Opinie

  1. Adam Mikołajczyk ★★★★★

    Miła atmosfera, zwierzaki dobrze zaopiekowane, strzyżenie wg prośby.

  2. Bolek P. aka Blumenfeld ★★★★☆

    Podszyt psa traktowany maszynką do golenia odbywa się tu całkiem profesjonalnie. Choć nadal uważam, że psy powinno się zostawić takie jak natura dała, a nie golić, niczym owcę. Lub chociaż zapytać psa o zdanie. Wiadomo, że część ras ma futro, które należałoby przystrzyc, ale nie warto tego robić dla mody czy lansu, gdyż psy są za mądre na mody.

  3. Maciej Kosonoga ★☆☆☆☆

    Nie polecam, pies ogolony na tłowiu ale głowa nie pani stwierdziła ,że nie do zrobienia. Zrobiła to co się da a co się nie da to nie. Dodam , że piesek nie da się pogłaskać po tej wizycie a na widok grzebienia kładzie się ( suczka Maltańczyk 6 miesięcy) Pani stwierdziła , że za młoda , to po co się pani za to brała. Nie polecam , tanio, szybko, nie dobrze. Proponuję owce strzyc, tam trzeba się spieszyć. Zadowolony klient powie następnym trzem, a nie zadowolony powie następnym dziesięciu.

  1. Ola Potiopa ★★★★★

    Polecam :) Pani Ola ma super podejście do zwierząt, obcina naszą Bezę już czwarty rok :) zawsze miło i sympatycznie, psinka też chętnie chodzi do Pani Oli i podaje łapki do obcinania pazurków :)

  2. Grzegorz Pietrzak ★★★★★

    Polecam. Pani prowadząca z dużym sercem dla psiaków.

  3. Paulina Adamczewska ★★★★★

    Rewelacja, pies nie zestresowany, wizyta szybka lecz dokładna bez zbędnej straty czasu. Widać że pani wie co robi

  1. Maciej W. Maciejewski ★★★★★

    Świetne podejście do zwierząt... Profesjonizm oraz podpowiedzi jak dbać o Nasze zwierzęta... Salon w pełni godny polecenia... Super... Tak trzymać!

  2. Katarzyna Żurek ★☆☆☆☆

    Nie polecam . Bez podejścia totalnie do zwierząt ani do właścicieli . Pani jest arogancka jakby strzygła z przymusu . Samo strzyżenie zostawia wiele do życzenia .

  3. Anna Koper ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego.. salonu... I usług tej pani, ordynuska! Na mojego pieska, mówiła ".. gryzok", jest arogancka, nie kocha zwierząt. Bardzo źle traktuje, również, ich opiekunów.... Cytuje.. "pies jest nauczony czekać...", a ta p. postanowiła nauczyć czekać u drzwi jej.. "salonu" opiekuna. Do środka nie wpuszcza. A całe strzyżenie to ordynarne golenie... Golara, 40 minut i zero taktu, a masę kasy Odradzam, jakoś usługi żadna, osoba nie szanująca pieska i opiekuna

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Psi salon?

Psi salon znajduje się przy Sanocka 24, Górna, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Psi salon?

Można skontaktować się z Psi salon pod numerem +48 512 651 806

Jak można dotrzeć do Psi salon?

Do Psi salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements