Zamówiiśmy 2 zupy z bułką. Zupa ok, pieczywo zimne i sprzed kilku dni, cena wygórowana jak za taki zestaw. W lokalu zimno. Wiatr hula. Nie ma łazienki dla klientów baru. Dania wydawane przy kasie bez żadnej tacki. Trzeba talerz odnosić po zjedzeniu...widać że wszystko tanim kosztem. Obsługa nie sprawia dobrego wrażenia.
Zdjęcia
Opinie
-
A ★★★☆☆
-
Mateusz Zawada ★☆☆☆☆
Schabowy, frytki zestaw razy 2. Cena 100zl obiecuje dobry posiłek. Niestety rzeczywistość mija się tu z oczekiwaniami. Surówki stare, nie nadające się do bezpiecznego spożycia. Schabowy z kolei mocno przetluszczony. Niesmaczny. Miałem wrażenie że odgrzewany po usmażeniu. Frytka chyba najbezpieczniejsza. Po zjedzeniu w ustach pozostaje niesmak starego tłuszczu czy frytury. Obsługa ok, ale uśmiech by nie zaszkodził. Bawienie się pilotem od tv podczas gdy ktoś je, też uważam za nie na miejscu. W podsumowaniu, zacytuję klasyka: "Kilka niedociągnięć jest."
-
Sabina Opaszowska ★★☆☆☆
Dawno nie jadłam tak niesmacznego obiadu. Zamówiliśmy schobowy, frytki, bigos i placek po węgiersku. Schab to raczej karczek panierce, ziemiaki było czyć spalenizną, jakby były gotowane w przypalonym garnku, sałatki odleżane. Bigos jakby kupiony w markecie na wagę. Frytki gumowate. Z placków po węgiersku, tylko placki były smaczne , sos mdły. Jedyne co było smaczne , to chleb świeży do bogosu. Nie polecam
-
Damian Kułakowski ★★★☆☆
Ogólnie są plusy i minusy, plus smaczne, i miła obsługa z minusów za 60 zł placek z colą to przesada pomijając wielkość porcji która jest mała, surówka mogłaby być podana w oddzielnym talerzyku, minus kolejny płacąc za obiad musimy iść obok i zapłacić za toaletę brak darmowej toalety dla gości
-
sandra Zolek ★☆☆☆☆
Tragedia! Nie oczekiwaliśmy czegoś wielkiego, ale napewno nie suchych bułek 3-dniowych. Zupa smakuje jak z jeziora, a cena za ogórki to 3 złote. Zestaw schabowy w miarę ujdzie lecz rewelacji nie robi. Przy okazji mój młodszy brat i siostra narzekają na plac zabaw. Miła pani z obsługi, mimo to nie polecam!!
-
Mateusz Sowa ★★★★★
Budynki wymagały by odświeżenia co prawda, ale poza tym czysto, przyjemnie i klimatycznie. Płatne łazienki i prysznic. Domowe jedzenie. ławeczki i stoliki na powietrzu, sporo przestrzeni. Jest nawet podjazd dla samochodów żeby zajrzeć pod spód, gdyby coś się działo z samochodem
-
GoodAlvii ★★★☆☆
Typowy bar z jedzeniem jak za komuny. Jak ktoś lubi te klimaty to mu podpasuje ale jak ktoś szuka czegoś "wykwintego" podanego jak w restauracji to może czuć się zwiedzonionu. Stoły, cerata i krzesła widywane 20 lat temu. Ale jeśli chodzi o jedzenie to (bo to najważniejsze) to 3/5: pierś z kurczaka ok, ziemniaki strasznie tluse i kilka na krzyż, surówki nie jadalne. Herbata podana w szklanym kubku, z cytryna jak w domu wiec ok. Cena ok : zestaw obiadowy + tymbark + herbata = 39 zł. Jak na autostradowe warunki ok.
-
Kacper Michalski ★☆☆☆☆
Żeby mi koza dupy dała jakbym tam jeszcze raz miał jeść. Cena zestawu 24 złote + w tej cenie jest ketchup za 2zł. Dramat
-
Birul77 ★★☆☆☆
Powiem szczerze, że za danie ze zdjęcia zapłaciłem 30. Byłoby spoko gdyby nie fakt że po zjedzeniu ciągle czułem niedosyt a dodatkowo jadłem jeszcze grochówkę. Szaszłyk nie porywa ani wyglądem, ani smakiem. Gumowaty i za taką kasę w fast foodzie najadł bym się bardziej. Raczej tu nie wrócę.
-
mati mateusz ★☆☆☆☆
Jak by była możliwość dał bym 0 gwiazdek... Brudno... Drogo... Frytek tyle co dla 2 letniego dziecka... Za 7 zł... Pierś malutka i nie smaczna z krwią... 12 zł... Żurek bez smaku 12 zł i Stara bułka za 1.50 zł... Połowa jedzenia do wyrzucenia... Po wyjściu Odrazu do toalety... A sanepid woli czepiać się normalnych ludzi...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Jarosław?
Bar Jarosław znajduje się przy A4, 55-340 Powiat średzki, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Bar Jarosław?
Do Bar Jarosław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku