Nowy widok jest ogień . Bardzo polecam odwiedzać to miejsce po remoncie . Także nie mogę nie zwrócić uwagi na poziom czystości i obsługi. Zmiana właściciela na 100% była na plusa. Nowe stoliczki to sztoś, od rana mam możliwość na kawkę z croissantem patrząc w okno. No i nareszcie alkohol w ofercie , super że zakaz po 22:00 tutaj nie obowiązuje. Jednym słowem polecam i powodzenia dla właściciela.
Zdjęcia
Opinie
-
Charley Finch ★★★★★
-
Anna Grosz ★★★★★
Zapraszam Wszystkich na smaczne i zdrowe jedzenie oraz świeże każdego dnia pieczywo
-
Olga Filipowicz ★★★★★
Cudowna Pani Kasia zawsze porozmawia, nierzadko także rozbawi. Widać, ze prowadzi rozmowy z klientem na luzie bez problemu. Żabka czysta, towar zawsze z dobrą datą ( w innych w okolicy niestety zdarza się inaczej).
-
Rafał Dmochowski ★★★★★
Mają dużo Wojanka :) Pan i Pani sprzedający z dużym poczuciem humoru. Polecam.
-
Katarzyna Tomaszewska ★★★★★
Super obsluga , duży wybór produktów, polecam
-
Marlena Zawadzka ★★★★★
Od niedawna w sklepie jest nowa wlascicielka. W sklepie jest bardzo czysciutko, obsługa jest bardzo miła. W sklepie jest szeroki asortyment. Nie mają jeszcze akcyzy, ale jeśli chodzi o produkty spożywcze jest w czym wybierać. Polecam!
-
Paweł Świderski ★☆☆☆☆
Papierosów które palę brak o promocjach w kasie informacji BRAK, a wystarczy powiedzieć. Ale może kawę może hot doga????? To zapytają. Wg mnie nyndza
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Janosika 70, Widzew, 92-102 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku