedziałam to pani ekspediętce, na co ona odparła: Ja też nie mam jak ci wydać! Ale uratowała nas starsza pani która rozmieniła się z panią ekspedientką drobne na pięniądze papierkowe. Po rozmienieniu się pani powiedziała do mnie: Daj mi tą dychę! Na co moja koleżanka odpowiedziała żeby pani nie była dla nas nieuprzejma ponieważ nic pani nie zrobiłyśmy. Pani pozostawiła to bez komentarza. Dałabym jedną gwiazdkę z powodu braku kultury ze strony ekspediętki, lecz dałam dwie gwiazdki ponieważ sprzęt z którego leciała ciepła woda działał należycie.

  1. Adam Sadowski ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa na poziomie. Świeże produkty i dużo produktów na półkach niestety w przeciwieństwie do żabki na Kossaka. Na żywność z Żabka Cafe czeka się krótko a i tak dostajemy świeże i smaczne jedzenie. Pracownicy sklepu do klienta podchodzą z wyrozumiałością i prezentują wiedzę o produktach której nie jeden sprzedawca by się nie powstydził. Zawsze pomogą i pokażą gdzie co jest a nawet jak przyżądzić by było najsmaczniej. Bez wątpienia sklep zasługuje na ocenę 5/5.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zbaraska 7, Górna, 93-280 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements