Miła atmosfera, zwierzaki dobrze zaopiekowane, strzyżenie wg prośby.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Mikołajczyk ★★★★★
-
Bolek P. aka Blumenfeld ★★★★☆
Podszyt psa traktowany maszynką do golenia odbywa się tu całkiem profesjonalnie. Choć nadal uważam, że psy powinno się zostawić takie jak natura dała, a nie golić, niczym owcę. Lub chociaż zapytać psa o zdanie. Wiadomo, że część ras ma futro, które należałoby przystrzyc, ale nie warto tego robić dla mody czy lansu, gdyż psy są za mądre na mody.
-
Maciej Kosonoga ★☆☆☆☆
Nie polecam, pies ogolony na tłowiu ale głowa nie pani stwierdziła ,że nie do zrobienia. Zrobiła to co się da a co się nie da to nie. Dodam , że piesek nie da się pogłaskać po tej wizycie a na widok grzebienia kładzie się ( suczka Maltańczyk 6 miesięcy) Pani stwierdziła , że za młoda , to po co się pani za to brała. Nie polecam , tanio, szybko, nie dobrze. Proponuję owce strzyc, tam trzeba się spieszyć. Zadowolony klient powie następnym trzem, a nie zadowolony powie następnym dziesięciu.
-
Ola Potiopa ★★★★★
Polecam :) Pani Ola ma super podejście do zwierząt, obcina naszą Bezę już czwarty rok :) zawsze miło i sympatycznie, psinka też chętnie chodzi do Pani Oli i podaje łapki do obcinania pazurków :)
-
Grzegorz Pietrzak ★★★★★
Polecam. Pani prowadząca z dużym sercem dla psiaków.
-
Paulina Adamczewska ★★★★★
Rewelacja, pies nie zestresowany, wizyta szybka lecz dokładna bez zbędnej straty czasu. Widać że pani wie co robi
-
Maciej W. Maciejewski ★★★★★
Świetne podejście do zwierząt... Profesjonizm oraz podpowiedzi jak dbać o Nasze zwierzęta... Salon w pełni godny polecenia... Super... Tak trzymać!
-
Katarzyna Żurek ★☆☆☆☆
Nie polecam . Bez podejścia totalnie do zwierząt ani do właścicieli . Pani jest arogancka jakby strzygła z przymusu . Samo strzyżenie zostawia wiele do życzenia .
-
Anna Koper ★☆☆☆☆
Nie polecam tego.. salonu... I usług tej pani, ordynuska! Na mojego pieska, mówiła ".. gryzok", jest arogancka, nie kocha zwierząt. Bardzo źle traktuje, również, ich opiekunów.... Cytuje.. "pies jest nauczony czekać...", a ta p. postanowiła nauczyć czekać u drzwi jej.. "salonu" opiekuna. Do środka nie wpuszcza. A całe strzyżenie to ordynarne golenie... Golara, 40 minut i zero taktu, a masę kasy Odradzam, jakoś usługi żadna, osoba nie szanująca pieska i opiekuna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Psi salon?
Psi salon znajduje się przy Sanocka 24, Górna, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Psi salon?
Można skontaktować się z Psi salon pod numerem +48 512 651 806
Jak można dotrzeć do Psi salon?
Do Psi salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku