Opinie

  1. Riko Kabum ★★★★★

    Świetny sklep ze świetna obsługą, dobrze zaopatrzony a właściciel dba o zróżnicowany asortyment oraz dobrą atmosferę, polecam ten sklep wszystkim którzy cenią sobie fachową obsługę

  2. Dominika Kamińska ★☆☆☆☆

    Niemiła Pani kasjerka, wiecznie nadąsana i powolna. Należałoby popracować nad aparycją Pani, która na ten moment nie zachęca do odwiedzin tego sklepu. Lepiej przejść się kawałek dalej i zrobić zakupy u konkurencji. Tam jest przyjaźnie personel nastawiony na klienta.

  3. Lukasz Kmitrr ★☆☆☆☆

    Kolejny raz kupiłem mleko w tej żabce i dziwnym trafem mleko zepsute to samo serki i pewnie cały nabiał zapewnie wyłączają lodówki na noc albo za długo leży podczas dostawy Po 2 latach nic się nie zmieniło typ nie włącza dalej lodówek na noc albo dostaje takie w co wadpie

  1. Zienciak ★★★★★

    Daje 5 z plusem obsługa bardzo super Pani Fiona miła zawsze zagada z klientami pożartuje i pomaga w każdej sytuacji

  2. Pawel Rogalski ★★★☆☆

    Drogo jak we wszystkich żabkach ale za to otwarta w niedziele

  3. Anna C ★★★★★

    Najlepsza obsługa pod słońcem

  1. Kamil Chruściński ★★★★☆

    szybko zakupy dobre promocje z gazetki

  2. Amebia xd ★★★★★

    Bardzo miła obsługa :) serdecznie polecam tą żabcie :)

  3. Moni Ka ★☆☆☆☆

    Miła obsługa ale ceny często wyższe przy kasie niż na półkach. 4 wizyta i 4 raz z rządu cena wyzsza.Zalozcie czytniki cen jesli nie chce wam sie zmieniac cenowek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Beli Bartoka 25A, Widzew, 92-547 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements