Opinie

  1. Kamila Orzechowska ★★★★★

    Serdecznie polecam Naukę Jazdy KRUK! Po 8 latach przerwy wróciłam do przystępowania do egzaminu na prawo jazdy. Pani Małgosia i Pan Paweł to niezwykle rzetelni i merytoryczni instruktorzy, którzy w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Zwracali uwagę na wiele newralgicznych i podchwytliwych miejsc na trasach egzaminacyjnych oraz dokładnie tłumaczyli błędy. Każda jazda odbywała się w bezstresowej atmosferze i dzięki ich wsparciu i dobremu przygotowaniu, na egzaminie czułam się pewnie i prawie bez stresu. Cieszę się, że trafiłam pod ich skrzydła, w dodatku z polecenia :) Wynik jak najbardziej pozytywny :) Z czystym sumieniem polecam Naukę Jazdy KRUK każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egzaminu lub wrócić do jazdy po dłuższej przerwie :)

  2. Zuzanna Filipek ★★★★★

    Bardzo polecam jazdy w OSK Kruk z Panem Pawłem. Bardzo cierpliwy, miły i doświadczony instruktor. Zawsze była miła atmosfera, wszystko przebiegało bardzo sprawnie i bezproblemowo. Dzięki świetnemu przygotowaniu przez Pana Pawła oraz skupieniu na wymaganiach egzaminacyjnych udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem.

  3. Greevis ★★★★★

    Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Pana Pawła. To właściwy człowiek na właściwym miejscu! Jazdy odbywały się w świetnej atmosferze, bez zbędnego stresu i nerwów, co dla mnie było kluczowe. Pan Paweł ma anielską cierpliwość, a jego uwagi są zawsze konkretne i trafne. Dzięki cennym wskazówkom nie tylko świetnie przygotowałem się do egzaminu, ale przede wszystkim nabrałem pewności siebie za kierownicą w codziennej jeździe. Dziękuję i polecam!

  1. zuzanan majewska ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenia z OSK Kruk były niestety bardzo negatywne i zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Po pierwsze, kiedy zapytałam się o możliwość dodatkowych jazd w następnym tygodniu, w celu nadrobienia jazd, które ominęłyby mnie przez przyszły wyjazd, właściciel firmy zamiast zwyczajnie uzgodnić termin, zaczął w bardzo arogancki sposób dopytywać „a co z innymi” i „ile jeszcze będę jeździć”, mimo że wyraźnie wyjaśniłam, że za dwa tygodnie mnie nie będzie. Cała rozmowa przebiegała w mało profesjonalnej atmosferze, a na koniec nie usłyszałam nawet zwykłego „do widzenia”. Kolejna sytuacja dotyczyła pani, która zapisywała mnie na ostatnie 6 godzin jazd. Umówiła mnie na środę na 8:30, więc specjalnie wstałam godzinę wcześniej, pojechałam wcześniejszym autobusem, żeby na pewno się nie spóźnić… a po przyjściu do biura okazało się, że pani pomyliła się i chodziło jej o czwartek. Tym sposobem zmarnowano mi ponad dwie godziny, a mimo że mają mój numer telefonu, nikt nawet nie zadzwonił, żeby poinformować o pomyłce. Największe zastrzeżenia mam jednak do instruktora, z którym jeździłam przez 24 godziny – pana Jana. Zdecydowanie odradzam tę osobę. Zamiast uczyć, dawać wskazówki i pozwolić samodzielnie się uczyć, po prostu sterował mną słownie czy to na łuku, czy w mieście („w lewo, w prawo”. Bardzo często rozmawiał przez telefon podczas moich jazd, a jazdy odbywały się praktycznie cały czas w bliskiej okolicy szkółki. Przez wszystkie te godziny górkę robiłam tylko dwa razy, i to na prowizorycznym wzniesieniu w polu. „Łuk” (plac manewrowy) położony jest daleko i sam dojazd, kilka prób oraz powrót zajmują ponad 30 minut, więc w praktyce przećwiczyłam go zaledwie kilka razy. Parkowanie również było mocno pomijane – a jeśli już zaparkowałam, instruktor nawet nie sprawdzał, czy zrobiłam to dobrze. Kazał mi odrazu wyjechać z miejsca i jechaliśmy dalej, bez żadnego komentarza czy dobrze czy nie, bez jakichś wskazówek jak dobrze zaparkowac. Jedynym plusem szkoły jest żona właściciela, która pracuje w biurze, a jednocześnie jest naprawdę dobrym instruktorem. Mimo że miałam z nią tylko parę godzin, nauczyła mnie więcej niż pan Jan przez pełne 24 godziny. Różnica w podejściu, tłumaczeniu i zaangażowaniu była ogromna.

  2. Оля Пясецька ★★★★★

    Witam wszystkich, jestem Olga, chcę wam opowiedzieć o moim nauczaniu w szkole jazdy Kruk. Uczyłam się i zdawałam egzamin na aucie Toyota Yaris.Dziękuję instruktorom, którzy nauczyli mnie jeździć (Pan Henryk oraz Pan Bogusław ). Wszyscy instruktorzy są mili , zawsze wspierają i nie krzyczą, co było bardzo ważne dla mnie pod czas rozpoczęcia kursu . Polecam szkołę Kruk wszystkim, którzy chcą otrzymać prawo jazdy ,jest to jedna z najlepszych szkół we Wrocławiu, o czym przekonałam się osobiście.

  3. Aleksandra Rajca ★★★★★

    Świetne przygotowanie do egzaminu, wszystkie trasy egzaminacyjne przejeżdżone wzdłuż i wszerz, wiec na egzaminie nie ma niespodzianek. Na jazdach zawsze panowała świetna atmosfera i indywidualne podejście do kursanta. Nie ma lepszego miejsca na naukę jazdy niż OSK KRUK!!

  1. Iza Dylewska ★★★★★

    Lepszej szkoły nauki jazdy we Wrocławiu nie ma! Przygotowanie do egzaminów na najwyższym poziomie, trasy egzaminacyjne przejechane na każdych jazdach więc na egzaminie nie ma z nimi najmniejszego problemu, praktyczne porady, dobre podejście do kursanta i dzięki temu elegancko zdane egzaminy! :D Bardzo polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Nauki Jazdy KRUK?

Szkoła Nauki Jazdy KRUK znajduje się przy aleja Armii Krajowej 48 R, Krzyki, 50-541 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Nauki Jazdy KRUK?

Można skontaktować się z Szkoła Nauki Jazdy KRUK pod numerem +48 608 622 577

Jak można dotrzeć do Szkoła Nauki Jazdy KRUK?

Do Szkoła Nauki Jazdy KRUK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements