Miejsce, które trzeba odwiedzić jeśli lubi się smak dobrego piwa - koniecznie! Wybór z kurka dość spory, można popróbować przed kupnem a obsługa jest nietuzinkowa i pomocna. Klimatowy wystrój, muzyka zdecydowanie w naszym guście, smaczne, świeże jedzenie - czegóż więcej trzeba, żeby się zrelaksować? W ciągu dnia nie ma wiele osób, wieczorem sytuacja nieco się zmienia... Polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
M&M ★★★★★
-
Patrycja Sujka (PatiHc) ★★★☆☆
Weszliśmy po drodze, klimat spoko, muzyka jak najbardziej na plus, natomiast duży minus za zapach w środku, bardzo nieprzyjemny. Niestety na szybko piwko i trzeba było wyjść. Daje temu miejscu szansę, może następnym razem będzie lepiej.
-
MadMat ★★★★★
Znajomy polecił i nas zabrał. Super dobre frytki, świetna kanapka z pastrami. Super dobre piwo. Kanapka i frytki to kaloryczna bomba, naprawdę człowiek sobie poje:). Miła obsługa i jeszcze raz wspomnę super piwo porzeczkowe cześć brat! Następna wizyta we Wrocławiu o na pewno wpadamy:)
-
Olesia Lubczańska ★★★★★
Miałam od dłuższego czasu ochote na dobre pastrami i fajne kraftowe piwko. Szukałam i znalazłam miejsce, ktore mnie zaciekawiło. Wiec wybraliśmy się w sobotę do Kontynuacji na obiad o godzinie 14. W lokalu bylo tylko pare osób, więc dla nas idealnie. W lokalu panuje przyjemna atmosfera, leci fajna muzyka, lokal jest duży, ma klimat. Zdecydowaliśmy się na Pastrami w rzemieślniczym pieczywie "Cho na solo z WPK", na burgera Pastrami oraz na frytki ser z truflą. Wszystko bylo bardzo dobre, skladniki byly dobrze dobrane, porcje spore, cenowo adekwatnie do jakości. Dlugo nie musielismy czekać. Obowiazkowo do zestawu musielismy wziąć piwka, wybraliśmy Sour Time Mango (Imperial Ipa) oraz Simcoe Say (New England Ipa). Piwo Imperial Ipa trafilo idealnie w moje gusta. Uwielbiam kwaśne, lekko slodkie piwa. Także zdecydowanie polecam. Sądzę, że wybiorę się tam jeszcze raz, jest to świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Polecam :)
-
Mariusz Chuchulski ★★★★★
Świetne miejsce na wypad w kumplami w celu relaksu i mile spędzonego czasu. Super smaczne burgery i kanapki oraz kraftowe piwo. Miła obsługa.
-
jakub frączyk ★★★★★
Piw nie trzeba omawiać. Ale bardzo zaskoczyły mnie serwowane pastrami.ja wziąłem burgera. Czad
-
Paulina Gębka ★★★★★
Poszłam z polecenia, co prawda słowo „pastrami” mnie nie do końca przekonywało, ale ok-poszłam. I nie żałuję ani jednego kęsa. Cudowne, fantastyczne mięso. Delikatne, soczyste, wyraźne. Porcja sycąca i ciekawie dobrane składniki. Co mnie zaskoczyło to to, że było świeże jalapeno (z reguły dają ze słoika). Coś co mi nie pasowało w „Cho na solo z WPK” to cebulka - za bardzo zesmażona i przez to trochę gorzka. Kraftowe piwka miodzio. W sumie nie wiedziałam, że IPA może być tak delikatna!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kontynuacja?
Kontynuacja znajduje się przy Ofiar Oświęcimskich 17, Stare Miasto, 50-069 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kontynuacja?
Można skontaktować się z Kontynuacja pod numerem +48 792 400 084
Jak można dotrzeć do Kontynuacja?
Do Kontynuacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku