Opinie

  1. Tomasz Małek ★★★★★

    Najlepsze pierogi w mieście :) No i zapiekanki, rzecz jasna ;)

  2. Kacper Suchodolski ★★★★★

    Przychodziłem tu jak byłem małym śmieciem teraz jestem dużym odpadem gabarytowym i lubię to wrócić czasem i zjeść pierożka od Pani i może też Pani

  3. Bajtek Debil ★☆☆☆☆

    Opinie tego baru są raczej tylko z samego sentymentu. Powróciłem po X lat z dziewczyną Zamówiłem 2 knysze, dziewczyna dostała dosłownie zimną bułkę i nie że letnią tylko po prostu jakby ktoś ją wycisgnal z lodówki i wsadził za krótko do mikrofalówki, sosu i warzywa no po prostu obrzydliwe. Wziąłem knysze z kotletem, to kotlet miał dosłownie z 30% mięsa, ja rozumiem że zamysłem knyszy jest duże i tanie jedzenie na szybko, ale ani to nie było dużo, ani tanie, już w ogóle nie wspominając o smaku. Całkowicie odradzam tego lokalu, nie wiem jak oni się utrzymują przez tyle lat PS zdjęcie zrobione 10min po zamówieniu

  1. Patryk ★★★★★

    Bardzo smaczne i świeże jedzonko. Polecam !

  2. Kasia Brakoner ★★★★★

    Od lat jestem wierną klientką fanką Baru Kometa. Szczerze zachęcam do spróbowania dań przyrządzonych przez Magdalenę i jej świetną pracownicę Agnieszkę. Miła atmosfera pyszne pierogi i zapiekanki. Ale nie tylko jest duży wachlarz menu. Polecam jeszcze raz.

  3. Pancaro ★★★★★

    Bardzo dobra Pita i Knysza. Bar z tradycjami od wielu lat.polecam

  1. tommonwik ★★★★★

    bardzo smaczne jedzonko, polecam knysze i pierogi Szkoda że nie można dodać kolejnej opinii więc edytujemy starą ;) Odwiedzone ponownie po 4latach i nadal smajuke jak dawniej pierogi i knysza wymiatają Kolejną wizyta i jak zwykle wszystko smaczne ;) knyszki wymiatają warto przyjechać znów 50km by poczuć te smaki

  2. Justin Podlasiak ★★☆☆☆

    Dzisiejszy obiad w tym lokalu mnie bardzo zaskoczył.Przy wejściu do baru prawie się przewróciłem przez duży próg.Przy zamówieniu pani szprzedajaca zapytała mnie czy wygrzebie te złotówkę czy ma mi dać nie zapakowane frytki.Czasz oczekiwania był wytrzymałby moja opinia 2 za dobre frytki.

  3. Roksa Ol ★★★★☆

    Jedzenie Bardzo dobre szczerze polecam. Dużym minusem jest to że na stronie jest informacja o dowozie nawet podane w jakich godzinach jest dowóz, a tak naprawdę nie posiadają takiej możliwości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kometa H. Bar?

Kometa H. Bar znajduje się przy plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kometa H. Bar?

Można skontaktować się z Kometa H. Bar pod numerem +48 713 034 099

Jak można dotrzeć do Kometa H. Bar?

Do Kometa H. Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements