Opinie

  1. Kat ★☆☆☆☆

    Najbardziej zmarnowane pieniądze w życiu! Nie dość, że czekaliśmy jakieś 20 minut gdzie byliśmy jedynymi zamawiającymi to w burgerach było coś co aż dusiło, chłopak fan ostrego jedzenia nie był w stanie tego zjeść, ja również po dwóch gryzach wyrzuciłam do kosza. Wspomnę jeszcze, że ukraińska obsługa czas na wychodzenie z kuchni i wyśmiewanie grubszej dziewczyny, która stała do knajpy obok mieli ale na zrobienie dwóch kanapek to już czasu nie było... Obsługa żenada, jedzenie tragedia. Być może sosy były tak duszące przez to, że chłopak zwrócił uwagę, że tyle czekamy...

  2. Kina G. ★★★★★

    Różnorodna oferta w restauracji. Jedzenie smacznego świeże. Miły pan przyjmujący zamówienie (p. Anton).

  3. Sia Shuma ★★☆☆☆

    Już po raz kolejny nie dostałam grzanek które mają być w zestawie.

  1. Ewela Ewela ★★★★★

    Pan Antoni świetnie mnie obsłużył, bardzo miły i konkretny. Wybór ryb jest spory. Zestawy są smaczne a lemoniada cytrynową wyśmienita

  2. Sandra H ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy fisz & czips z owocami morza oraz fisz kąski big NIE ZAMAWIAJCIE TEGO!!!!!! Połowę wyrzycziliśmi do kosza Wszystko było zalane tłuszczem W zestawie były 4 krewetki niejadalne oraz smęrdzonce! Kalmary były twarde, panierka można powiedzieć że była osobno. Ryba była jadalna,ale tak zalana tłuszczem że po zjedzeniu jej bardzo nas bolał brzuch!! Nigdy więcej! Nie psujcie sobie zdrowia tym jedzieniem!!!!!!

  3. Wysogotowo Wierzbowa ★★★★★

    Na pochwałę zasługuje Ogromna poprawa jakości dań oraz obsługi w porównaniu z poprzednią wizytą. Duże zaskoczenie na plus. Polecam gorąco , pyszne Dania, a szczególnie łosoś grillowany i ziemniaczki. Będę napewno wracać.

  1. Kierownik Budowy ★★★★☆

    Szału nie ma, ale nie jest źle. Miałem dwa rodzaje burgerów na wynos z frytkami. Burgery wystarczającej wielkości, wkład uczciwy. Frytki nieco zwiędnięte i czuć od nich rybą (co w tym zestawie nie jest problemem), za to są prawdziwe. Cena z dostępnymi rabatami do przyjęcia. Obsługa miła. Czas oczekiwania okej. Z chęcią tam wrócę.

  2. t t ★★★★★

    [na zdjęciu paczka z TGTG] Jak zazwyczaj ryb nienawidzę, to north fish zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Nie wiem czy to sposób w jaki doprawili ryby, czy sama ich jakość jest inna niż ta mrożonek ze sklepu (prawdopodobnie), ale smakowało mi. Tak że każdemu rybnemu niejadkowi proponuję dać tym potrawom ostatnią szansę, właśnie w North fishu. Jedynym problemem tego akurat lokalu we Wroclavii był fakt że strasznie długo trzeba czekać na obsługę, ale to była wizyta jednorazowa, może zazwyczaj jest inaczej. Zobaczymy, bo chętnie się jeszcze tam przejdę. :-)

  3. Paweł Rymarz ★☆☆☆☆

    3 mm ryby i reszta panierki, nawet nie chce mi się tego komentować... na pewno daleko zajdziecie :) Poza tym suche, niesmaczne, odpychające wręcz, cudów się nie spodziewałem raczej zakup spontaniczny, ale takiej żenady to się nie spodziewałem, a to wszystko w cenie prawie 50 zł z napojem:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres North Fish?

North Fish znajduje się przy Sucha 1, Krzyki, 50-086 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do North Fish?

Można skontaktować się z North Fish pod numerem +48 885 800 196

Jak można dotrzeć do North Fish?

Do North Fish można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements