Opinie

  1. Dorota Z. ★★★☆☆

    Robi się trochę, jak w Biedronce - palety między regałami. Często długa kolejka do lady z mięsem i wędlinami - nieraz obsługuje tylko 1 pracownik. Duży wybór towaru, konkurencyjne ceny, często fajne promocje.

  2. niejawna 00 ★☆☆☆☆

    Na stoisku mięsnym obsługa jest ekstremalnie arogancka, żyję w czasach po PRL i takie panie dotąd widywałam wyłącznie w filmach! Pani miała uwagi do zawartości mojego wózka...niesamowite, może powinna znaleźć pracę w jakimś po prlowskim skansenie i nie robić łaski klientom obsługując ich czy czynić uwagi całkiem niepytana?! Wisienka na torcie kolejna pani na kasie, która oburzyła się że pokrojony bochenek chleba został spakowany w dwie torebki (większych, dopasowanych do rozmiaru brak).Nie ma porównania do obsługi np. w Lidl gdzie regularnie robię zakupy i nigdy w życiu nikt nie obsługiwał mnie w tak żenujący sposób.

  3. Michal Radecki ★☆☆☆☆

    Sklep OK, ale obsługa na kasach obsługowych pozostawia wiele do życzenia. Młoda pracownica (blond włosy, okulary) zachowuje się arogancko i agresywnie wobec klientów mających problem z obsługą kas, krzyczy i robi wyrzuty klientom, że przez nich musi pracować. Zniechęca to do używania kas samoobsługowych w przyszłości.

  1. c00lasek ★☆☆☆☆

    Karteczka z promocją została zawieszona nie przy tych chipsach co powinna być. Paczek objętych promocją już dawno nie było na półkach, więc wypadałoby po prostu zdjąć karteczkę, na której marka była napisana mniejszymi literami niż cena. Gdy chcieliśmy wyjaśnić nieporozumienie z pracownicą, to ona chyba nawet nie chciała z nami rozmawiać. Gdy poprosiliśmy ją o pomoc wyminęła naszą kasę samoobsługową i poszła nas obgadywać do koleżanki na kasie tradycyjnej, próbując ją przekonać, żeby to ona do nas podeszła. Gdy jej odmówiono, obsłużyła wszystkich innych klientów, którzy potrzebowali pomocy przy kasach samoobsługowych, a my spadliśmy na sam koniec kolejki, pomimo, że podchodziliśmy do pracownicy 3 razy. Z takim brakiem szacunku jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy i zdecydowanie nie pozdrawiamy pani z czarnymi, krótkimi do żuchwy włosami.

  2. Lili ★☆☆☆☆

    Dziś robiłam zakupy na ponad 600 zł. Po przejrzeniu paragonu okazało się że kapsułki miały złą cenę, podeszłam do punktu obsługi aby dokonać zwrotu i oczywiście nikogo nie było, po dłuższym czekaniu pojawiła się Pani w ciemnych włosach ale olała mnie totalnie, po kilku minutach wróciła z pretensją, bardzo nie miła i nie uprzejma zwróciła pieniążki z podartym banknotem, poprosiłam o jego wymianę, a pani wulgarnym tonem stwierdziła że innego mi nie da bo nie ma. Po zwroceniu uwagi poszła na kasę by mi ten banknot wymienić. Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Za to Pani na kasie bardzo pozytywna osoba oby więcej takich tu pracowało.

  3. Emilia Pacak ★★★★☆

    Fajne ceny, fajne produkty,pomocna obsługa, duży parking. Z minusów zamknięta łazienka, gdy chciałam skorzystać z małym dzieckiem, klucz w punkcie. Mało fajne taka zwłoka. Łazienka ogólnie mało zachęcająca. O papierze zapomnijcie.

  1. Anti Santi ★☆☆☆☆

    Witam powiem tak sklep według mnie dobrze zaopatrzony natomiast obsługa to jedna wielka pomyłka zwłaszcza na dziale mięsnym panie na kasie jakby siedziały za karę wiecznie niezadowolone!!!Chodzi o Kaufland na ul Zgierskiej.

  2. Adam Królicki ★★★★☆

    Dobrze zaopatrzony sklep. Sporo klientów w piątkowy wieczór. Stosunkowo niskie ceny jak to w Kauflandzie. Duży parking z wieloma wolnymi miejscami na +. Na - trudności z dojazdem i wyjazdem. Do sklepu prowadzi tylko wąska ukryta droga koło stacji paliw. Na minus również brak personelu. Ciężko znaleźć osobę która wie gdzie znaleźć dany towar w moim przypadku zioła prowansalskie. Pytałem, różnych osób ale albo dawały złe informacje albo były z firm zewnętrznych i nic nie wiedziały.

  3. Magica S ★★☆☆☆

    Fatalne warunki w sklepie, zastawione całe alejki, brak możliwości przejechania wózkiem, bo na końcu stoi stojak z przyprawami, gdy powiedziałam o tym, Pani tam pracująca odpowiedziała, że muszę tyłem wyjechać i że chyba widać i po co wjeżdżałam w tą alejkę. Nie widziałam, bo patrzyłam na towar. W sklepie spędziłam ponad godzinę i nic się nie zmieniło. Okropnie brudna toaleta i umywalka.

  1. Mykola Vasylyk ★★★★☆

    Sklep znajduje się w świetnej okolicy, ale daleko od centrum miasta. Na terenie znajduje się mały parking. Widok z zewnątrz i wewnątrz jest dobry. Sklep posiada bardzo duży wybór różnych produktów (gotowe potrawy, półprodukty, mrożone, grillowane, ryby różnych przetworów). Źle, że nie ma kas samoobsługowych, działają tylko zwykłe. Dobrze, że otworzyli kolejną, kiedy tam byłem. Podobało mi się, że kasjer grzecznie czekał, aż klient odbierze zakupy, a następnie obsłużył innego klienta. Źle, że w asortymencie nie ma rzeczy zwykłych, takich jak wiadra do domu. I wszystko mi się podobało.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kaufland?

Kaufland znajduje się przy Zgierska 104, Bałuty, 91-303 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kaufland?

Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062

Jak można dotrzeć do Kaufland?

Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements