Bardzo dziękuję za wizytę Piątek mój piesek ma chore serduszko miał duszności przyszłam do pani doktor przebadała pieska zrobiła USG serduszka płuc czy nie ma płyny przepisała leki. Piesek już dobrze się czuje. Swobodnie oddycha. Dziękuję Bardzo za opiekę Jesteście Kochani
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Grzegorczyk ★★★★★
-
Zuzanna Motylewska ★★★★★
Najlepszy weterynarz ever. Piesek uratowany, super podejście lekarzy - zwłaszcza pana Krystiana. Operacja wykonana najszybciej jak było to możliwe, szczere rokowania, wielka chęć pomocy. Polecam z całego serca! :)
-
Malwina Janowska-Stanek ★★★★★
Gutek to szalony pies... Nie lubi wizyt u lekarza... Ale cała załoga gabinetu zawsze jest pełna zrozumienia, cierpliwości i humoru. Gutek może nie wchodzi zadowolony, ale zawsze udzielono mu pomocy, kiedy tego potrzebował, a pan/pani doktor zawsze trafiają igłą w jego nogę (lub zadek) a nie moją, mimo że pies tego nie ułatwia.
-
Anna Majchrzak ★★★★★
Z Centrum Weterynaryjnym Amicus zaprzyjaźniliśmy się prawie 15 lat temu. Pierwsze wizyty oraz większość pozostałych odbywały się w gabinecie przy ul. Maćka z Bogdańca na Janowie. Nasz pupil: sznaucer miniaturka o imieniu Milky przez połowę swojego życia nie miał większych problemów zdrowotnych. Były to wizyty kontrolne związane głównie ze szczepieniami. Natomiast druga połowa życia naszego domownika nie była taka bezproblemowa. Pojawiły się różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne, z których dr Tadeusz Czekalski oraz pozostali pracownicy z dużym zaangażowaniem i fachowością podchodzili do każdego problemu. Nasz piesek cieszył się dobrą kondycją przez 15 lat . Niestety w dobie różnych chorób nasz Milky został dotknięty chorobą nowotworową pół roku temu. Dzięki trafnej diagnozie i szybko podjętej decyzji poddaliśmy pieska chemioterapii. Przedłużyliśmy naszemu Milkusiowi wspólnie spędzony czas o 6 miesięcy. Był to czas wymagający z naszej strony dużej troski i wiele poświęconego czasu naszemu pupilowi ale przede wszystkim ogromnej empatii, zaangażowania i troski ze strony dr Justyny, pod okiem której Milky był prowadzony. Mimo, że nie ma już z nami ukochanego Milkusia, to pozostanie w naszych pamięciach na zawsze. Było to 15 pięknych, wspólnych, wspaniałych lat.. Za wszystko co najlepsze serdecznie dziękujemy całemu zespołowi Centrum Amicus. A.A.M.
-
Agnieszka Mitrowska ★★★★★
A ja opinię zacznę od zupełnie innej strony. Jako, że doceniam zaangażowanie i miłość do zwierząt, chcę zwrócić uwagę na przemiłą Panią Justynę z recepcji. Jest to dziewczyna, która nie siedzi tylko w papierkach ale dogląda pacjentów, interesuje się nimi i do wszystkiego podchodzi z niezwykłą starannością. Ja jako kocia mama, za każdym razem czuję, że ja i moje pociechy jesteśmy w dobrych rękach. Taki pracownik to skarb. Wspaniała dziewczyna. Pozdrawiamy, Agnieszka, Piotr i Dzidzi ♥️♥️
-
nati pe ★★★★★
Do Amicusa trafiliśmy kilka miesięcy temu, gdy nasz sunia Wandzia uszkodziła sobie łapkę. Wstępne badanie w innej lecznicy (do której chodziłam z psem od lat) nie dało jednoznacznej diagnozy, ale padło podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. Znajomi polecili mi wizytę u doktora Czekalskiego i to była najcenniejsza rekomendacją, jaką w życiu dostałam. Choć pierwsza wizyta zaowocowała dodatkową diagnozą - okazało się, że czeka nas też operacja drugiej łapy - co nie ukrywam mocno zwaliło nas z nóg, to dziś mam pewność, że powierzyłam zdrowie mojego psa najlepszemu specjaliście. Pan doktor jest niezwykle rzeczowym i konkretnym lekarzem, a tak po ludzku ma niezwykły dar poprawiania ludziom nastroju w sytuacjach, które zazwyczaj są mało optymistyczne. Z uwagi na ostatnie doświadczenia moich znajomych związane z leczeniem psiaków w innych poradniach pozwolę sobie odnieść się do cen w poradni. Na etapie szukania dla Wandy specjalisty, pytałam znajomych także o koszty, jakie ponosili w innych lecznicach. Operacje, które przeszła Wanda nie należały do tanich, ale stawka nie była wyższa niż u "konkurencji", co mnie zaskoczyło biorąc pod uwagę kompetencje doktora Czekalskiego. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że od początku do końca wszystkie koszty były dla nas jasne i transparentne, co wywnioskowałam z opinii znajomych niekoniecznie jest praktykowane przez inne poradnie.
-
majinTom1910 ★★★★★
POLECAM!! Byłam z Kotem na kastracji. Jedna wizyta na kwalifikacje, badania itd. Pani doktor bardzo miła, zwłaszcza widać miłość do zwierząt. Druga wizyta zabieg, a wieczorem odbiór " mojego dzielnego Pacjenta", ludzi i innych Pacjentów cała masa, bo i odbiór zwierzaków, umówione wizyty, nagłe przypadki, telefony do przychodni (Wielki plus, na nieodebrane połączenia reagują, tym, że napewno oddzwonią:)). A mają jak widziałam masę, masę roboty. A wszystko ogarniają SUPER!!
-
Katarzyna Krysiak ★☆☆☆☆
Zadzwoniłam do kliniki z pytaniem czy mnie przyjmą ponieważ pies był w agonii usłyszałam że jest to niemożliwe ponieważ nie mam umówionej wcześnie wizyty.Wydaje mi się że trudno przewidzieć kilka dni wcześniej uśpienie psa który nie dawał oznak że się aż tak źle poczuje.Zsdzwonilam więc do innej przychodni po drugiej stronie ulicy Pani doktor podeszła do sprawy z wielką apatia i współczuciem a mój kochany pies odszedł godnie. Klinika animus powinna zastanowić się nad tym czy są lekarzami
-
Aleksandra Rogalska ★★★★★
Do kliniki trafiłam około rok temu, razem z moim kotkiem, którego adoptowałam ze schroniska. Od pierwszej wizyty, aż do dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie problemy ze zdrówkiem Kermiego, nie ważne czy dotyczyły złamanej łapki, z którą przyszedł ze schroniska, problemami z apetytem i ząbkami po kocim katarze, łupieżem czy zwykłymi szczepieniami , zawsze dostaliśmy super opiekę i natychmiastową pomoc. Dzięki klinice Amicus mam szczęśliwego i zdrowego kota z mega apetytem, energią i piękną sierścią. A ja jako właścicielka wiem, że w tym miejscu dostanę pomoc i wsparcie w każdym problemie, za to należą się wielkie podziękowania dla całego Zespołu Amicus! Ludzie z prawdziwym sercem do zwierząt! Polecamy :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum weterynaryjne Amicus?
Centrum weterynaryjne Amicus znajduje się przy Tatrzańska 63, Widzew, 93-219 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum weterynaryjne Amicus?
Można skontaktować się z Centrum weterynaryjne Amicus pod numerem +48 730 500 250
Jak można dotrzeć do Centrum weterynaryjne Amicus?
Do Centrum weterynaryjne Amicus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku