Mieszkam już trochę w Świdnicy ale we Frytce byłam dziś pierwszy raz, bardzo tego żałuję, bo nigdy nie było mi po drodze a straciłam bardzo dużo! Zdziwił mnie cennik- bardzo konkurencyjne ceny, naprawdę korzystne! Zarówno ceny napojów jak i jedzenia są dobre. Zamówiłam średnie frytki z sosem czosnkowym oraz podwójnego smasha z dodatkowym serem. Frytki pyszne, idealnie wysmażone, na świeżym oleju. Sos czosnkowy przepyszny. Smash naprawdę super, nie wylewały się z niego sosy, dodatki są optymalne i można sobie dobrać coś dodatkowo. Bułka typu brioszka miękka i smaczna. W lokalu spory ruch, przekrój wiekowy osób odwiedzających to miejsce całkiem spory, co świadczy o tym że jest to lokal kultowy i z tradycjami. Na pewno wrócę spróbować klasycznego burgera i cheeseburgera :)
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia CSA ★★★★★
-
Danuta Kaleta ★★★★★
Pyszne burgery w bardzo fajnej cenie ! Przepyszne frytki takie domowe, nie mrożone ! Czas oczekiwania dość szybki, Pan obslugujący miły ☺️
-
Patryk M ★★★★★
Świetne domowe frytki,zdecydowanie czuć różnice między nimi a jakimiś mrożonkami. Smash burgera poprawny, zmieniłbym natomiast ser, zdecydowanie lepiej sprawdziłby sie np.zalepiający topiony chedar, niż plaster prawdziwego sera, ciągnie sie on zbyt mocno jak na burgera i smakowo trochę psuje całość. Niemniej miejsce warte odwiedzenia, można w nim tanio i smacznie zjeść.
-
Pawel Cichy ★★★★★
Zamawiam tu regularnie, zawsze byłem zadowolony z jakosci: frytki robione z smacznych słodkawych ziemniaków które podkreślały usmażeniu są chrupiące z zewnątrz i miekkie w środku co bardzo lubię, przypominają mi się lata 90te, kiedy frytki składały się z ziemniaka, oleju i soli... polecam również burgery. Na zdjęciach wygląda gorzej niż w rzeczywistości, na pewno tu wrócę wielokrotnie.
-
szymon kowalik ★★★★★
Miła obsługa, niskie ceny, spoko jedzenie. To w skrócie. Ogólnie to miejsce które od lat podaje podobne burgery/frytki itp rzeczy. A więc jest to nieco inny smak jak w wielu miejscach ale poprostu inny a nie zły. Miejsce znane lokalsom od lat i oby na lata tak pozostało. Mały minus brak toalety. To raczej miejsce na10-15 minut.
-
Łukasz Bzq86 ★★★★★
Bardzo dobre nie przekombinowane tradycyjne burgery i chesburgery klasa sama w sobie wszystko świeże...frytki do rożka petarda chesberger na ostro baaaardzo smaczny..polecam
-
Adrianna Spis ★★★★★
Pyszne frytki, smak dzieciństwa. Do tego na prawdę smaczne hamburgery. Warte zjedzenia na wynos na ławeczce w pobliskim parku .zdecydowanie polecam !!
-
Thomas ★☆☆☆☆
Z wielkim żalem muszę stwierdzić , że jakość uległa zdecydowanej zmianie na gorsze. Byłem dwa razy z rzędu , dzień po dniu . Bardzo miła Pani podaje frytki w 3/4 zimne , generalnie nie do ogarnięcia - jak każde zimne fast-foody. Hamburger a raczej same mięso także nie do końca ciepłe żeby nie powiedzieć że zimne jak frytki. No cóż... wszystko się kiedyś zmiana , szkoda że nie na lepsze. Wystrojem nie da się smacznie najeść no i ten sentyment ... on pewnie pozostanie ale już w samych opowieściach o tym miejscu. Dawno dawno temu....
-
Natalia Durka ★★★★★
Pyszne frytki. Smak dzieciństwa. Bez chemii
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Frytka. Smażalnia. Stryczek S.?
Frytka. Smażalnia. Stryczek S. znajduje się przy Komunardów 18, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Frytka. Smażalnia. Stryczek S.?
Można skontaktować się z Frytka. Smażalnia. Stryczek S. pod numerem +48 748 525 400
Jak można dotrzeć do Frytka. Smażalnia. Stryczek S.?
Do Frytka. Smażalnia. Stryczek S. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku