Kiedyś najlepsza pizza na Ratajach, teraz największy zakalec. Rozczarowałem się 3 razy z rzędu.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Zimny ★★☆☆☆
-
Marcel714 ★☆☆☆☆
Mięso do kebab było istną porażką a ciasto do duruma niedopieczone i ciągnące się. Moja partnerka z którą tam byłem ma zatrucie pokarmowe, dobrze że ja przynajmniej zrezygnowałem z zjedzenia tej porażki. Jakość składników jak i zachowanie pracownika zostawia wiele do życzenia, na uwagi o jedzeniu jedynie machnął ręką i uciekł na kuchnię. Jakby to Pani Magda Gessler powiedziała "Trujecie tu ludzi" polecam unikać szerokim łukiem, lepiej już iść na stację obok i zjeść hot doga o którego świeżość nie trzeba się martwić
-
Tojo ★☆☆☆☆
Mięso do kebab było istną porażką a ciasto do duruma niedopieczone i ciągnące się. Moja partnerka z którą tam byłem ma zatrucie pokarmowe, dobrze że ja przynajmniej zrezygnowałem z zjedzenia tej porażki. Jakość składników jak i zachowanie pracownika zostawia wiele do życzenia, na uwagi o jedzeniu jedynie machnął ręką i uciekł na kuchnię. Jakby to Pani Magda Gessler powiedziała "Trujecie tu ludzi" polecam unikać szerokim łukiem, lepiej już iść na stację obok i zjeść hot doga o którego świeżość nie trzeba się martwić
-
Sandra Świątek ★☆☆☆☆
Mięso do kebaba było okropne nie wiem jak można podawać klienta coś takiego pizza pływała w oleju sosy były niesmaczne
-
Adrian Wawrzyniak ★★★★★
Jedna Gwiazdka za miłą obsługę. 2 Gwiazdka za jedzenie. Trzecia za czysty Lokal . 4 za dobrą rozmowę. 5 za Całokształt miejsca. Placki po Węgiersku miodas. Pozdrawiam załogę.
-
Monika Pawlaczyk ★★★★★
Przepyszne jedzenie! Kotlet de volaille mega maślany, soczysty. Surówki świeże. Gulasz węgierski z plackami ziemniaczanymi obłędny. Duże porcje, szybka dostawa. Bardzo polecam! :)
-
kojotek56 kojotek56 ★★★★☆
Kebab i porcja ok, mogło być smaczniej
-
Rafal Bobrowski ★☆☆☆☆
Kebab ok, ciasto na pizze ok, ser ok, ale mięso.. Jak można być tak skąpym właścicielem żeby karmić swoich klientów czymś takim. Zamówiłem stamtąd pizzę rok temu, przez rok zamawiałem skądś indziej, dziś dałem kolejną i ostatnią szansę. Niestety mięso nadal żenującej jakości. Właścicielu zastanów się lepiej zaoszczędzić 2% na mięsie do pizzy czy zyskać 20% na klientach którzy będą zamawiać więcej niż raz.
-
Monia ★★★★★
Zamowienie dwa dni pod rząd. Schabowy z frytkami i surówka oraz filet panierowany. Wszystko dojechalo ciepłe, duże porcje i pyszne. Na prawdę czuć, że ktoś gotuje tu z sercem. Pizza była bardzo dobra a zupa pomidorowa przepyszna! Zamówię jeszcze nie raz :)
-
Symciu ★★★★★
Bardzo dobry zestaw KEBAB RODEO z ryżem i jego troszkę większy brat KEBAB RODEO GRILL z ryżem. Bardzo miła obsługa. PYCHA !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Country Grill Bar?
Country Grill Bar znajduje się przy Chartowo 21, Nowe Miasto, 61-245 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Country Grill Bar?
Można skontaktować się z Country Grill Bar pod numerem +48 518 630 877
Jak można dotrzeć do Country Grill Bar?
Do Country Grill Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku