Opinie

  1. Magdalena Popielarczyk ★★★★★

    Bardzo dobre lody!

  2. Wojciech Pujanek ★★★★★

    Nie wiem czy są naturalne, ale smaczne. Konsystencja luźna, wziąłem smak bounty - słodki, wyraźny posmak kokosa. Mi smakowało.

  3. Małgorzata Kumor-Kazek ★★☆☆☆

    Najgorsze lody jakie jadłam w ostatnich latach, coś pomiędzy big milkiem a rożkiem z Maka. Nazwa "lody naturalne" wprowadzająca w błąd, a hasło na kubeczkach "szkoda życia, żeby jeść niedobre lody" to wręcz kpina z klienta.

  1. kaskoo ★☆☆☆☆

    Niestety wielkie rozczarowanie, lody są niedobre. Daleko od "naturalnych".

  2. Antoni Nijaki ★★★★★

    Bardzo smaczne lody. Każdy znajdzie swój smak zarówno miłośnik lekkich lodów na bazie owoców jak i nieco cięższych. Możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą.

  3. alanoskiboski ★★★★★

    Bardzo dobre lody polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczuj Miętę - lody naturalne?

Poczuj Miętę - lody naturalne znajduje się przy Ignacego Daszyńskiego 61, 55-100 Trzebnica, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Poczuj Miętę - lody naturalne?

Do Poczuj Miętę - lody naturalne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements