Opinie

  1. Michał Ka ★☆☆☆☆

    Tem sklep to jedna wielka porażka. Kasa samoobsługowa wiecznie sie zawiesza albo nie działa wcale. Na sklepie z reguły brak obsługi natomiast przy wyjściu od Kossaka zawsze grupowe palenie. Jak juz są na sklepie to sprawiają wrażenie, ze są tam za karę (oczywiście z wyjątkami). Trzeba również uważać na świeżość produktów. W jajkach trafiły mi się 3 zbuki w jednym opakowaniu mimo iz data ważności nie minęła. Nigdy wcześniej nie trafiło mi się popsute jajko.

  2. Hemott P ★☆☆☆☆

    Blond Ukrainka miała problem że rozmawiam przez telefon przy kasie , stwierdziła że tak nie wolno i że to nie kulturalne zachowanie. Jeszcze zwyzywała mnie od najgorszych... Dzięki jej zachowaniu nigdy już nie wejdę do tego sklepu !

  3. Patrycja Boronczyk ★★★★★

    Miła i pomocna obsługa. Czasem można trafić na ciekawe promocje.

  1. Ethaniel Stefański ★★★☆☆

    Było by 5 bo dużo towaru który potrzebowałem, ale -1 za dziwny odór koło warzywniaka i -1 bo kasjerka (młoda) zamiast na kasie to na magazynie gadała sobie przez telefon i chyba miała jakiś problem że musiała wrócić na kasę. Zmienię ocenę jak będzie wszystko jak powinno.

  2. Arkadiusz Grzegorzewicz ★☆☆☆☆

    Dno. Warzywa często spleśniałe. Obsługa na kasie chamska, bezmyślna i w brudnych rękawiczkach, za wyjątkiem męskiej części obsługi, ktoś jest kulturalna i pomocna tak jak Panie na mięsnym. Niestety wędliny często po jednym dniu są śmierdzące. Kupiłem już dwa razy produkty po terminie. Ostatnio wchodząc o 21.50 zostałem zakrzyczany, że jest zamknięte i mam wyjść. Jak jest zamknięte to się zamyka drzwi lub prosi klientów o wyjście, a nie drze ryja. Nie polecam. Do tej pory robiłem to zakupy z powodu późnych powrotów do domu, ale wolę iść do Biedronki w okolicy, odczekać swoje w kolejce i wyjść zadowolonym, niż stać bez kolejki i wyjść zażenowanym na wielu poziomach. Pozdrawiam Panią, która przeniosła się z Kossaka na Przybysza do stokrotki i pracuje w normalnym środowisku, a nie w takim na które żalą się pracownicy głośno przy klientach. Nie zamierzam więcej odwiedzać tego padołu łez.

  3. [email protected] Skrobisz ★★★★★

    Nareszcie blisko otworzyli sklep, bardzo dobra wędlina, świeże kierowniczka w dobrej cenie. Pieczywo tez można kupować.

  1. Pance ★★★★☆

    Ogólnie wybór i ceny dobre, a obsługa bardzo miła, przyjazna i chętna do pomocy. Mam tylko kilka uwag. Kasa samoobsługowa często nie działa. Mogłoby być więcej kwiatów i więcej akcesoriów kuchennych. Wędliny z lady z mięsem, których do tej pory próbowałem, nie były zbyt smaczne.

  2. Przemyslaw ★★★★★

    Ekspresowa obsługa, jakość oraz czystość na najwyższym poziomie w porównaniu do innych stokrotek, świetny i zgrany zespół.

  3. H2okary Kary ★★★★★

    Mega profesjonalne podejście do klienta. sklep czysty, dotowarowany. Ekipa na bardzo wysokim poziomie, ogromy plus za to że zatrudnione są osoby niepełnosprawne które znają się na tym co robią. Chętnie przyjdę na następne zakupy z rodzina jak i ze znajomymi.

  1. Przemek A ★★★★☆

    Fajne miejsce na szybkie zakupy. Obsługa miła i pomocna. Duży plus za brak kolejek przy kasach. Ceny przeciętne. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Kossaka 20, Górna, 93-213 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements