Bardzo dobre lody!
Opinie
-
Magdalena Popielarczyk ★★★★★
-
Wojciech Pujanek ★★★★★
Nie wiem czy są naturalne, ale smaczne. Konsystencja luźna, wziąłem smak bounty - słodki, wyraźny posmak kokosa. Mi smakowało.
-
Małgorzata Kumor-Kazek ★★☆☆☆
Najgorsze lody jakie jadłam w ostatnich latach, coś pomiędzy big milkiem a rożkiem z Maka. Nazwa "lody naturalne" wprowadzająca w błąd, a hasło na kubeczkach "szkoda życia, żeby jeść niedobre lody" to wręcz kpina z klienta.
-
kaskoo ★☆☆☆☆
Niestety wielkie rozczarowanie, lody są niedobre. Daleko od "naturalnych".
-
Antoni Nijaki ★★★★★
Bardzo smaczne lody. Każdy znajdzie swój smak zarówno miłośnik lekkich lodów na bazie owoców jak i nieco cięższych. Możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą.
-
alanoskiboski ★★★★★
Bardzo dobre lody polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczuj Miętę - lody naturalne?
Poczuj Miętę - lody naturalne znajduje się przy Ignacego Daszyńskiego 61, 55-100 Trzebnica, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Poczuj Miętę - lody naturalne?
Do Poczuj Miętę - lody naturalne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku